Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
25.10.2016 14:04

У Львові волонтери натаксували на новий джип для військових

Засновник волонтерського руху "Повернися живим"

Рівно тиждень тому у місті Лева стартувала наша маленька авантюра. Протягом 3х днів кожен львів’янин міг викликати таксі і цим допомогти армії.


Рівно тиждень тому у місті Лева стартувала наша маленька авантюра. Протягом 3х днів кожен львів’янин міг викликати таксі і цим допомогти армії.

Давайте почнемо з сумного:
Спочатку львівська поліція намагалась арештувати нашу машину, але швидко одумалась і втікла.
Потім якісь уроди украли у нас номери і лишили номер телефону на “порішати” (хаха – дуже то вони і потрібні в АТО).

Ці два факти нас трохи засмутили.
Але найбільш сумним був той факт, що пасажири яких мали вивезти звичайні машини, анульовували свої замовлення (але ж їхні гроші все одно пішли б на армію!!!). Таким чином з 136 замовлень було виконано лише 67 на суму 4904 грн. Ці гроші, за умовами акції, нам перечислить сервіс таксі Уклон (для порівняння, у Києві це понад 33000 грн).

На цьому закінчується погане.

Хороше:
Ми зібрали більшу частину суми на машину для Львівської 24ї окремої механізованої бригади.
По водіям:
Віталій Дейнега - 22370 грн.
Богдан Масляк - 14752 грн.
Галя Алмазова та Олексій Дубинка - 7004 грн.
Андрій Римарук - 3062 грн.

4904 грн. додасть сервіс Уклон за виконані замовлення з тегом #Wartaxi

Загалом вийшло: 52090 грн.

Решту з 84240 грн ми уже назбирали так. А це означає, що Nissan Patrol для 24ї бригади і #Wartaxi-Дніпро будуть!

Але це матеріальна сторона. Найголовнішим для мене тут лишається людська. Кожен з водіїв писав свої таксо-історії про неймовірних львівських пасажирів. Я мав честь покатати таких людей:

Галя Кульба (відома тепер під позивним “пасажир-агонь”), яка вдень працює фінансистом, а увечорі і в обід допомагає бійцям у шпиталі.
Хлопець з Криму який анонімно залишим 20000 на армію.
Діти мого товариша Леся і Оксана, які в 2014му влаштовували театральні вистави у львівських трамваях, щоб зібрати гроші на армію.

Але найзворушливішим для мене пасажиром стала громадянка Росії, яка переїхала до Львова з Москви і стала допомагати нашій армії. Вона полишила все: друзів, роботу, рідню і зараз робить для наших хлопців більше ніж багато хто з нас. Це було дуже сильно і дуже надихнуло мене працювати далі і робити більше.

Львів з точки зору таксиста не так уже й сильно відрізняється від Києва. Хіба що вулиці вужчі. Але корки ті самі, ремонти доріг, хамство і ввічливість інших водіїв, усе приблизно однакове.

У Львові відрізнялись пасажири. Хоча багато з них і не були львів’янами. Майже кожен з них не просто дає гроші, а є волонтером на цій війні, має з нею свою історію і свої рахунки.

Львівські пасажири #WarTaxi такі ж чудові як і київські, але зі своїм львівським гонором і своїми історіями.

Сучасний Львів, як на мене, став культурним центром усієї країни. До нього переїхало багато людей з Донбасу і Криму. Серед них звичайно не усі ідеальні, але більшість – це найкращі і найпатріотичніші люди з тих країв. Вони додали до галицької культури трохи себе і Львів від цього не став гіршим, як Львів-Арена не стала гіршою від того, що там тепер грає Шахтар. Львів змінюється на очах. І ці зміни мені подобаються.

Я уже трошки сумую і дуже вдячний усім хто долучився до акції. Самий головний ії підсумок простий:

24 бригада матиме +1 джип а вулицями Дніпра ганятиме машина, гроші на яку були зібрані у Львові. І це буде уже нова історія.

Я дуже чекаю на зустріч з містом українського космосу, містом в яке везуть наших поранених і з якого іде невщухаючий струмочок допомоги на фронт, місто яке чи не найбільше відчуває на собі дихання війни

До зустрічі на #Wartaxi-Дніпро. Воно так само пройде в партнерстві з сервісом таксі Уклон, який допомагає армії з самого початку війни і продовжує це робити далі (на сьогодні їхня допомога склала понад 6 000 000 гривень).

Дата буде пізніше. Слідкуйте за оновленнями.

Vitaliy Deynega
Проект "Повернись живим"
Допомогти армії можна тут: https://goo.gl/3ZlpDx

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи