Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
17.06.2023 10:55

"Позор єврейського народу": реакція на абсурдні заяви Путіна

Консул Держави Ізраїль у Західному Регіоні

Диктатор Володимир Путін видав чергову порцію абсурдних заяв.

 Виступаючи на петербурзькому міжнародному економічному форумі, Путін згадав про своїх «єврейських друзів», які, за його словами, кажуть йому, що Володимир Зеленський — «не єврей, а ганьба для єврейського народу». Він заявив, що наразі на почесному п'єдесталі нібито стоять неонацисти і що їх роблять героями.

Путін уже не вперше проводить паралелі між нацистами, які здійснили Голокост під час Другої світової війни, і українською владою, очолюваною Володимиром Зеленським, євреєм за етнічним походженням. Путін також називає «денацифікацію» України метою повномасштабної війни, розпочатої ним у лютому 2022 року. Хоча нацистом він може назвати хіба що своє відображення у дзеркалі. 

Втім, пройдемося по кожному пункту його заяв. 

Чи вважають євреї Зеленського “позором”?

По-перше, як на мене, говорити про те, хто є позором єврейського народу може тільки представник цього древнього народу. 

Думаю, що зі мною погодяться усі євреї України, Президент Зеленський — гордість єврейського народу. 

Він грає історичну роль у ці складні для країни часи і його ім'я буде закарбовано в історії України і світу, як лідер, що протистояв самопроголошеній “другій армії світу”. 

Він не злякався, не втік. Впевнений, усі євреї пишаються тим, що  ця людина, маючи єврейське коріння, спромоглася об'єднати український народ проти варварської агресії. Особисто для мене, він - “Моїсей свого покоління”.

По-друге, якби євреї дійсно так думали, хіба він би очолив рейтинг найвпливовіших євреїв світу? Фото очільника Української держави винесено на обкладинку  ізраїльського видання The Jerusalem Post, а в самому рейтингу Зеленський вказаний як “український чемпіон”.

 

По-третє, єврейська громада в Росії зазнає тиску і ймовірно, “друг”, на якого посилається Путін, якщо він дійсно існує, міг сказати це під пресом російських спецслужб. Так, головний рабин Москви Пінхас Гольдшмідт залишив Росію після вимоги російської влади публічно виступити на підтримку війни в Україні. 

Ці звинувачення Путіна — чергова спроба принизити Україну та його лідера. 

Стосовно неонацистів в Україні і усіх подібних заяв. У сучасній Україні неонацизму немає, тим паче на державному рівні. За останні роки на законодавчому рівні приймаються закони щодо протидії антисемітизму, а за рівнем толерантності до євреїв, Україна займає перше місце в Європі.

І наостанок, щодо звинувачення українців у злочинах часів Голокосту. По-перше, Україна під час Другої світової війни Україна є четвертою у світі країною за кількістю Праведників народів світу (люди, які рятували євреїв під час Голокосту) – 2 691 особа. 

Тож, путін загрався у свою гру на тему “денацифікації” настільки, що усі заяви за рівнем маразму перейшли за межі “маячні шизофреніка”.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи