А як же соціальна відповідальність влади?
16 квітня Київрада ухвалила рішення Про затвердження Комплексної київської міської цільової програми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на 2015-2018 роки.
16 квітня Київрадаухвалила рішення Про затвердження Комплексної київської міської цільовоїпрограми сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку на2015-2018 роки.
Проект програмипередбачав, що на її реалізацію буде витрачено майже 16 мільярдів гривень. Зних більше половини – кошти фінансово-кредитних установ. Тобто, ставки, у разіпровалу - дуже високі. Серед іншого, в проекті було зазначено, що тотожнапрограма 2013-2014 років не була виконана в повному обсязі через недостатнєфінансування. Але ж це явно не єдиний фактор, який може впливати на результативиконання нової програми.
Проектом передбачалосяскорочення кількості перевірок. Очевидно, що добитися цього буде не можливо безучасті центральних органів виконавчої влади, до яких доведеться звертатися зподібними ініціативами. Тобто, тут не все буде залежати від столичної влади іповної гарантії сприйняття подібних ініціатив нема. Несприйняття їх, в своючергу, буде впливати на ефективність програми та ступінь її виконання.
Виникає питання: якісаме дії будуть вчинені в такому випадку з метою забезпечення реалізації даногоположення та вжиття яких заходів передбачено в цьому напрямку загалом і якими можливостямиволодіє в такому випадку столична влада.
Ці питання я поставивкерівнику Департаменту промисловості та підприємництва КМДА, який доповідавпитання на пленарному засіданні. Конкретної відповіді не отримав, як і багатоінших депутатів від «Свободи» та інших фракцій.
Справа в тому, щоскорочення перевірок для бізнесу можливо забезпечити лише через змінувідповідних нормативних актів, які були ухвалені Верховною Радою, Кабінетомміністрів та центральними органами виконавчої влади.
Отож, цих зміндоведеться добиватися саме від них. Якщо ж цього зробити не вдасться, товиконання відповідного пункту програми просто не відбудеться. Ну, і справді,процес дерегуляції може запускатися на рівні центральної влади, натомістьможливості місцевої в цьому – обмежені. Від неї залежить мало.
Подібні програмипотрібні, адже бізнес в столиці перебуває в дуже скрутному стані. Проте, втакому вигляді дана програма має численні недоліки, котрі можуть вплинути нарезультати її виконання. А ціна питання для міста дуже висока.
Більше того, середпріоритетних завдань програми зазначено вдосконалення нормативного регулюваннясфери підприємництва, усунення необгрунтованих перешкод у здійсненніпідприємницької діяльності тощо. Ці заходи могли би здійснюватися і поза межамиданої програми, а краще перед початком її виконання. Адже, для нормотворчоїроботи не потрібно запускати цільову програму, а можна розробляти акти тапредставляти їх на суд громадськості, вносити в зал, обговорювати і ухвалювати.Це навіть збільшило б шанси на те, що подібні програми були успішними. Цете, що потрібно було би робити і так, не чекаючи ухвалення спеціальних програмта інших документів.
Також середпріоритетних завдань визначається підвищення соціальної відповідальностібізнесу. Викає питання: влада нарешті візьметься за підвищення власноїсоціальної відповідальності?
Починати потрібнозавжди із себе. Чи не так?
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87050
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11258
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9249
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5427