Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
24.02.2017 10:32

Деактивація податкової міліції

Допомагаю людям

Не по суті, а по формі.

Лікування наслідків та симптомів – це нерозуміння причини хвороби.Податкова міліція – це практичний підрозділ, який діє в межах кримінальногопроцесу. Тиск на бізнес іде не від неї, а від Системи «ПРАВООХОРОННИЙ БІЗНЕС»,яка включає в себе прокуратуру, суд та практичні правоохоронні структури.

Податкова міліція лише рука в організмі, в якому мозок - це «ВІДНОШЕННЯ» добізнесу з боку ФРАКЦІЙ. Ліквідація практичного підрозділуаналогічно відрубуванню руки, яка болить, але хвороба від нервовогозахворювання.

Зловживанняправом сили у податкової міліції не більше ніж у МВС та СБУ, останні простовміють продати на стадії «до обшуку». В даному випадку питання до персональної«Відповідальності керівників», якої нема, адже нагляд здійснює прокуратура, якатакож хоче їсти.

Створити нову Аналітичну службу але з посадами детективів з повноваженнямислідчих – це дисонанс. Слідчий має критерій оцінки – направлені в судпровадження, а направлення в суд – це кримінальний процес, з всіма йогоскладовими: обшук, тимчасовий доступ, вилучення, допити та НСРД.
Ліквідувати та заборонити призиватись у нову Службу – це подаруватитіньовій економіці армію підготовлених воїнів, але не світла. Хто їх підберевже відомо, як буде використовувати їх специфічні знання теж зрозуміло.Боротись з тіньовою економікою шляхом її підсилення - це щось нове. Можедумають, що вона просто лусне від своїх обсягів.

Похибкою в законі, яка не виправлена, було виключено не податкову міліцію,а право людини на працю та соціальні гарантії працівників правоохоронногооргану. Також нівельовано мотивацію для потенційних спеціалістів нової служби,адже її теж можуть розміняти між фракціями. Якщо взялись ліквідувати,ліквідуйте, але із збереженням права.

Кризовий менеджмент – це робота з існуючими, хоч і «корявими»інструментами, але робота, щоб не зупинився Організм. Сказати, що поганий івикинути легше, ніж зрозуміти чому поганий і полагодити. Якщо думати за людей,які наповнюють Орган та дбати про їх Конституційне право – це охороняти самеПраво, а не репресивний орган.

До речі, щодозахисту прав бізнесу з позиції депутатських Фракцій чи фракційних позицій.

Поряд з недоліквідацією ПМ, в Верховній Раді у другому читанні не підтримано змінидо Кримінального процесуального кодексу України щодо окремих питань слідчих дійз метою забезпечення додаткових гарантій законності при їх проведенні (3719)

Проект,зокрема, має такий зміст: "...Слідчий або прокурор не має права заборонитиучасникам обшуку користуватись правовою допомогою адвоката. Слідчий чи прокурорзобов’язаний допустити такого адвоката до обшуку на будь-якій стадії йогопроведення. Невиконання цих вимог тягне за собою передбачену закономвідповідальність.

...У разі відсутності осіб у житлі чи іншому володінні, обшук проводитьсятільки за обов’язкової участі адвоката, залученого в порядку, передбаченомустаттями 49, 53, частиною третьою цієї статті цього Кодексу,..."

Може причина не в темах, а в законотворчому інструментарії, який не працює?
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net