Що криється за істерикою навколо "легалізації канабіса"
Істерика та хайп в ЗМІ та соцмережах навколо медичного канабісу, це не про його легалізацію, це про інше...
Вся ця істерика в ЗМІ і соцмережах навколо медичного канабісу, це не про його легалізацію, - це про перетворення України в наркоплантацію! Всі питання легалізації медичних наркотичних препаратів давно вирішенні…
Згадайте старий закон України № 60/95 «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори». Тут детально описано, як застосовувати наркотичні препарати для лікування хворих. Та ж Постанова Кабінету Міністрів № 324 від 7 квітня 2021 року, яку підписав пан Шмигаль, називається «Про внесення змін до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів». І о диво тут ви побачите, що внесені в цей перелік препарати на базі канабіноїдів, на базі маріхуани для того, щоб лікувати важкохворих пацієнтів. Тобто, іншими словами, 7 квітня 2021 року постановою КМУ № 324 повністю легалізовано використання медичних препаратів на основі канабісу для застосування в медичній практиці. Що ще потрібно? А потрібно перетворити Україну на світову наркоплантацію!
Ще раз весь хайп (на який вкинули в ЗМІ мільйони доларів) це не про легалізацію ліків на базі канабісу, це про інше…
Навіщо законопроект №7457, який знову говорить про легалізацію медичного канабісу?
Дивіться статтю 15 скандально-екзотичного законопроекту №7457 - "Діяльність по вирощуванню рослин, яка містить наркотичні складові роду коноплі" - тепер культивація вирощування може здійснюватися без будь-яких обмежень на території України юридичними особами всіх форм власності… тепер зрозуміло?!
Стаття 16, дозволяє розробляти нові наркотичні засоби, в тому числі на основі канабіноїдів, тобто на основі канабісу, установам приватної форми власності. Це другий елемент циклу. Щойно вони дозволили без обмежень вирощування наркотичної маріхуани по всій території України. Тепер вони статтією 16 дозволяють приватним лабораторіям розробляти нові наркотики.
Стаття 17, дозволяє уже все з маріхуани, яка вирощена, приватним корпораціям - виготовляти, зберігати, привозити, придбавати, реалізовувати, експортувати, імпортувати все, що завгодно на території України, по суті будь-які наркотичні препарати.
Стаття 27 - фактично дається можливість організовувати приватним корпораціям реалізацію в роздріб лікарських засобів на основі канабісу, і на основі інших наркотичних препаратів в приватних аптечних закладах по всій країні.
Разом з тим, щоб припинити будь-які маніпуляції на цю тему, треба примусити нинішній уряд в межах діючого законодавства своєю постановою негайно додатково до тих медичних препаратів, які сьогодні містяться в постанові КМУ № 324, додати препарати з канабісу для лікування важких хворих - щоб негайно внесли всі медикаменти на базі канабісу, які можна законно внести і законно використовувати на нашій території.
Уряд, має негайно виділили бюджетні кошти для того, щоб безкоштовно забезпечити наших військових необхідними медичними препаратами з каннабісу, онкохворих, дітей, які мають тяжкі форми, епілепсії, онкології і так далі.
Якщо Уряд Шмигаля цього не зробить, це буде означати, що уряд позбавляє важкохворих пацієнтів медикаментів на маріхуані, які приносять полегшення.
Проте, якщо вже влада так хоче легалізувати наркомафію в Україні, то хай запитає після війни на базі широкого обговорення у народу на референдумі, чи хочуть люди, щоб наркотична маріхуана вирощувалася на всіх сільськогосподарських землях України приватними наркокорпараціями без будь-якого обмеження.
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський вчора о 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус вчора о 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський вчора о 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик вчора о 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський вчора о 16:32
- Інноваційні виклики та турбулентність операційної моделі "Укрзалізниці" в агрологістиці Юрій Щуклін вчора о 14:16
- Тіньова пластична хірургія в Україні: чому це небезпечно і як врегулювати ринок Дмитро Березовський вчора о 11:30
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов 17.04.2025 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко 17.04.2025 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька 17.04.2025 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський 17.04.2025 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян 17.04.2025 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер 17.04.2025 08:44
-
Потужність Rheinmetall в Україні значно перевищить заплановані 150 000 снарядів на рік
Бізнес 13843
-
Оприлюднено текст меморандуму щодо угоди про копалини
Фінанси 13529
-
FT: Raiffeisen призупинив продаж російської "дочки" через зближення США та РФ
Фінанси 5195
-
Аграрії з Кіровоградщини купують недобудовану лікарню в центрі Києва. Для чого
Бізнес 4984
-
"Червоні двері, жовті двері": небезпечна гра серед підлітків чи черговий тренд із TikTok
Життя 4786