Маніфест Hydrogen Europe напередодні виборів до Європарламенту
Маніфест наголошує на перевагах здорового водневого сектору – більше робочих місць, глобальний розвиток і більше шляхів до декарбонізації
З 6 по 9 червня 2024 року громадяни 27 країн ЄС мають обрати своїх 720 представників до Європейського парламенту. Ми не повинні здаватися і переслідувати цілі Зеленої угоди, структуруючи водневий сектор, йдеться в тексті, призначеному для майбутніх обранців.
Хоча звіт Європейської ради з міжнародних відносин (ECFR) передбачає сплеск популярності ультраправих партій на наступних європейських виборах, згідно з бельгійською газетою Le Soir, Hydrogen Europe вирішив опублікувати маніфест на користь водню. У цьому 8-сторінковому тексті пояснюється, що, не будучи чудодійним рішенням, водень може зробити те, чого не може електрика, і має великий потенціал для розвитку промисловості та створення робочих місць, які інакше були б втрачені. Це також нагадує нам, що лише одне покоління відділяє нас від 2050 року, який є цільовою датою для досягнення вуглецевої нейтральності.
Ми також можемо прочитати, що Європа не єдина, хто почав декарбонізацію за допомогою Зеленої угоди. Інші регіони світу, такі як Сполучені Штати, Китай, Аравійський півострів, Бразилія, Австралія, Намібія та багато інших країн, також хочуть стати чемпіонами в цій галузі. І ми не повинні сумніватися в їхній рішучості, підкреслюється в маніфесті.
16 рекомендацій для сильного сектора в Європі
Текст формулює загалом 16 рекомендацій, які можна згрупувати у три основні теми.
Перше стосується промислової політики Європи, яка має бути конкурентоспроможною, одночасно підтримуючи сталий розвиток. Hydrogen Europe пропонує доручити це завдання віцепрезидент Комісії. Асоціація хоче, щоб місце водню було посилено, щоб забезпечити міцну промислову базу. Він також закликає до створення Академії H2, щоб навчати таланти завтрашнього дня.
Другий момент стосується розвитку європейського ринку водню. Асоціація закликає продовжувати підтримку галузі через Інноваційний фонд та Європейський банк водню. Він також закликає до гармонізації правил для визнання палива неорганічного та низьковуглецевого походження, а також до більшої підтримки електронного палива для авіації. Hydrogen Europe також виступає за швидке застосування в кожній державі директив RED III з метою декарбонізації промислового, хімічного, сталеливарного, аміачного та нафтопереробного секторів.
Третій і останній пункт стосується інфраструктури. Необхідно мати глобальну стратегію для створення мережі транспортування енергії та подальшого створення європейської мережі водневих операторів. Асоціація також виступає за стратегію зберігання. Нарешті, він закликає Європу сприяти швидкому розвитку автопарків з нульовим рівнем викидів, а також інфраструктури, замість того, щоб зосереджуватися на формулюванні обмежувальних правил.
Hydrogen Europe закликає всіх кандидатів зосередитися на назріваючій екзистенціальній загрозі зміни клімату та терміновій потребі реіндустріалізації Європи, а також поставити доступність чистого водню в енергетичному переході на перший план своєї платформи.
- Як роботодавцю повернути кошти, сплачені працівнику за скасованим рішенням суду Альона Прасол 14:30
- Чому підприємці бояться виходити на новий рівень і як подолати цей бар’єр? Олександр Висоцький 14:12
- "Ситник проти України" – чи може справедливість бути упередженою? Дмитро Зенкін 12:57
- Нові правила подачі заявок на торговельні марки Сергій Барбашин 11:45
- Суд відмовив у позові до ФОП щодо псування техніки після ремонту Артур Кір’яков вчора о 19:08
- Літо, тераси та куріння: чи є заборона для літніх майданчиків? Олег Сніцар вчора о 17:12
- Регіональні тренди запитів "Відео ШІ" в Україні: піки, спад і соціальні фактори Христина Кухарук вчора о 17:03
- Мінеральна угода США та України: шанс на нову енергополітику чи дорогий експеримент? Ростислав Никітенко вчора о 15:55
- Інвестування в Україну – аналіз досвіду іноземних компаній Сильвія Красонь-Копаніаж вчора о 13:30
- Як спадкоємцю за кордоном не загубитися у правовому лабіринті Світлана Приймак вчора о 13:28
- Психологічна готовність до пластичної операції – більше, ніж "налаштування" Дмитро Березовський вчора о 12:42
- Чому ми приймаємо нелогічні фінансові рішення? Антон Новохатній 04.05.2025 16:55
- Відповідальність батьків за шкоду, завдану дитиною: кейс наїзду на пішохода Артур Кір’яков 03.05.2025 09:28
- Кібербезпека в руках людей: чому найслабша ланка – не код, а співробітник? Михайло Зборовський 02.05.2025 14:56
- "Дачна революція": Верховний Суд дозволив реєстрацію місця проживання у дачному будинку Арсен Маринушкін 02.05.2025 13:48
-
Зміна пріоритетів: молоде покоління радше зменшить заощадження, ніж відмовиться від хобі
Життя 8305
-
Заборонений в Україні. Хто такий Сіміон і чим його перемога у Румунії загрожує Києву
7901
-
У Чернігові демонтували пам’ятник борцям за незалежність: про що йдеться
Життя 6894
-
"Ми скорочуємо більше ніж удвічі наше виробництво", – фіндиректор Ferrexpo
Бізнес 6062
-
Що головне і що парадоксальне в угоді з США про корисні копалини
Думка 4551