UA

об авторе

Олексій Гнатенко Молодший партнер, керівник судової практики АО "Легал Хаус"

Професійна діяльність. Молодший партнер, керівник судової практики АО "Легал Хаус".

У 2005 році, після закінчення університету та отримання вищої технічної освіти, вступив до лав органів внутрішніх справ.

Після звільнення з правоохоронних органів, з 2007 по 2010 роки працював юристом у приватних компаніях, які здійснювали свою діяльність у сфері будівництва та юридичному бізнесі.

З 2010 по 2019 рік працював керівником юридичного відділу компанії "НаноМедТех", яка відома науковими дослідженнями у галузі фармацевтики.

На початку 2014 року отримав право на здійснення адвокатської діяльності.

З кінця 2016 до середини 2019 рік - очолював практику судового представництва у кримінальному процесі та був партнером Юридичної компанії "Omega Advocacy".

З вересня 2019 року по 2020 рік - старший партнер Адвокатського об'єднання "Овчаров та Партнери".

Спеціалізація. На сьогоднішній день основними видами очолюваної практики є судове представництво інтересів бізнесу у кримінальному процесі та спори проти держави.

Освіта. У 1999 році вступив до Національного технічного університету України "Київський Політехнічний Інститут", де вивчав автоматизацію виробництва.

З 2006 року вивчав право в Київському національному університеті внутрішніх справ та у 2010 році здобув вищу юридичну освіту.

Контакты
E-mail: [email protected]