М/Ф"Як Путін Україну захоплював"
Якщо вам цікаво, через що саме Росія напала на Україну, то вам сюди. Я спробую з власної точки зору охарактеризувати причини агресії Путіна і Російської Федерації в цілому.
Якщо вам цікаво, через що саме Росія напала наУкраїну, то вам сюди. Я спробую з власної точки зору охарактеризувати причиниагресії Путіна і Російської Федерації в цілому.
Головною причиною, яка виникла з боку російськогоагресора є побоювання Путіна тісних стосунків України і Китаю. Стосовно того,що Китай зможе піти через Україну по шовковому шляху і обійти міноване поле РФ.Тобто це не стільки побоювання відпустити нашу країну під європейський напрямрозвитку, скільки страх приєднання України до 16+1(формат Китаю з Європейськимсоюзом). Бо в разі стрімкого ходу КНР по шовковому шляху через Україну, Республіка увійде з нами впроцес ічних відносин, що викличе для нас дуже потужне геополітичнеположення - зліва Євразійський ринок, а справа Європейський ринок. Розуміючитаку ситуації російський не шоколадний, а холеричний Путін і розпочав війну наСході України.
Крим був забраний лише з однією метою - не датизмогу розвиватися будь-чому в українській державі. Адже там планувалася низкареформ і змін, а саме: глибоководний порт та будівництво інфраструктури. Росіяточно зрозуміла, що Україна у результаті пропозиції від Китаю буде намагатисяналадити з ним співробітництво і зав'язати тісні взаємовідносини. Після цьогосоюзу РФ втрачає все і стає лише ринком збуту тих товарів й послуг, які підутьпо шовковому шляху.
В кінці листопада у нас намічається засіданняміжурядової комісії Україна-Китай. Також ще очікуємо саміт, який дасть поштовх українсько-китайським відносинам. Алена сьогодні у нас стоїть єдине важливе питання - єдиний контракт ДПЗКУ і ССЕС пронадання нашій країні кредиту в розмірі $3 млрд на умовах державної гарантії,став першим контрактом на поставку української кукурудзи в Китаєм, який працюєміж державами. Якщо сьогодні не буде продовжена співпраця за вигаданими чиневигаданими умовами, то ніякий інвестор з зовнішнього світу не прийде. Це будезапорука зниження співпраці цих країн і ми знову будемо пасти задніх, а рішеннябудуть приймати Росія з Китаєм і Америкою на пряму. В нас був шанс "вийти в люди"без допомоги РФ, це йспровокувало агресорські дії Путіна.
З моєї точки зору це єдина причина, яка спровокувалатакий настрой російської держави на такі антиморальні вчинки. Ні про які правалюдини, ні про яке самовизнання, ні про який "руській мір" не йдемова. Ми говоримо тільки про вплив, а єдина країна, яку боїться Путін - Китай.Саме КНР може поставити крапку над пануванням російського царя. Картинамаслом, і ми визначили слабке місце Росії.
Сьогодні ми чітко розуміємо, що той хто зволікає зіспівпрацею між Україною й Китаєм на державному й бізнесовому рівні є агентамивпливу агресора на українських землях. Ми не знаємо чи це власна їх воля, чи їхзмушують. Але факт залишається фактом, а зрадник - зрадником. В приклад можнапоставити Одеську область під керівництвом Саакашвілі, де нехтують запускомморських портів й скорочують на 9/10 днів транспортування вантажу через Одесудо Китаю.
- Модель нової індустріалізації України Денис Корольов вчора о 20:15
- Історія з "хеппі ендом" або як вдалося зберегти ветеранський бізнес на київському вокзалі Галина Янченко вчора о 16:18
- Ілюзія захисту: чим загрожують несертифіковані мотошоломи Оксана Левицька вчора о 15:23
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків Акім Кібновський вчора о 15:17
- Топ криптофрендлі юрисдикцій: де найкраще розвивати криптобізнес? Дарина Халатьян вчора о 14:18
- Червоні прапорці контрагентів у бізнесі Сергій Пагер вчора о 08:44
- Ринок праці України: виклики та тренди 2025 року Ілля Літун 16.04.2025 19:23
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? Олександр Крайз 16.04.2025 17:10
- Соціально відповідальний бізнес: Як допомагати суспільству та зміцнювати бренд одночасно? Юлія Спориш 16.04.2025 15:49
- Професії зникають, навички – у тренді Юрій Баланюк 16.04.2025 14:45
- Можливості нашого студентства: як ЛНУ створює простір для розвитку, а не лише для навчання Віталій Кухарський 16.04.2025 13:25
- Згода другого з подружжя при відчуженні автомобіля: юридичні наслідки та ризики Арсен Маринушкін 16.04.2025 12:29
- Тиша, ручка і результат: секрет сильних керівників Катерина Мілютенко 15.04.2025 22:33
- Нерозподілений прибуток КІКів: як законно уникнути податку в 23% в Україні Ростислав Никітенко 15.04.2025 10:41
- Індустріальні парки як інструмент економічного зростання регіонів та країни Дмитро Соболєв 14.04.2025 14:23
- Нація вбивць 362
- Актуальність застосування штучного інтелекту (ШІ) у сучасній юридичній практиці в Україні 309
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 161
- Професії зникають, навички – у тренді 136
- У ДРРП відсутні дані щодо майже кожного другого житлового об’єкта: Що це означає? 112
-
Україна з 1 липня перейде на номінальну напругу 230/400 вольт
Бізнес 13374
-
"Скасувати "зелений" тариф – і ціни зростуть". Що робити з відновлювальною енергетикою
Бізнес 11625
-
В яких європейських країнах найбільше люблять котів. До добірки потрапили країни-сусідки України
Життя 10773
-
Наймасштабніший спортивний івент літа: ВДНГ анонсує "Активну країну"
Життя 9254
-
"Ганебний прецедент": українська студія звукозапису продублювала "Minecraft: Фільм" російською
Життя 6262