Україні потрібен Парад Перемоги!
Україна єдина, і коли на Сході гинуть люди, влада має створювати умови для безпеки, оборони і реформування країни, а не керуватися давньоримським принципом "хліба і видовищ" і в тиху дерибанити бюджетні кошти прикриваючись символічними дійствами
З наближеннямдати відзначення 23 річниці Незалежності України різні експерти, політики тагромадськість почали жваво обговорювати доцільність проведення такого заходу під час війни на Донбасі.Генералітет аргументує таке рішення необхідністю підтримки бойового духувійськових в АТО, а також бажанням продемонструвати світу, що армія у наспотужна і вона єдина з народом.
"Одноразовий"захід такого масштабу навряд зможе підбадьорити солдата на передовій так, як цеможе зробити броня. А демонструвати, що армія з народом потрібно в іншийспосіб. Більше того, для тих, хто підтримує армію - таких демонстрацій точно не потрібно. Проте,80 мільйонів гривень, можновладці вирішили спустити на видовище. А на ці гроші можна було придбати дуже потрібнінашим солдатам бронежилети та каски, придбати медикаменти, харчі чи пальне. Для прикладу, зараз у мене вдома двоє бійців, яких українські командиривідрядили на війну. Добре, що хоч дали бронежилети і ... каски часів ІІСвітової війни. Тож сьогодні я займаюся пошуком і придбанням сучасних кевларових касок, і іншої амуніції, яка має захистититих хлопців у бою. А ще купив їм квитки на дорогу, бо армія не дала коштів на проїздбійців і зону АТО.
Складаєтьсявраження, що український народ має боротися за незалежність країни не лише ззовнішнім агресором, але й з внутрішнім, в особі генералів і політиків, які наведення АТО запроваджують військовий податок та грають на почуттяхнебайдужості, закликаючи населення переказувати власні кошти на проведення АТО, а тим часом розкрадаютьмільярди прикриваючись патріотичними лозунгами.
Для прикладу,Верховна Рада напередодні свята підняла бойовий дух спонсорам ДНР і ЛНР.Вдумайтесь, законом «Про тимчасові заходи на період проведенняантитерористичної операції», який був прийнятий 14 серпня , українськийпарламент надав пільги громадянам, які живуть в зоні АТО (а багато хто воюєпроти України), скасувавши пеню на штрафи, які нараховуються по кредитнихзобов’язаннях. Також, тим же законом, запроваджено мораторій на перевіркипідприємств в зоні АТО, які доволі часто фінансують ДНР і ЛНР і ремонтуютьтехніку бойовиків. Ще й доручили поширити на ці підприємства форс-мажорніобставини, що дозволяє фірмам з Донбасу, які здебільшого належать Януковичу ійого поплічникам, не виконувати договірні зобов’язання! Тобто, українськийпарламент підтримав громадян і підприємства, які доволі часто допомагаютьзнищувати Україну на Донбасі! До слова, підприємства, які не перебувають у зоніАТО і допомагають українській армії та добровольчим батальйонам встановитиукраїнську владу на Донбасі таких пільг депутати чомусь не придумали!!!
Ну, і, закон «Просанкції», який був прийнятий того ж дня також напевно підбадьорив прибічниківНоворосії. Депутати в цей день так перепрацювалися, що широкорозпіаренимзаконом «Про санкції» вони вирішили застосувати кару до юридичних і фізичнихосіб, які здійснюють терористичну діяльність! А це означає, що спочатку, судповинен визнати, що, наприклад «Тазпром», чи якийсь банк, який фінансуєдиверсантів на Донбасі, здійснює терористичну діяльність, після чого Україна повідношенню до нього застосує санкції. Ну, не маразм! Після такого закону український уряд іполітики, які увесь світ просять ввести санкції проти Росії і Путіна, мають, якмінімум, вибачитися перед США і ЄС, які вже ввели санкції до фізичних іюридичних осіб на підставі висновків їхніх фахівців.
Україна єдина, іколи на Сході гинуть люди, влада має створювати умови для безпеки, оборони іреформування країни, а не керуватися давньоримським принципом "хліба івидовищ" і в тиху дерибанити бюджетні кошти прикриваючись символічнимидійствами.
Україні потрібенПарад Перемоги, а не «бенкет під час чуми»!
- 1000+ днів війни: чи достатньо покарати агрессора правовими засобами?! Дмитро Зенкін вчора о 21:35
- Горизонтальний моніторинг як сучасний метод податкового контролю Юлія Мороз вчора о 13:36
- Ієрархія протилежних правових висновків суду касаційної інстанції Євген Морозов вчора о 12:39
- Чужий серед своїх: право голосу і місце в політиці іноземців у ЄС Дмитро Зенкін 20.11.2024 21:35
- Сталий розвиток рибного господарства: нові можливості для інвестицій в Україні Артем Чорноморов 20.11.2024 15:59
- Кремль тисне на рубильник Євген Магда 20.11.2024 15:55
- Судова реформа в контексті вимог ЄС: очищення від суддів-корупціонерів Світлана Приймак 20.11.2024 13:47
- Як автоматизувати процеси в бізнесі для швидкого зростання Даніелла Шихабутдінова 20.11.2024 13:20
- COP29 та План Перемоги. Як нашу стратегію зробити глобальною? Ксенія Оринчак 20.11.2024 11:17
- Ухвала про відмову у прийнятті зустрічного позову підлягає апеляційному оскарженню Євген Морозов 20.11.2024 10:35
- Репарації після Другої світової, як передбачення майбутнього: компенсації постраждалим Дмитро Зенкін 20.11.2024 00:50
- Що робити під час обшуку? Сергій Моргун 19.11.2024 19:14
- Як реагувати на вимоги поліції та ТЦК: поради адвоката Павло Васильєв 19.11.2024 17:55
- Як зниження міжнародної підтримки впливає на гуманітарне розмінування в Україні Дмитро Салімонов 19.11.2024 14:12
- Українські діти війни: більше 10 років російської агресії, 1000 днів незламності Юрій Гусєв 19.11.2024 12:16
-
Головний прапор країни приспустили: яка причина
Життя 70671
-
Віктор Ющенко та партнери відчужили право на видобуток газу на Полтавщині
Бізнес 66976
-
Ми втрачаємо покоління інженерів і програмістів. Як математика впливає на майбутнє України
11491
-
Британія утилізує п'ять військових кораблів, десятки гелікоптерів і дронів задля економії
Бізнес 9023
-
"Ситуація критична". У Кривому Розі 110 000 жителів залишаються без опалення
Бізнес 8956