Чому шум заважає співробітникам повертатися в офіси?
Тенденція на повернення співробітників до офісів цілком логічна, адже робота в колективі ефективніша й сприяє збільшенню прибутку компанії.
Але боротьба за тишу й можливість концентрації в епоху опенспейсів триває. Віддалена робота все ще конкурує з офісною при гібридному графіку через невдоволення співробітників офісним шумом. Гамір телефонних дзвінків, неконтрольовані репліки колег поблизу й наростаючий шум навкруги відволікає від продуктивної роботи. Тому й перевага надається роботі з тихої домівки. Отже, як впоратися з цією проблемою та як бізнес може зняти з себе тягар шуму?
Зображення ZIKZAK Architects
Роботодавці повинні серйозно поставитися до інвестування в рішення, які «знижують» шум. Бізнесу варто приділяти належну увагу акустиці в офісі. Шумопоглинальні навушники – не найкращий варіант, адже вони є бар’єром для міжкомандного робочого живого спілкування.
Натомість акустичні рішення мають інтегруватися безпосередньо у внутрішній простір. Акустичний комфорт приміщення залежить від якості звукоізоляції його огороджуючих конструкцій та звукопоглинальних характеристик оздоблювальних матеріалів, меблів та іншого наповнення. Звукоізоляція – це комплекс заходів для зниження рівня звуку, що проходить через огородження між сусідніми приміщеннями. Ступінь звукопоглинання визначає тривалість відлунь, впливає на розбірливість мови та наявність гулу у просторі.
Зображення ZIKZAK Architects
Акустичний комфорт досягається за допомогою цілого комплексу інструментів, серед яких: зонування офісу з урахуванням звукового навантаження, розміщення екранів, правильний підбір покриттів підлоги, продумане розміщення меблів та інші неочевидні, на перший погляд, елементи, які може передбачити тільки досвідчений архітектор. Зниження сторонніх шумів – прояв піклування про співробітників, який неабияк сприяє посиленню ефективності їх роботи.
Актуальним нині є застосування акустичних спреїв. Їх наносять на стелю та інженерні комунікації, які на ній знаходяться. Маючи велику площу поверхні отримане покриття «вбирає» звукову енергію, тобто вона поглинається, а не відбивається. Тверді поверхні, які наповнюють офіс, сприяють інтенсивній шумовій реверберації та відлунням. Покриття, отримане за допомогою акустичних спреїв, гасить звук, що робить простір набагато комфортнішим для людей в офісі.
Зображення ZIKZAK Architects
Акустичні рішення є життєво важливим інструментом у дизайні сучасного офісу, який сприяє ефективній роботі в командному режимі, так і самостійному, гіпер зосередженому. Професійний акустичний дизайн запобігає перетворенню робочих приміщень на поля звукових битв, де перемагає той, у кого гучніший голос. Акустичний комфорт дозволяє командам творчо об’єднуватися, не заважаючи іншим. Одночасно співробітники можуть відчути в офісі затишок усамітненої домашньої роботи, коли це необхідно.
Окрім функціональності, елементи сучасних акустичних рішень доповнюють естетику приміщення, їх дизайн може бути унікальним, стильним та вигадливим.
Зображення ZIKZAK Architects
Перш ніж підприємства усвідомлять потенційний вплив акустики на ефективність своєї роботи, пройде час. Для прогресивних провідних компаній це вже не ноу-хау. Співробітники мають труднощі з концентрацією через шум, що позначається на якості і тривалості виконання завдань. У час важких економічних умов, коли бізнеси роблять усе можливе, щоб підняти планку та збільшити прибуток, покращена акустика на робочому місці усуне проблему, через яку співробітники прагнуть працювати з дому.
- Справи про адміністративні правопорушення, які розглядають ТЦК і СП Євген Морозов 12:18
- "Єдиний" спосіб оскарження результатів оцінки в рамках виконавчого провадження Євген Морозов вчора о 12:19
- Wi-Fi у школах: на якому етапі ми зараз і як відбувається облаштування Петро Оленич вчора о 12:07
- Perplexity AI: Коли пошуковик розуміє вас з півслова Олеся Стойко вчора о 07:40
- Як збільшити прибуток через систематизацію бізнес-процесів Жанна Кудрицька 03.10.2024 22:44
- Визначаємо місця проживання дитини під час війни Світлана Приймак 03.10.2024 19:22
- Декілька роздумів щодо "тарифного подвигу" Укрпошти Олег Пендзин 03.10.2024 16:44
- Забезпечення прав людини в умовах війни Дмитро Зенкін 03.10.2024 14:16
- Відключення споживачів від комунальних послуг за борги по ЖКХ Євген Морозов 03.10.2024 12:24
- Я вдома! Як ефективно встановити і захистити особисті кордони Алла Заднепровська 03.10.2024 09:07
- Де знайти додаткові інвестиції: кредит, грант чи інвестор? Костянтин Соловйов 02.10.2024 20:37
- Мобілізація по новому. Особливості призову командирами ВЧ Ігор Калініченко 02.10.2024 17:34
- Зобов`язання ДПС України зареєструвати в ЄРПН податкову накладну Євген Морозов 02.10.2024 12:16
- Бізнес під прицілом: як новітні розвідтехнології стають щитом в умовах війни Ігор Шевцов 02.10.2024 10:21
- Чи є місце українській книзі в планах держави, або що не так із книжковими сертифікатами? Віктор Круглов 01.10.2024 19:31
- Зміни в призначенні субсидій 314
- Відбір постачальника – це не вся закупівля: ключові ролі в закупівельному процесі 277
- Мобілізація по новому. Особливості призову командирами ВЧ 237
- Відстрочка від мобілізації для студентів іноземних ВНЗ: Покарання невинних за чужі провини 217
- Де знайти додаткові інвестиції: кредит, грант чи інвестор? 117
-
Київ переплатив 160 млн грн за доставлення подарованих Варшавою вагонів метро
Бізнес 6930
-
У Харкові приватизують один із найстаріших проєктних інститутів України: результати торгів
Бізнес 6151
-
Названо 10 криптовалют, які найкраще купувати зараз
Фінанси 5646
-
Підконтрольна ГУР компанія заборгувала державі понад 800 млн грн – розслідування
Бізнес 3469
-
Експорт знімає вершки з молочного ринку. Коли в Україні буде дефіцит молока
Бізнес 3336