5 переваг електронних аукціонів СЕТАМ
На ринку електронних торгівельних майданчиків наразі відбувається помітна конкурентна боротьба. Але ми в державному підприємстві СЕТАМ просто спостерігаємо за нею та мовчки розвиваємо наш електронний майданчик. Сьогодні ми можемо твердо визначити 5 ключови
На ринку електронних торгівельних майданчиків наразі відбувається помітна конкурентна боротьба. Але ми в державному підприємстві СЕТАМ просто спостерігаємо за нею та мовчки розвиваємо наш електронний майданчик. Сьогодні ми можемо твердо визначити 5 ключових перевагвикористання нашої системи електронних аукціонів як для покупців, так і для продавців майна.
Перевага №1
Публічність та відкритість
Будь-хто може вільно зайти насайт СЕТАМ та побачити повний перелік арештованого майна, яке планується довиставлення на продаж. Ви можете побачити, які в середньому ціни на таке майно,оцінити відкритість процедури та відслідкувати всі етапи продажу майна. Тамчином, користувач може переконатись у незаангажованості та максимальній транспарентностінашої системи електронних аукціонів.
Перевага №2
Доступність інформації
Вся інформація, про майно, щопропонується до продажу, доступна на сайті. Ви можете поїхати за вказаноюадресою та на власні очі побачити майно, що вас цікавить. Ви не купуєте «кота вмішку», а ретельно знайомитесь із майбутнім товаром, а отже можете оцінити йогоякості. Після оцінки – ви самі обираєте, чи змагатись за це майно на аукціоні,чи почекати кращого за якостями лоту. Наприклад, прямо зараз на сайтіпродається трикімнатна квартира площею 102 кв.м. в престижному районі Одеси застартовою ціною 1 млн 400 тис грн. Результати простого пошуку у гуглі чіткодемонструють, що ціна навіть трохи нижча від ринкової.
Перевага №3
Доступні ціни
Майно, що продається нааукціоні СЕТАМ, можна купити за ціною значно дешевше ринкової. Така можливістьзабезпечується гнучкістю прозорої процедури торгів, що також розміщена насайті. Якщо, майне не продається під час перши торгів, за правилами аукціону,воно підлягає уцінці та 25% (якщо це рухоме майно) та на 15-20% (якщо ценерухоме майно). Якщо ж так сталося, що і під час других торгів, покупці незявились – майно підлягає ще більшій уцінці: на 25% - для рухомого майна, та на30% - для нерухомого. Інакше кажучи, фактично ви зможете купити автомобіль вполовинудешевше від початкової вартості. Для цього достатньоуважно слідкувати за планами торгів та аналізувати ринкову ситуацію. Чи можетеви купити, наприклад, Chery Amulet 2007 року за 50 тисяч гривень? Спробуйте. Іприходьте до СЕТАМ.
Перевага №4
Мобільність
Система СЕТАМ йде в ногу ізчасом. Нещодавно ми розповідали про перший проект в країні із використаннямтехнології Blockchain, і вже активно тестуємо власний мобільний додаток на IOS. Між іншим, ми створити мобільний додаток першими з усіхдержавних підприємств країни. Ми пропонуємо вам долучитись до його використанняі торгуватись за майно просто використовуючи мобільний телефон та 3Gінтернет. Тепер брати участь у торгах можна стоячи уавтомобільній пробці або чекаючи на свій потяг метро.
Перевага №5
Ринкова ціна для продавців
Якщо покупці можуть отриматисуттєве зниження ціни на товар, то продавці зацікавлені прямо у протилежному. Ісистема СЕТАМ пропонує обом змагання за чесними та відкритими правилами.
Якщо ви вирішили продати своємайно через СЕТАМ ви можете спробувати підвищити стартову ціну на нього. Дляцього не треба із самого початку виставляти завищені ціни, адже це відлякує багатьохпотенційних покупців. Вам достатньо скористатись напряму перевагамирозгалуженої клієнтури СЕТАМ, яка дозволить залучити до торгів якомога більшукількість учасників. Чим більше учасників будуть змагатись за ваш товар, тимвище буде підніматись ціна під час аукціону. Це випливає з очевидних особливостейпроцесів аукціонів, через які, якщо вже людина бере в них участь – то вонаставить собі за мету придбати бажаний товар.
Насправді переваг системиелектронних торгів значно більше ніж п’ять, але я пропоную вам на власні очіпереконатись у цьому просто перейшовши за посиланням та «посьорфивши» сайт.Впевнений, ви значно здивуєтесь і додасте СЕТАМ у закладки браузеру.
- Дніпровська міська рада передала в оренду частину землі лісового фонду під забудову Павло Васильєв 13:42
- Дисциплінарна справа проти суддів: порушення строків судочинства Павло Васильєв вчора о 19:28
- Сертифікат ТПП: чи була форс-мажорна обставина?! Світлана Приймак вчора о 15:31
- Діти з інтернатів після евакуації: повернення в нікуди Юлія Конотопцева вчора о 15:17
- Стійкість, яка допомагає жити: як України долає виклики та підтримує ментальне здоров’я Галина Скіпальська вчора о 14:40
- Нова концепція енергії: чому ми втомлюємося, навіть коли відпочиваємо? Наталія Растегаєва вчора о 13:16
- Нейро-коучинг: як змінити мислення та приймати ефективні рішення Катерина Мілютенко вчора о 02:29
- Виклик для Європи і світу: підсумки Мюнхенської безпекової конференції Ніна Левчук 20.02.2025 17:03
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність Аліна Москаленко 20.02.2025 15:32
- Практика розгляду справ про хабарництво: ВАКС vs місцеві суди Іван Костюк 20.02.2025 13:30
- Про що Україні говорити з європейськими країнами в плані безпекової компоненти Олександр Калініченко 20.02.2025 11:23
- Гра на виживання України: Трамп за чи проти Путіна?! Дмитро Зенкін 20.02.2025 09:00
- "Закон і порядок" на крайньому заході України Євген Магда 19.02.2025 15:47
- Що чекає на ринок пасажирських автобусних перевезень у 2025 році Альона Векліч 19.02.2025 14:49
- Як соцмережі змінюють бізнес Ірина Кононенко 19.02.2025 14:13
- Тримати зв’язок: як підтримати людей на тимчасово окупованій території 208
- Завершення приватизації Укрспирту. ЄМК. Придбання прав вимоги до боржника 206
- "Закон і порядок" на крайньому заході України 200
- Ініціативи для підтримки дівчат та жінок в Україні 2025 року 73
- Відомчий житловий фонд: минуле чи прихована реальність 70
-
Польща розробила два сценарії для мігрантів з України на випадок закінчення війни
Бізнес 4169
-
Ексглава Укрспецекспорту відмивав гроші через Францію: НАБУ оголосило підозру
Бізнес 2820
-
Латвія закупила в Росії зброю майже на 800 000 євро. Це рекорд
Бізнес 2259
-
"Рахувати кожну копійку". Гетманцев закликав до жорсткої фінансової політики в Україні
Фінанси 1982
-
Розуміє Україну, чує Європу. Що потрібно знати про Келлога та його роль у переговорах
1785