Про автора

Віктор Вишньов Генеральний директор ДП «СЕТАМ»

Місце народження. Освіта. Народився 23 квітня 1988 року в м. Іллічівську Одеської області. У 2005 році переїхав до Києва.

З 2005 по 2009 рр. навчався в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «міжнародні відносини» (диплом бакалавра з відзнакою).

У 2009 р. закінчив військову кафедру Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та отримав звання молодшого лейтенанта запасу.

У 2009-2011 рр. в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка здобув кваліфікацію політолога-міжнародника, перекладача з англійської мови (диплом магістра з відзнакою).

У 2010-2013 рр. навчався в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, де здобув кваліфікацію економіста за спеціальністю «Фінанси i кредит» (диплом спеціаліста з відзнакою).

У 2011-2014 рр. навчався в аспірантурі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. 29.05.2015 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка відбувся публічний захист кандидатської дисертації на тему «Роль ядерного фактора в регіональних системах міжнародної безпеки в Азії».

Трудова діяльність. У 2012-2013 рр. – директор ТОВ «Іст Лоуд Груп».

У лютому-червні 2013 р. – викладач кафедри іноземних мов Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

З січня 2013-го по вересень 2015 р. – директор з розвитку Фермерського господарства «Аделаїда» відокремлена садиба.

Вересень 2015 — травень 2016 р. – перший заступник генерального директора ДП «СЕТАМ» (з січня 2016 — в.о. генерального директора).

З травня 2016 року — генеральний директор ДП «СЕТАМ».

Громадська діяльність. Протягом 2007-2009 та 2010-2011 рр. був Головою Наукового товариства студентів та аспірантів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. За посадою входив до складу Вченої ради Інституту міжнародних відносин. У 2007-2008 рр. був Головою Ради студентів при МЗС України, входив до складу Громадської ради при МЗС.

Має подяки за активну наукову діяльність від Інституту міжнародних відносин, Міністерства закордонних справ України та Національної академії наук України.

З 2015 р. – Голова правління МГО «Інститут стратегічних досліджень тіньової економіки та корупції».

Родина. Дружина - Вишньова Уляна Сергіївна, народилась 22.03.1990.

Донька - Вишньова Олена Вікторівна, народилась 11.10.2013.

Цитата. Говорячи про реформування системи торгів арештованим майном, варто зазначити, що переведення їх у площину новітніх інформаційних технологій переслідує дві основні мети: з одного боку, автоматизація процесів дасть можливість мінімізувати людський фактор; з іншого, підвищення відкритості та доступності системи сприятиме збільшенню довіри до неї та залученню великої кількості покупців. Більшість європейських країн уже успішно пройшли цей шлях, і ми, звісно, намагатимемося впроваджувати досвід найбільш ефективних систем у нашу практичну діяльність. У найближчих планах ДП «СЕТАМ» - не тільки поліпшення функціональних можливостей системи електронних торгів, а й покращення інтерфейсу з єдиною метою - зробити сервіс зручним для якомога ширшого кола користувачів.

Контакти
E-mail: [email protected]