UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
26.05.2014 15:10

Творчість дітей-сиріт України виходить на міжнародний рівень

Професійна благодійність

3 червня в галереї «Я.Гретера» відбудеться цікава подія – виставка витворів образотворчого мистецтва під назвою «Мости дружби». 100 картин, авторами яких є вихованці дитячих будинків, в тому числі сімейного типу, віком від 10 до 14 років, потім будуть експ

finall_logo_0.jpg

3 червня в Арт-центрі «Я.Гретера» відбудеться цікава подія – виставка витворів образотворчого мистецтва під назвою «Мости дружби». 100 картин, авторами яких є вихованці дитячих будинків, в тому числі сімейного типу, віком від 10 до 14 років, надходили до оргкомітету під час однойменного конкурсу з усієї України.

Особливістю цієї експозиції є те, що дані шедеври будуть представляти український дитячих живопис, в рамках проекту «Дні культури України в Палестині», що пройде наприкінці червня в місті Віфлеємі.

Також під час виставки «Мости дружби» в Києві журі відбере 10 найкращих малюнків, які отримають цінні призи, а всі 100 учасників - дипломи про участь та пам'ятні подарунки від організаторів.

Проте, чи не найголовнішою «родзинкою» заходу має стати телеміст між українськими та палестинськими маленькими митцями. Вони зможуть поспілкуватись, обмінятись думками та підтримати творчість один одного. Завдяки професійному перекладу наживо – ніщо не завадить щирому спілкуванню.

Цікавим доповненням виставки буде окрема експозиція робіт всеукраїнського конкурсу юних художників «Талант.арт» на тему «Мій улюблений сюжет у творчості Т. Г. Шевченка», що проходив в рамках мистецького проекту «Folk Ukraine».

Тож, відвідайте унікальну подію в Арт-центрі «Я.Гретера» (м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6) 3 червня 2014 року. Початок о 16:00, вхід вільний. А вказані роботи дітей вже сьогодні можна переглянути на веб-сайті проекту.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]