Коні не винні?
Ніхто не зміг відстояти право проведення чемпіонату України з козацького двобою і замість нього, 26-27 вересня у Харкові будуть проводитися "бої без правил".
На сьогодні в нашійдержаві зареєстровано понад 12 видів східних єдиноборств і жодногонаціонального. Але ж невід'ємною частиною національної культури й життяукраїнського народу є саме військове мистецтво та бойова культура. У генахмолоді тече кров воїнів, і тому вона постійно шукає шляхи реалізації своєївродженої воїнської сутності. Якщо повернутися до історії, то козацькі бойовімистецтва в Україні почали активно відроджуватись на початку 90-их роківминулого століття. І зараз серед мистецтв на теренах нашої держави можнавідшукати такі, як бойовий гопак, сварга, триглав, хрест, козацька вежа. Найбільшийпопит серед молоді має "спас"і розвивається в 16-х областях України.
СПАС - це видспортивного єдиноборства, бойовий звичай, заснований на козацьких традиціяхведення бою. Вивчаючи мистецтво двобою за методикою «спасу», який включаєелементи вільної боротьби, боксу, кікбоксингу, молодь легко зможе реалізуватисвій потенціал.
Саме з подібною ціллю Українськаспортивна федерація «Козацький Двобій» щорічно проводить чемпіонати знаціональних українських бойових мистецтв. Одночасно з проведенням офіційногочемпіонату України серед дорослих спортсменів, Української спортивноюфедерацією "Козацький Двобій" 26-27 вересня 2015 року у м. Харкові планувалося проведення першості України середдітей та молоді від 6 до 20 років. Захід був створений з метою широкого залучення населення до занятьфізичною культурою та спортом та подальшого розвитку виду спорту і йогопопуляризації в державі. Приміщення, яке слугувало з 2006 року "полембою" (палац спорту "Локомотив" ім. Г. М. Кірпи) було схвалено,затверджено й надано директором залу для проведення заходу. Після отримання письмовоїзгоди від 07.07.2015 почалася активна організація чемпіонату та підготовкарегламенту й наказу до Міністерства молоді та спорту. Але в один з моментів виникла проблема ізамість проведення чемпіонату, де мали брати участь діти, юні патріоти, керівництвопалацу спорту "Локомотив" прислали офіційний лист з відмовою в наданнізалу для проведення офіційного чемпіонату України з національному виду спорту"Козацький Двобій".
Найцікавішим, любідрузі, є те, що і міське, і обласне керівництво від причетності до даного новоготурніру "зарезервованого без правил" відхрещуються. Так само не вкурсі і керівництво федерації змішаних єдиноборств ММА України. Ніякихдокументів (листів, підписаного управлінням спорту або Мінмолодьспортурегламенту, або положення) організатори так званого "міжнародного мматурніру світового рівня" не надали у "Локомотив". Але недивлячись на цей абсурд керівництво палацу спорту "Локомотив" відмовивУкраїнській спортивний федерації «Козацький Двобій» в проведенні двобою натериторії "Локомотиву". Постає питання: кому заважає проведення цьогозаходу? Хто проти відродження українського бойового мистецтва?
Відповідальність запідготовку та безпосереднє проведення чемпіонату України покладалась надепартамент у справах молоді та спорту Харківської обласної державноїадміністрації та головну суддівську колегію, сформовану Федерацією, склад якоїзатверджується Мінмолодьспортом. Але ніхто з них не зміг відстояти правопроведення чемпіонату України з козацького двобою і замість нього, 26-27вересня у тому ж "Локомотиві" будуть проводитися "бої безправил". То чиї ж коні не винні?
- НеБезМежне право Сергій Чаплян вчора о 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне — правильно назвати схему Дана Ярова вчора о 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко вчора о 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка вчора о 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок вчора о 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель вчора о 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко 30.06.2025 17:15
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви Сергій Немчинський 30.06.2025 16:39
- Моральна шкода за невиконання рішення суду Артур Кір’яков 30.06.2025 14:21
- Путінський режим знову показує своє справжнє обличчя: цього разу – проти азербайджанців Юрій Гусєв 30.06.2025 10:51
- Зелений прорив 2025: як відновлювана енергетика відкриває шлях для України Ростислав Никітенко 30.06.2025 10:22
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним Максим Гусляков 28.06.2025 20:49
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус 27.06.2025 23:54
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики Леся Дубчак 27.06.2025 16:19
- Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)? Галина Янченко 27.06.2025 16:03
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 741
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 381
- Реформа "турботи" 251
- Житлово-будівельні товариства: як знизити ризики у новому житловому будівництві 120
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок 114
-
На Черкащині викрили незаконний видобуток каолінів: за майже три роки – 14 000 тонн
Бізнес 7476
-
Найдорожчі весілля в історії: 5500 дронів, верблюди й нескінченна розкіш Безоса, Амбані та Чарльза
Життя 5716
-
21 удар по одному заводу. У Дрогобичі розповіли про наймасштабнішу атаку за час війни
Бізнес 5400
-
Антиамбітність – не лінь, а вибір: чому slow success набирає обертів
Життя 4315
-
"Гарантії безпеки" Кадирової представлять Україну на 61-й Венеційській бієнале: деталі
Життя 3848