Коні не винні?
Ніхто не зміг відстояти право проведення чемпіонату України з козацького двобою і замість нього, 26-27 вересня у Харкові будуть проводитися "бої без правил".
На сьогодні в нашійдержаві зареєстровано понад 12 видів східних єдиноборств і жодногонаціонального. Але ж невід'ємною частиною національної культури й життяукраїнського народу є саме військове мистецтво та бойова культура. У генахмолоді тече кров воїнів, і тому вона постійно шукає шляхи реалізації своєївродженої воїнської сутності. Якщо повернутися до історії, то козацькі бойовімистецтва в Україні почали активно відроджуватись на початку 90-их роківминулого століття. І зараз серед мистецтв на теренах нашої держави можнавідшукати такі, як бойовий гопак, сварга, триглав, хрест, козацька вежа. Найбільшийпопит серед молоді має "спас"і розвивається в 16-х областях України.
СПАС - це видспортивного єдиноборства, бойовий звичай, заснований на козацьких традиціяхведення бою. Вивчаючи мистецтво двобою за методикою «спасу», який включаєелементи вільної боротьби, боксу, кікбоксингу, молодь легко зможе реалізуватисвій потенціал.
Саме з подібною ціллю Українськаспортивна федерація «Козацький Двобій» щорічно проводить чемпіонати знаціональних українських бойових мистецтв. Одночасно з проведенням офіційногочемпіонату України серед дорослих спортсменів, Української спортивноюфедерацією "Козацький Двобій" 26-27 вересня 2015 року у м. Харкові планувалося проведення першості України середдітей та молоді від 6 до 20 років. Захід був створений з метою широкого залучення населення до занятьфізичною культурою та спортом та подальшого розвитку виду спорту і йогопопуляризації в державі. Приміщення, яке слугувало з 2006 року "полембою" (палац спорту "Локомотив" ім. Г. М. Кірпи) було схвалено,затверджено й надано директором залу для проведення заходу. Після отримання письмовоїзгоди від 07.07.2015 почалася активна організація чемпіонату та підготовкарегламенту й наказу до Міністерства молоді та спорту. Але в один з моментів виникла проблема ізамість проведення чемпіонату, де мали брати участь діти, юні патріоти, керівництвопалацу спорту "Локомотив" прислали офіційний лист з відмовою в наданнізалу для проведення офіційного чемпіонату України з національному виду спорту"Козацький Двобій".
Найцікавішим, любідрузі, є те, що і міське, і обласне керівництво від причетності до даного новоготурніру "зарезервованого без правил" відхрещуються. Так само не вкурсі і керівництво федерації змішаних єдиноборств ММА України. Ніякихдокументів (листів, підписаного управлінням спорту або Мінмолодьспортурегламенту, або положення) організатори так званого "міжнародного мматурніру світового рівня" не надали у "Локомотив". Але недивлячись на цей абсурд керівництво палацу спорту "Локомотив" відмовивУкраїнській спортивний федерації «Козацький Двобій» в проведенні двобою натериторії "Локомотиву". Постає питання: кому заважає проведення цьогозаходу? Хто проти відродження українського бойового мистецтва?
Відповідальність запідготовку та безпосереднє проведення чемпіонату України покладалась надепартамент у справах молоді та спорту Харківської обласної державноїадміністрації та головну суддівську колегію, сформовану Федерацією, склад якоїзатверджується Мінмолодьспортом. Але ніхто з них не зміг відстояти правопроведення чемпіонату України з козацького двобою і замість нього, 26-27вересня у тому ж "Локомотиві" будуть проводитися "бої безправил". То чиї ж коні не винні?
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87050
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11258
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9249
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5427