Війна закінчиться, коли останки бійця будуть поховані на рідній землі
УВО СПАС-23 разом із співробітниками німецького посольства в Україні та представниками українського Міністерства Оборони 18 серпня 2015 року прийняли делегацію Народної спілки Німеччини.
У рамках програми спільноїроботи німецьких та українських солдатів на воєнних похованнях в м. Києві заперіод з 11 й до сьогоднішнього дня встигло відбутися багато цікавих такорисних заходів для української спільноти. ІдеяпроектуспрямовананапримиренняУкраїнитаНімеччинийпопуляризаціїісторіїтакультуриукраїнськогонародусереддержавсвіту.
УВО СПАС-23 разом ізспівробітниками німецького посольства в Україні та представниками українськогоМіністерства Оборони 18 серпня 2015 року прийняли делегацію Народної спілки Німеччини. Конференція зобміну думок та ідей щодо подальшої співпраці відбулася в Національному музеїархітектури та побуту України - місця, де зосереджене майже все життя українськогонароду в 17-20 століттях.
Головною темою для розмов був догляд за могилами загиблих воїнів на українській і німецькій землях, що є конкретним виявомпорозуміння і примирення між українським і німецьким народами. Уряди обохкраїн мають забезпечувати захист могил і вічний спокій полеглих на війні воїнівіншої сторони на своїй території.
Віце-президент Народноїспілки Німеччини Шнайдерган зауважив, що робота проводиться в обох країнах іголовним завданням корисності цього проекту є залучення "третьої гілкивлади" - засобів масової інформації. Саме у руках змі, на сьогодні,зосереджена увага націй, і нашим завдання є повідомити громадян про зроблену роботучерез таблоїди.
Загалом Народна спілкаНімеччини має на меті зібрати якомога більше останків німецьких солдатів іперепоховати їх на 5 найбільших кладовищах, які знаходяться в Київській,Харківській та Львівських областях. Робота проводиться з ветеранами, які можутьподілитися інформацією набутою з досвідом, але майбутнє не будується наспогадах, тому активно задіяна й молодь: українці, німці, білоруси, росіяни.Між майбутнім і минулим є сьогодення, у якому солдати з гідністю віддають шанузагиблим товаришам і шукають нові шляхи примирення між Україною та Німеччиною.
Заступник Міністраоборони України Мехед Петро Миколайович звернувся з проханням серйозно поставитисядо проекту. Пан Мехед розповів: " Не один раз, будучи у Німеччині, я бачивпоховання українських солдатів. Кладовища загиблих воїнів мають доглянутийвигляд і за ними весь час слідкують волонтери. Наша держава має також належнимчином вшанувати пам'ять німецьких солдатів,які полягли на нашій землі".
В ході прес-конверенціїучасникам було повідомлено загальну кількість німецьких солдатів, які похованів Україні - 400 000 тис. Загалом українська держава за останні роки змоглаперепоховати 150 000 тис. німецьких бійців, і така ж кількість воїнів, знайденапо всій території нашої держави, зможе здобути своє почесне місце накладовищах.
Упорядкуванням могилнімецьких вояків Другої світової війни спрямоване на порозуміння між Україноюта Німеччиною та пошуки нових шляхів співпраці. Громада має навчитися розуміти і поважати горе сусіда іншого народу, їхні цінності іїхніх воїнів, тоді й отримає це і в свою сторону.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87040
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11226
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9240
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5708
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5386