Про автора

Олександра Павленко Адвокат, Партнер Правової групи "Павленко та Побережнюк"

Професійна діяльність. Адвокат, партнер Правової групи "Павленко та Побережнюк", юридичний радник Сергія Тігіпка, керівник Експертної групи з правових питань політичної партії "Сильна Україна".

Відома як фахівець у галузі судового захисту у сфері корпоративних конфліктів та суперечок на фондовому ринку. Консультую та веду справи широкого профілю. Однією з основних спеціалізацій є “політична адвокатура”. Брала участь у багатьох національних та міжнародних правових та бізнес-конференціях, робочих групах з питань удосконалення законодавства та практики розгляду судових спорів, у тому числі у розробці рекомендацій Вищого господарського суду України з питань корпоративних спорів та судових справ між суб'єктами ринку. Веду захист великих гравців фармацевтичного ринку України, основних представників телекомунікацій, здійснювала юридичний супровід процесу рекапіталізації “Укргазбанку”, вела захист інтересів Банку "ВТБ" та "Промзв'язокбанку" на території України.

Також є радником Дмитра Тевельова, Голови Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку; комітету Верховної Ради України з питань фінансів та банківської діяльності. Акредитований арбітр МКАС при Європейській Арбітражній Палаті (Брюссель, Бельгія); третейський суддя Всеукраїнського третейського суду та експерт Всеукраїнської третейської Ліги.

Контакти
E-mail: [email protected]