Мрії про Ryanair: що скаже реальність
Звістка про вихід на вітчизняний ринок найбільшого європейського лоукостера – компанії Ryanair, буквально розірвала український інформаційний простір. Чому ірландський оператор з’являється в Україні, і що очікувати авіаперевізникам та простим громадянам?
Звістка про вихід на вітчизняний ринок найбільшого європейського лоукостера– компанії Ryanair, буквальнорозірвала український інформаційний простір. Чому ірландський оператор з’являєтьсяв Україні, і що очікувати авіаперевізникам та простим громадянам? Настав час з’ясувати всі ці питання.
Ryanair, або чому саме зараз
Середня заробітна плата в Україні ледве перевищує 200 євро, а по деяким регіонамне дотягує навіть до 150 євро. Мінімалка у 120 євро стала космічним проривом,хоче і перетягнула сотні тисяч робочих місць «на темну сторону». Безвізовогорежиму поки нема – лише перманентно очікується. То хіба пересічний українецьполетить до Франції чи Італії, де бюджетний уік-енд без врахування вартостіквитків навряд вартуватиме менше 120 євро у розрахунку на одного?
Якщо Ryanair приходить в Україну, то відповідь на має питання – так. Справав тому, що у 2016 році авіаринок нашої країни зріс аж на цілих 31% у порівнянніз позаминулим роком. Це означає, що реальні доходи у принаймні півтора мільйонаукраїнців стабілізувались або почали збільшуватись.
Також можна припустити, що Ryanair знає трохи більше, і Україна все-такиотримає безвіз до осені 2017 року. У свою чергу, це стимулюватиме поїхати доЄвропи затятих не любителів бюрократичних процедур.
Також не треба забувати, що Міністерство інфраструктури окремим пунктом своєїроботи виголошувало залучення європейських лоукостерів на ринок нашої держави.Дійсно, для світових компаній інституційне середовище часто виступає якщо неголовним, то істотним фактором. І коли Ryanair вирішив запустити маршрути вУкраїні, то це свідчить про неабиякі успіхи в тому числі державних структур.
Із соціального боку – було б дуже цікаво переглянути маркетингові звітикомпанії. Адже зрозуміло, що для обґрунтування свого приходу в Україну, аналітикикомпанії мали непогано порахувати тіньовий сектор вітчизняної економіки, атакож вивести формулу «українського середнього класу». Бо сьогодні такоїстатистики майже нема, проте вона могла б стати підґрунтям для багатьохпочинань у царині виводу економіки з тіні.
Конкуренція, або хто виживе
Якщо розглядати ринок авіаперевезень з економічної точки зору, то це завждиолігополія. По-перше, його характеризує відносно невелика кількість гравців тависокі бар’єри для входу. Дійсно, навряд перший ліпший зуміє купити літак,найняти команди пілотів, домовитись із аеропортами. Все це потребує колосальнихвкладень, а значить робить ринок дещо обмеженим для появи зовсім нових гравців.
При цьому, варто розуміти, що олігополія завжди грає по своїм правилам.Товари на таких ринках гомогенні, а тому потребують диференціації задодатковими параметрами. Також олігополія не може конкурувати по ціні. Якщофірма на такому ринку починає знижувати вартість своїх продуктів, то іншікомпанії мають плюс-мінус однакові ресурси та вступають у «цінову війну». Прицьому, передбачити переможця вкрай важко, а тому «цінові війни» є ризиковими танебажаними для олігополій.
Тепер давайте застосуємо теорію до практики. Якщо на українському ринку напевному напрямку переліт вартує по 1 євро за кожні 8 кілометрів, то всікомпанії виставлять таку ціну. З одного боку, для бізнесу це стабільність тапрогнозованість. З іншого, у фірм зовсім немає стимулів для розвитку. Якщо, притаких самих умовах, на ринку будь-якої європейської країни встановилась планкапродавати по 80 кілометрів за той же 1 євро, то вона буде так само стабільна,як наш у 10 разів дорожчий цінник. Просто компанії раціонально скоротятьвитрати, знизять маржу із кожного перевезення та почнуть використовувати ефектмасштабу.
Проте сьогодні ми маємо ситуацію, коли на ринок виходить фірма, здатна вже«тут і зарах» запропонувати ціни у 3-5 разів нижче від вартості квитківукраїнських компаній. Відвиклі від конкуренції та необхідності економити, вітчизняніавіаперевізники підуть у цінове піке – аби не втратити аудиторію. Проте нацьому етапі кожен їх політ стане збитковим, тоді як для Ryanair будевстановлена вигідна розцінка, що гарантуватиме отримання компанією прибутку. Нащастя для вітчизняних фірм, на початковому етапі ірландський перевізник майжене буде пересікатись із ними по напрямках. Проте декілька днів тому вже пройшлановина про можливості розширення кількості маршрутів до 50, що стане ударом длявсього ринку.
Із майже 20 вітчизняних операторів, декілька можуть не витримати навітьпершого етапу цінової війни. Інші стануть більш стильними – через доволі болісні, проте вкрай необхідніперетворення.
Також не будемо забувати, що Ryanair анонсував співпрацю із НАУ – найбільшимукраїнським авіаперевізником. Для вітчизняної компанії це шанс отримати новихклієнтів та стати суттєвим транзитером – і ми говоримо лише про початковий етапспівпраці.
Пасажири, або чому води не буде
Що стосується пасажирів, не треба забувати, що Ryanair - лоукостер.Основний товар компанії – переміщенняособи із пункту А до пункту Б. Низька ціна, як наприклад квитки до Лондона по40 євро, формується завдяки використанню вивіреної процедури. Ознайомитись ізнею – персональне завдання самого пасажира. Не роздрукував заздалегідь посадковідокументи – додатково заплати 40 євро. Хочеш місце біля вікна – плати. Везешвалізу, більшу за 10 кілограмів – плати, а якщо перевищили навіть додатковооплачені ліміти – плати штрафи. Зручних крісел чи води – це вам на сусіднійрейс. Те саме стосується снеків.
Також мене цікавить. чи Ryanair включили у свої розрахунки зростаннякількості візитів європейців до нашої країни? Бо збільшення числа українців закордоном – це добре. Так само як цитата, що подорожі – єдина річ, яка робитьлюдину багатшою, коли вона витрачає гроші. Проте з точки зорумакроекономіки, вітчизняні туристибудуть вивозити валюту з України та «мінусувати» вітчизняний платіжний баланс.Хоча насправді це вже трохи інша історія, яка залежить не від ірландськихавіаторів, а від нас із вами.
Проте що дійсно радує у кінцевому підсумку – це можливість вибору, яка тепер з’являєтьсяв українців. Не секрет, що багато людей вже і до цього літали рейсами компанії Ryanair.Та вони робили це із Польщі, добираючись до Варшави автомобілем чи потягом.Тепер можливість економити стає доступнаі без подібних маніпуляція. Врешті-решт, якщо комусь не подобається підхідлоукостерів, він може летіти першим класом від інших авіаліній. Саме тутпочинається свобода сучасної людини – із можливості вільного пересування.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411