Звернення Національної спілки архітекторів України
Архітектори незалежної України висловлюють подив і обурення актом неприхованої агресії з боку Росії, спрямованої нібито на захист російськомовного населення нашої країни.
Звернення Національної спілки архітекторів України
Архітектори незалежної України висловлюють подив і обурення актом неприхованої агресії з боку Росії, спрямованої нібито на захист російськомовного населення нашої країни. Це - брехня. Концепція військового втручання Росії побудована на грубо сфабрикованій дезінформації, що зовсім не відповідає дійсності. Україна - держава, в якій багато людей говорили і говорять російською мовою, і їхні права ніколи не обмежувалися. Впродовж півтори тисячі років, ще з часів Київської Русі, в Україні мирно співіснують різні національності. Архітектуру України створювали зодчі всіх народів, і ми пишаємося тим, що саме в нашій країні найбільш повно розкрився їх талант. І зараз архітектори усіх регіонів України - Києва, Донецька, Криму, Дніпропетровська, Львова, Одеси - підтримують демократичні зміни і засуджують злочинну політику екс-президента Януковича. Ми єдині з народом України.
Цілісність України і непорушність її кордонів гарантована міжнародними документами, в тому числі її відмовою від ядерного статусу. Саме український народ в 1986 прийняв на себе основний удар чорнобильської катастрофи. У боротьбі за свої права 10 днів тому були по-звірячому вбиті кращі сини українського народу всіх національностей. Ми не можемо допустити нової трагедії нашого народу. Нам дорогі всі громадяни нашої країни.
Закликаємо світову громадськість, архітекторів усього світу проявити солідарність і підтримати український народ в захисті своїх цивільних прав, неподільності України, формування європейської незалежної держави. Необхідно засудити та зупинити протиправні дії російського уряду і зберегти територіальну цілісність України, гарантовану міжнародним правом. Європа і світ не повинні зрадити пам'ять українських героїв, які загинули під європейськими прапорами, борючись за європейське майбутнє.
Обращение Национального Союза архитекторов Украины
Архитекторы независимой Украины выражают недоумение и возмущение актом неприкрытой агрессии со стороны России, направленной якобы на защиту русскоговорящего населения нашей страны. Это - ложь. Концепция военного вмешательства России построена на грубо сфабрикованной дезинформации, совершенно не соответствующей действительности. Украина - государство, в котором многие люди говорили и говорят на русском языке, и их права никогда не ущемлялись. На протяжении полутора тысяч лет, еще со времен Киевской Руси, в Украине мирно проживают разные национальности. Архитектуру Украины создавали зодчие разных народов, и мы гордимся тем, что именно в нашей стране наиболее полно раскрылся их талант. И сейчас архитекторы всех регионов Украины - Киева, Донецка, Крыма, Днепропетровска, Львова, Одессы – поддерживают демократические перемены и осуждают преступную политику экс-президента Януковича. Мы едины с народом Украины.
Целостность Украины и незыблемость ее границ гарантирована международными документами, в том числе ее отказом от ядерного статуса. Именно украинский народ в 1986 принял на себя основной удар чернобыльской катастрофы. В борьбе за свои права 10 дней назад были зверски убиты лучшие сыновья украинского народа всех национальностей. Мы не можем допустить новой трагедии нашего народа. Нам дороги все граждане нашей страны.
Призываем мировую общественность, архитекторов всего мира проявить солидарность и поддержать украинский народ в защите своих гражданских прав, неделимости Украины, формирования европейского независимого государства. Необходимо осудить и остановить противоправные действия российского правительства и сохранить территориальную целостность Украины, гарантированную международным правом. Европа и мир не должны предать память украинских героев, которые погибли под европейскими флагами, борясь за европейское будущее.
- НеБезМежне право Сергій Чаплян вчора о 21:44
- Недоторканні на благо оборони: головне – правильно назвати схему Дана Ярова вчора о 19:33
- Корпоративний добробут: турбота про співробітників чи форма м’якого контролю? Анна Пархоменко вчора о 15:04
- Як AI змінює структуру бізнесу: замість відділів – малі команди і агентні системи Юлія Гречка вчора о 14:07
- Жіноче лідерство в українському бізнесі: трансформація, яка вже відбулася Наталія Павлючок вчора о 09:50
- Проведення перевірок в частині вчинення мобінгу: внесено зміни до законодавства Анна Даніель вчора о 01:16
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини Юрій Бабенко 30.06.2025 17:15
- Як повернутись до програмування після довгої IT-перерви Сергій Немчинський 30.06.2025 16:39
- Моральна шкода за невиконання рішення суду Артур Кір’яков 30.06.2025 14:21
- Путінський режим знову показує своє справжнє обличчя: цього разу – проти азербайджанців Юрій Гусєв 30.06.2025 10:51
- Зелений прорив 2025: як відновлювана енергетика відкриває шлях для України Ростислав Никітенко 30.06.2025 10:22
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним Максим Гусляков 28.06.2025 20:49
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус 27.06.2025 23:54
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики Леся Дубчак 27.06.2025 16:19
- Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)? Галина Янченко 27.06.2025 16:03
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 743
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним 428
- Реформа "турботи" 251
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок 114
- Суд не задовольнив позов батька-іноземця про зміну місця проживання дитини 100
-
Найдорожчі весілля в історії: 5500 дронів, верблюди й нескінченна розкіш Безоса, Амбані та Чарльза
Життя 19633
-
"Гарантії безпеки" Кадирової представлять Україну на 61-й Венеційській бієнале: деталі
Життя 12426
-
"Кремль втрачає контроль". Що означає конфлікт Росії з Азербайджаном
9755
-
На Черкащині викрили незаконний видобуток каолінів: за майже три роки – 14 000 тонн
Бізнес 7996
-
Bloomberg: Росія хоче продати частку у першій турецькій АЕС "Аккую" за $25 млрд
Бізнес 5653