У них в Україні сцена має горіти під ногами…
Московському фюреру знадобився одобрямс відомих людей, і першим кинулися бити в литаври відомі діячі культури, високо оцінюючи окупаційну, загарбницьку політику Кремля щодо Криму і України. Насамперед ті, хто в наших краях стерли не одні підбори на головни
Чого найбільше не вистачає диктаторам?
Та, звісно ж, аплодисментів. Їм понад усе потрібні публічні схвалення їхніхкривавих, окупаційних дій, навіть найганебніших… Бурхливі, невмовкаючі овації. Особливо з долонь відомих осіб. Цезаохочує, додає нових сил у грішних справах.
У час, коли весь світ засуджує авантюризм В. Путіна щодо агресії проти територіальноїцілісності України, до речі, навіть такі вірні побратими по цеху диктаторів, якО. Лукашенко та Н.Назарбаєв, знаменитому кремлівському окупанту так потрібнапідтримка хоч скільки-небудь відомих людей. І першим, хто готовий виконувативсі забаганки шефа, найбільше прогнувся перед В. Путіним - міністр культури РФ В.Мединський, уродженець м. Сміли Черкаської області. На жаль, чи ненайпереконаніший українофоб у нинішньому московському уряді, відомийфальсифікатор історії Другої світової війни, насамперед.
Так ось на сайті цьогоміністерства з’явилося лизоблюдне повідомлення про те, що «деятели культуры России высказались вподдержку позиции Президента по Украине и Крыму».
Нижче читаємо:
«В дни, когда решается судьба Крыма инаших соотечественников, деятели культуры России не могут быть равнодушныминаблюдателями с холодным сердцем. Наша общая история и общие корни, нашакультура и ее духовные истоки, наши фундаментальные ценности и язык объединилинас навсегда. Мы хотим, чтобы общность наших народов и наших культур имелапрочное будущее. Вот почему мы твердо заявляем о поддержке позиции ПрезидентаРоссийской Федерации по Украине и Крыму».
І хто ж підписав це вороже для Українисхвалення анексії Криму, безумовне введення російських військ до незалежної,суверенної держави? Подумаєте, що таких ідіотів, кретинів не знайдеться? Еге ж,якби не так.
Видаю вам за списком, так би сказати, поалфавітно.Насамперед тих, хто завжди прикидався друзями українців, а Путін змигнув і вжеготові, хоч вішати наших людей на ліхтарних стовпах. Тому, що відмовилися від безглуздогоїхнього «руського міра»…
Іще недавно з концертами здирали гроші зукраїнців, прикидалися вірними друзями. А фюреру знадобилися аплодисменти,влаштували бурхливі овації. І, до речі, інших закликають підтримати загарбанняУкраїни. Ось хто справжні фашисти, завойовники, конкістадори…
Отже, читайте і запам’ятовуйте, іншимпередайте, хто справжні вороги нашого народу, підтримали рос топтання Криму іУкраїни:
Н. Бабкіна, А. Баталов, Ю. Башмет, С.Безруков, Ф. Бондарчук, Н. Бондарчук, М. Боярський, О. Газманов, С. Говорухін,Е. Запашний, В. Лановий, Л. Лещенко, М. Пореченков, М. Расторгуєв, Л. Сенчина, Ю.Соломин, О. Табаков, В. Тализіна, Г. Хазанов, З. Церетелі, М. Ціскарідзе, К.Шахназаров, Л. Чурсіна…
Це ті, кого в Україні, безперечно, знають,а ще паскудніше, що серед них є вихідці з наших країв. Як, скажімо, син і дочкаСергія Боднарчука, В. Лановий, Л. Сенчина, вихованець Львівської музичної школиЮ. Башмет.
Ганьба запроданцям Путіна!
Треба, щоб під ногами земля горіла в них,коли лише являться випендрюватись у наші краї. Будуть їм тут гастролі!
Зі списком цим, передусім, звертаюся доколег журналістів. Зробімо так, аби всі імена стали відомі всім в Україні.
Не простимо, не забудемо!
Увесьсписок запроданців, ворогів українського народу тут.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87051
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11261
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9252
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5436