Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
![Українка Ірина Кіндзерська виграла бронзу з дзюдо за Азербайджан](https://cdn.tribuna.com/fetch/?url=https%3A%2F%2Fimages.unian.net%2Fphotos%2F2021_07%2F1627643561-3566.jpg%3F0.275561283261744)
09.08.2021 18:51
Олімпійські ігри та український хейт
Суперечки навколо Олімпійських Ігор та результатів збірної України пройшли вдало. Проблема в тому, що ця дискусія має нульову ефективність для усіх її сторін
Поламані списи на полях Facebook-боїв, а також стерті до ліктів від натискання клавіш пальці любих співвітчизників вказують на те, що суперечки навколо Олімпійських Ігор та результатів збірної України пройшли вдало.
Єдина проблема в тому, що ця дискусія з притаманним їй відбірним хейтом наших спортсменів є абсолютно нікчемною та має нульову ефективність для усіх її сторін.
По-перше, українські олімпійці, які полетіли до Токіо на змагання, вибороли це право завдяки рокам виснажливих тренувань, постійних перенавантажень, нервів, численних змагань та обмежень себе практично в усьому. Цю путівку до Японії їм подарували не ви, не я і не Білл Гейтс. Її вони заробили самостійно.
По-друге, держава для наших спортсменів напередодні Олімпіади вже традиційно зробила... нічого. У нас практично відсутня спортивна інфраструктура для підготовки до змагань, наші атлети змушені тренуватися за кордоном, а на змагання їздити - за свій рахунок. Очевидно, що в таких умовах наші спортсмени нерідко змінюють громадянство та успішно представляють інші держави. Приміром, українці Ірина Кіндзерська та Антон Плісний цього року принесли бронзові медалі Азербайджану та Грузії, бо виявилися непотрібними Україні. Загалом же, за роки незалежності, своє громадянство змінили близько 140 українських спортсменів. Натомість, публікації із захватом від результатів наших олімпійців українські політики пишуть вчасно і красиво.
![Українка Ірина Кіндзерська виграла бронзу з дзюдо за Азербайджан](https://cdn.tribuna.com/fetch/?url=https%3A%2F%2Fimages.unian.net%2Fphotos%2F2021_07%2F1627643561-3566.jpg%3F0.275561283261744)
![Українець Антон Плісний цьогоріч приніс Грузії бронзу з важкої атлетики](https://cdn.tribuna.com/fetch/?url=https%3A%2F%2Fi0.wp.com%2Fsova.news%2Fwp-content%2Fuploads%2F2021%2F07%2FAnton_Plesnoy.jpg)
По-третє, соціальний/медійний тиск та шалений рівень відповідальності за результат все ще впливають на психологічний стан спортсменів. Серед наших олімпійців є чимало тих, хто прилетів на Олімпіаду вперше. Приміром, Олексію Середі, який показав 6-й результат зі стрибків у воду з вишки, всього 15 років. А дівчатам- гімнасткам - по 17. Проте, тиск відчувають і досвідчені спортсмени. Після прильоту до України з першою в історії України Олімпійською бронзою з тенісу, одним з перших питань до Еліни Світоліної від журналістів було: А чи не хотіли ви показати кращий результат на цих Олімпійських іграх? Вочевидь, журналістка одного з центральних телеканалів країни хотіла отримати відповідь накшталт: “Та ні, не хотіла. Планувала приїхати на Олімпіаду та програти вже в першому колі”. Інших варіантів у мене поки немає.
Ну, і насамкінець. Критикувати наших олімпійців за не надто успішні виступи в Токіо можуть самі олімпійці та їх тренери. Якщо ви не можете похизуватися власною олімпійською медаллю з будь-якої дисципліни, значить не маєте права критикувати 157 українців, які гідно представили Україну на Олімпіаді та заробили для нас 19 медалей.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422
Контакти
E-mail: [email protected]