Не дивно що група "Реформи заради майбутнього" є опонентом БЮТ
21 лютого 2012 року, в Парламенті мною було оголошено заяву від імені депутатської групи «Реформи заради майбутнього» щодо ролі БЮТ в сучасній політичній ситуації. Проте, журналісти на превеликий жаль не висвітлили цієї промови. Увага була надана лише жест
Україна потерпає. Сьогодні, держава нагадує літак,який падає з неба до землі. За 20 років такого падіння, вже на 10 відсотків зменшиласязагальна кількість пасажирів. Неодноразово мінялися команди пілотів тастюардів. Але жодна команда неспромоглася зробити нічого такого, щоб виправити рулі висоти та направити настабілізацію. Тільки ділили крила, фюзеляж, салон, хвостове - а літак вже бачить землю. Вона близько. арізні команди все ще чубляться. Рано чи пізно він впаде, якщо нічого не робити.
Така собі байка про літак. Проте така ж собі реальністьпро Україну. Тривають обговорення щодо майбутнього. Але відомо, що без реформцього майбутнього може й не бути.
Текст заяви, оголошеної
Каплієнко В.В. 21.02.2012 у ВРУ:
Шановні колеги, шановні громадяни!
Майбутнє України, заради якого мипрацюємо в парламенті, схоже, цікавить не увесь депутатський корпус. Можливо,в цих людей на то є причини, бо попереду вибори 2012 року, чомусьне зростають рейтинги в опозиції, подекуди падає рівень довіри до вибірковихміноритарних партій.
Через це ми стверджуємо. Виборчакампанія була розпочата позаминулого тижня, 08 лютого 2012 року. Автор цьогостарту – БЮТ, ставить перед собою лише одну мету – в будь який спосіб сподобатисявиборцю, привертаючи до себе увагу шляхом скандальних, штучних піаракції або імітуючи боротьбу за соціальні стандарти, реально цього не роблячи.
Обраний фракцією БЮТ методдискредитації політиків - сфабрикованийкорупційний скандал - є «традиційним» і улюбленим інструментом неодноразово використанимцією політичною силою для компрометації своїх політичних опонентів. А те, що фракція «Реформи заради майбутнього»стала опонентом БЮТ не дивно. Бо в нас різні погляди на майбутнє: ми хочемодосягнути такого результату, як: сильна Україна, заможні громадяни, потужнаекономіка, здорові та впевнені в собі українці, які пишаються тим, що живуть вцій країні. А чого ж хоче БЮТ: влада, влада та ще раз влада. Задля цього,суспільство постійно втягується в скандали, розбори, чорно-білими фарбамималюється всесвіт, розділяючи його лише на друзів та ворогів, дискредитується чиннавлада, принижується Україна.
Нам, як державникам, сумно про це говорити, але саме завдяки зусиллямБЮТ Україна отримує вже сьогодні негативні перспективи на Євроїнтеграцію, прицьому стоячи на колінах залежності по кабальним газовим контрактам 2009 року.
Нам, політикам дивно чути заяви БЮТ, що нібито хтось розколює їхфракцію, намагаючись в будь який спосіб залучити цих депутатів до більшості. Таке враження, щопредставники БЮТ забули, що 53 депутати їх фракції своєчасно вже розібралися втому болоті куди потрапили, виправили життєву помилку та зараз займаютьсяпритаманною саме депутатам ВРУ законотворчою роботою, не роблячи шоу, навідміну від вас, тих хто дискредитує не тільки себе й Верховну Раду але йУкраїну в цілому. Годі й нагадувати, що саме до складу депутатської групи«Реформи заради майбутнього» увійшла майже третина вищої партійної номенклатуривсієї ВО «Батьківщина».
Нам, як депутатам які дуже добрезнають БЮТ зсередини, цілкомзрозуміло, що сьогоднішнєкерівництво БЮТ зробило переворотвсередині власної команди та бореться за місця всписках, фактично прикриваючисьначе щитом власною лідеркою яка потерпає, бо так більш зручно. Ще вчора миоцінювали БЮТ, як закрите акціонерне товариство. Сьогодні керівники БЮТ в більшостінагадують членів закритої секти, в якій себе знайшли розбишаки, хворі шпигуни, сексуальні збоченці, стукачі та продажні писаки,що дискредитують не нас, а власну державу в якій живуть.
Нам, депутатам 6 скликання, тапатріотам своєї держави може йтреба нагадати, що саме керівництво БЮТ у 2009-му готувалося до зміни конституціїз метою обирання президента в парламенті та обмеження прав журналістів. Самеваші керманичі загрузли в владній корупції та не провели знаходячись при владіне однієї суттєвої реформи. Саме через це, така команда БЮТівських лжепатріотів не має морального права продовжуватидекларувати ті засади, що були прописані в програмі «Український прорив».
А вам, шановні рядові членифракції БЮТ, ми радимо врешті решт почати захищати інтересиУкраїни, а не кидати всі творчі та фізичні сили на захист сумнівних шкурних вузькопартійних інтересів. Тим паче, що вас використовують бездарно та принизливо. Мирадимо, знявши маски байдужості знайти в собі сили тай змінити солдафонське керівництво. Бо партійбагато, а Україна в нас одна, майбутнє її залежить від реформ і реального бажанняїх провести!
І на останок.
Рік тому, об’єднавши однодумців устінах Верховної Ради України, ми, представники депутатської групи «Реформи заради майбутнього»стали пліч о плече, щоб реально впливати на процеси законотворчості вукраїнському парламенті. Бо країні потрібні реформи – швидкі, ефективні танаправлені на благо кожної української родини. Це кредо згуртувало нас яксталь. Ними ми будемо керуватися і в подальшому!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87044
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11237
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5407