Економічний розвиток Київщини – крок перший
Арифметична дія ділення дає декілька невеличких часток. Але у політиці ділення може вести й до примноження, особливо, якщо мова йде про повноваження для місцевої влади і про розвиток місцевого самоврядування (децентралізація).
Арифметична дія ділення дає декілька невеличких часток. Але у політиціділення може вести й до примноження, особливо, якщо мова йде про повноваженнядля місцевої влади і про розвиток місцевого самоврядування (децентралізація).Досвід Польщі показує, що, приміром, наша Київська область мала б з тогореальний грошовий зиск.
Навіщо взагалі у 1999 році, після кількох років палких дебатів, у Польщібуло офіційно даний старт адміністративно-територіальній реформі? Більше зекономічних причин. Польща на той період мала повільні темпи зростання ВВП. Зарік по тому темпи зростання ВВП прискорилися до 7% річних. Як цього вдалосядомогтися? Радикальними реформами і, перш за все, зміною фінансовихвзаємовідносин між центральною та місцевою владами. Акцент було зроблено напосилення місцевого самоврядування. Водночас на загальнодержавному рівнізазнали суттєвого спрощення, як процедури відкриття та ведення бізнесу, так іумови для інвесторів. Економічне диво не забарилося.
Київська область є унікальною територією: багатство природних ресурсів таблизькість до столиці. Теоретично, область могла б стати «міні-Польщею»,показати динамічний розвиток підприємництва. Власне, Київська область, навідміну від Києва, вже на поточний рік має профіцитний бюджет. Але є чималостримуючих чинників для розвитку. Про дорожню інфраструктуру не писав тількилінивий. Про дисбаланс у розвитку південних та північних районів областівисловлювалися навіть не експерти, адже це кидається у вічі. Про слабкудоступність київського ринку збуту багато можуть розповісти обласні підприємці.А щодо інвесторів, то вони цікавляться не стільки поточною вигодою, скількиперспективою.
Перспективу можуть дати негайні реформи, потрібні для України. ПричомуКиївська область могла б стати плацдармом для пілотної реалізації нововведень.
Наприклад, бізнес. Київська область має достатньо розвинене підприємництво:тут і крупні заводи, і агропідприємства, і приватні господарства, але більшевсе-таки МСБ (малого та середнього бізнесу). Тож для покращення фінансуваннядоцільно створити сприятливі, насамперед, прості умови для відкриття бізнесу таорієнтуватися на потреби саме середнього бізнес-класу.
У Польщі запрацювала програма підтримки підприємництва, в рамках якоїбізнесмени могли розраховувати на вигідні запозичення. Важливо те, що були йфонди підтримки бізнесу на регіональному рівні. Якщо б така практика мала застосуванняна рівні Київської області, це дозволило б призупинити, або й обернути,зростання кількості підприємств, що припиняють свою діяльність. Спростити умовидля бізнесу – і гроші потечуть, а за ними - інвестиції.
У Польщі система адміністративно-територіального устрою аналогічна нашій, ібагато чого у бюджетній політиці спільного. Але є принциповий момент. Місцевібюджеті мало залежні від центрального. Мінімальна залежність! Скажімо, бюджет гміни(у нас це місцева громада)формується за рахунок місцевих платежів та частки відзагальнодержавних податків, зібраних на території гміни. Все чітко визначено,кому – що. Є й механізм субвенцій з держбюджету, але основні свої потреби гмінафінансує сама. Це дало колосальні плюси: незалежність від політичних потрясінь(політики дискутують – гміна працює) і ефективніше залучення інвесторів.Капіталовкладники бачили, що кошти витрачаються ефективно, і більше довірялимісцевим громадам. А ті, у свою чергу, взялися розвивати підвідомчі території. Звісно,місцева громада взялася розвивати власні території, бо зацікавлена у гарномустані й доріг, і будівель, й інфраструктури. Кому ж бо знати краще, на щовитрачати бюджетні гроші? А бізнес, оскільки все відбувалося прозоро та коштивитрачалися ефективно, став охочіше платити податки. І у Польщі скоро середнійрівень зарплатні на душу населення склав більш ніж 1 тисячу доларів США, як наті роки досить непогані гроші. У нас натомість сьогодні середньомісячназарплата в районі 3420грн,(трішки більше 200$затеперішнім курсом валют).
Бюджети повятів (аналог наших районів), з якого фінансуються соціальна такультурна інфраструктура, ще більш незалежні, при тому, що за деякиминапрямками держава виділяє субвенції та дотації (утримання шкіл, побудоваоб’єктів регіонального або й загальнодержавного значення). Держбюджету Польщізалишається забезпечувати стратегічні напрямки та вирівнювати місцеві бюджети уразі суттєвих дисбалансів.
Такий підхід покладає колосальну відповідальність на місцеве самоврядуваннята на органи центральної влади на місцях. Але у Польщі він виправдав себе.Люди, що стали господарями на своїх територіях, зроблять усе для того, аби цітериторії не лише були у гарному стані, але й розвивалися.
У нас ситуація непроста – деякі райони Київщини розвиваються виключно зарахунок державних дотацій, оскільки їм не вистачає власного бюджету, щобсподіватись на фінансову незалежність. У випадку здійснення децентралізації виникнепотреба зміни адміністративного поділу для повноцінної життєдіяльності деяких районів.Надання фінансової незалежності також буде певним випробовуванням на чесність -сподіваюсь, наші місцеві керівники зможуть прозоро керувати коштами.
У будь-якому випадку, ми на шляху до таких реформ. І цей шлях є невідворотнім. Зазначена реформає вектором позитивних змін, тому з часом вона приведе до проєвропейськогодемократичного розвитку територій.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1882
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87043
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11232
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9244
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5710
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5393