Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
22.11.2014 10:09

Звіти фіскальної служби = динаміка податкового тиску

Це стає традицією - вихвалятись підвищенням протиправного тиску на бізнес. Адже знову, відкривши звіт роботи Державної фіскальної служби, споглядаємо сумнівну картину

157555.jpg

Це стає традицією - вихвалятись підвищенням протиправного тиску набізнес. Адже знову, відкривши звіт роботи Державної фіскальної служби, споглядаємосумнівну картину:

Пункт 6.4.4 «Протягом звітного кварталу проведено 1100 позапланових документальнихперевірок платників податків за матеріалами судових органів, слідчих управліньфінансових розслідувань, інших правоохоронних органів і прокуратури, зарезультатами яких донараховано узгоджених грошових зобов’язань у сумі 190,5 млн. гривень. Зарезультатами перевірок, призначених відповідно до кримінального процесуальногозаконодавства, донараховано 624,7 млн. грн.,податкові повідомлення-рішення по яких відповідно до вимог п.86.9 ст.86 ПКУбудуть прийняті після набрання законної сили відповідними рішеннями судовихорганів».

Тобто, донараховано суму майже ВДІЧІ більше ніжу другому кварталі (326,9 млн. грн.) по матеріаламперевірок за результатами яких НЕБУДЕ прийнято повідомлення-рішення ДО РОЗГЛЯДУ КРИМІНАЛЬНИХ ПРОВАДЖЕНЬУ СУДІ.

Знову повторимось, навіщо така нормаКодексу,яка повністю нівелює право платника податків оскаржити матеріали перевірки, а лишезобов’язує «смирно» чекати своєї участі до НАБРАННЯ СИЛИ ВИРОКУ.

Але дивує зміст першого речення, 1100 (!) перевірок позапланових проведенов третьому кварталі за результатами яких донараховано узгоджених грошовихзобов’язань у сумі 190,5 млн. гривень.Адже, УЗГОДЖЕНІ ПОДАТКОВІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ, це ті, по яких було прийнято повідомлення-рішенняі яке, або не оскаржувалось або платник всі стадії програв. Тобто, за данимиматеріалами правоохоронних органів ПОВІДОМЛЕННЯ-РІШЕННЯ виносились(!).

Далі більше, ДФС у звіті рапортує, що протягомзвітного періоду проведено 5979 (!) документальних позапланових перевірок, зарезультатами яких донараховано 463,4 млн. гривень. Тобто донараховано на 161,3млн. грн. менше ніж за постановами слідчих, та дорученнями правоохороннихорганів,  а це значить, що саме на матеріалиправоохоронних органів зроблено перевагу у роботі, що звичайно є вигідним для тиску,адже унеможливлює оскарження матеріалів перевірок.   

П.С. Інформація для роздумів. За даними звіту про результатироботи за 3 квартал 2013 року (Міндоходів) «за матеріалами підрозділів податковоїміліції, постановами (ухвалами) судів, органів досудового розслідування, донараховано987,7 млн. гривень». В цьому кварталі ДФС, яка «іде на зустріч» бізнесу, не дотягнула – 363 млн. грн. Вірним шляхом крокує сучасна Державнафіскальна служба – наздоганяє ПАПЄРЕДНИКА!

Аналіз за попередній квартал можна продивитись ТУТ.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи