UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.

Хоч безпосередньо не працюю в агробізнесі, але досить часто спілкуюсь з аграріями, оскільки постачаю запчастини с Туреччини для їх техніки..

За сотні телефонних розмов та переговорів, відколи спілкуюсь з аграріями, побачив дуже суттєві проблеми агробізнесу. За словами фермерів, ще техніка не була в полі, а вони вже стикаються з проблемами. Найбільша проблема, це відсутність кредитів. Банки відмовляються надавати аграріям кредити, під низькі відсотки. Другою проблемою є велика вартість паливно-мастильних матеріалів, ціни на які зросли у зв'язку з ростом долара. Третьою проблемою є небажання фермерів економити. Часто в агробізнесі працюють люди старої формації, які не бажають ризикувати.Коли їм пропонуєш запчастини за цінами нижчими ніж на ринку на 20-30%.
Щоб вирішити всі ці проблеми потрібно оминати банківську систему, закупляти паливо великими оптовими поставками, і не боятись низьких цін на запчастини.
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]