Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.06.2011 11:55

Правовий нігілізм влади

Виконавчий директор ВБО "Точка опори"

Порушення закону владою стало нормою для країни. Чи може звичний громадянин щось зробити, для приближення України до стандартів правової країни?

      Наша влада ніколи не відрізняласьособливим бажанням дотримання законодавства. Мабуть уже для нас стало звичним,що наші державні мужі кожного дня порушують наше законодавство.

Але в цілому, головний принципукраїнця «наша хата скраю», працює. Саме ми дозволяємо Владі та чиновникампорушувати ними ж написані закони. Саме ми не реагуємо на зухвалі ґвалтуванняконституції, закони, мораль.

Ямабуть як і всі теж звик, і моє розчарування, іноді гнів, іноді іронія виливалисьмаксимум  в бесіду з друзями  або професійне оточення.

          Але за всі ці роки я зрозумів лишеодне, що наше з вами майбутнє в наших руках. Якщо ми будемо віддавати нашіправа, свободи в жертву реформам (а чи є реформи?)

            І ось парламент разом з президентом надалимені таку можливість, в повній мірі проявити весь свій потенціал.

            19 травня 2011 року Парламент прийнявзакон №N 3387-VI  "Про внесення змін до Податкового кодексу Українита про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур",в якому передбачив введення з 01 липня 2011 року ПДВ для сфери надання послуг зінформатизації.

Хоча п.п 4.1.9. ,пункту 4 Основнізасади податкового законодавства України Податкового кодексу, говорить:  стабільність - зміни до будь-яких елементівподатків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початкунового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податкита збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягомбюджетного року.

           Тобто, влада нівелювала Податковийкодекс. І це виглядає таким чином, що для нас нічого - а для вас (бізнес)податковий кодекс. Всі знаю про перелік прав податківців який затверджений втому таки податковому кодексу, і всі знають як податкова залюбки нимкористується. А чому ж таки та Влада сама не виконує, норми свого дітища???Чиможе і не збиралась? Для нас все – для вас закон.

Мої почуття справедливості настількимене стривожили, що я вирішив подати до адміністративного суду з позовом доверховної ради, про скасування прийнятого закону який суперечить діючому законодавствуУкраїни. На разі я шукаю однодумців, які готові підтримати дану ідею, і готовіподати колективний позов! Для тих, кому не байдуже наше майбутнє і той хтоготовий приєднатись в спільній справі проти чергового плюндрування закону пишітьb.globa@tobiss.com.ua

Разом ми сила! 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net