UA

об авторе

Артур Колдомасов Голова комунікацій та політичних рішень Volt Ukraine

Професійна діяльність. Голова комунікацій та політичних рішень Volt Ukraine.

Експерт із політики США та інформаційної політики Аналітичного центру ADASTRA.

Співзасновник та CEO медіапроєкту SVITLOVEZHA.

Проходив стажування у Міністерстві закордонних справ України, Посольстві України у США, передвиборчій кампанії Ґабріели Сантьяґо-Ромеро до міської ради Детройта (штат Мічиган, США) та у мадридському офісі компанії Dimitra International.

Надавав політичні консультації для Міністерства культури та інформаційної політики України, політичної партії Volt Europe та Парламенту Нідерландів.

Є співавтором книги "Прогресивність у лідерах", виданої "СД Платформа" та автором видання Foreign Policy of the United States Towards Ukraine: Issues and Solutions, виданого Аналітичним центром ADASTRA.

Також є співавтором рекомендацій Аналітичного центру ADASTRA для МЗС України та української делегації у ПАРЄ. 

Є автором низки публікацій та коментарів для українських та іноземних ЗМІ, серед яких "Українська правда", "ЛІГА.нет", "Українське радіо", "24 канал", Le Monde, New Europe, Conservatives Global, тощо.

Є фіналістом менторської програми Форуму молодих дослідників медіа та комунікацій Польського товариства суспільних комунікацій, а також учасником низки проєктів міжнародного та національного рівня. 

Основні сфери діяльності: зовнішня та внутрішня політика США, інформаційна політика, аналіз медіа, політика України, політика РФ, попкультура та політика, публічна дипломатія. 

Освіта. Бакалавр з міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій Національного університету "Острозька академія".

Навчаюсь на магістерській програмі з журналістики та суспільних комунікацій Люблінського католицького університету імені Яна Павла ІІ.

Вивчав міжнародні відносини під час обмінних програм у Варшавському університеті та Державному університеті долини Гранд-Веллі у США (за програмою Державного департаменту США Global UGRAD).

Контакты
E-mail: [email protected]