ВОІВ запустила новий онлайновий інструмент з пошуку знаків
Всесвітня організація інтелектуальної власності запустила новий онлайновий інструмент, який полегшить пошук по більш ніж 640 000 записам, що відносяться до товарних знаків, що охороняються на міжнародному рівні, найменувань місць походження та гербів, прап
Всесвітня організація інтелектуальної власності запустила новий онлайновий інструмент, який полегшить пошук по більш ніж 640 000 записам, що відносяться до товарних знаків, що охороняються на міжнародному рівні, найменувань місць походження та гербів, прапорів та інших державних емблем, а також до скорочених і повних назв і емблем міжурядових організацій. Global Brand Database дозволяє здійснювати безоплатний і одночасний пошук у зв'язку з брендами серед безлічі колекцій.
Global Brand Database є централізованим інструментом, який значною мірою полегшить проведення пошуку по сотнях тисяч записів, що містять інформацію, пов'язану в брендами», - заявив Генеральний директор ВОІВ Френсіс Гаррі. «Це є важливою частиною зусиль ВОІВ, спрямованих на полегшення доступу до цих цінних активів і відображає прихильність Організації скорочення глобального розриву в знаннях шляхом вдосконалення доступу до інформації ІВ та її використання». Пан Гаррі зазначив, що в майбутньому він очікує поповнення цієї бази даних національними колекціями.
В даний час пошуковий інтерфейс Global Brand Database дозволяє користувачам здійснювати доступ до трьох базах даних ВОІВ - міжнародним товарним знакам, зареєстрованим відповідно до Мадридської системи для міжнародної реєстрації знаків; найменуванням місць походження, зареєстрованим відповідно до Лісабонської системи для міжнародної реєстрації найменувань місць походження; і гербів, прапорів та інших державних емблем, а також повним і скороченим назвами і емблем міжурядових організацій, що охороняються відповідно до статті 6-ї Паризької конвенції з охорони промислової власності - шляхом використання одного зручного для користувачів екрану.
Global Brand Database створена на основі існуючих пошукових ресурсів, пов'язаних з брендами, шляхом надання єдиного порталу для здійснення пошуку в різноманітних ресурсах. Новизна є доповненням до просунутої функції, яка дозволяє здійснювати пошук розпливчастими і фонетичними термінами.
Цей інструмент буде інтегрований в WIPO GOLD, який дозволяє здійснювати швидкий і легкий онлайновий доступ до великої колекції придатних для пошуку даних і інструментів в області ІВ, пов'язаних, наприклад, з технологією, брендами, зразками, статистикою, стандартами ВОІВ та міжнародними системами класифікації.
- Що чекає українську переробну промисловість та перспективи Кіровоградщини Юлія Мороз вчора о 16:10
- Водневі ініціативи в Україні: роль адвокації та GR у розбудові майбутньої енергетики Олексій Гнатенко вчора о 12:35
- Ваші гроші, ваше майбутнє: чому важливо перемогти фінансові злочини в державному секторі Акім Кібновський 13.08.2025 21:38
- 60 днів до межі: чому ротація рятує життя і фронт Віктор Плахута 13.08.2025 12:46
- Чого чекати від 15 серпня? Олександр Скнар 13.08.2025 09:03
- Дистанційне управління бізнесом: приховані загрози та мільйонні втрати Артем Ковбель 12.08.2025 23:15
- Небезпечний Uncapped SAFE Note: що це таке і як інвестору не потрапити в пастку Роман Бєлік 12.08.2025 18:30
- Тіньова імперія Telegram: як право і держава приборкують анонімну свободу Дмитро Зенкін 12.08.2025 14:58
- Гра за правилами: чому відповідальність – це основа гемблінг-індустрії Михайло Зборовський 12.08.2025 12:30
- Перемовини США та рф приречені Ігор Шевченко 12.08.2025 12:27
- Зберегти код нації: особистий досвід гуцулки про українську ідентичність за кордоном Наталія Павлючок 12.08.2025 11:22
- Ваш генератор може заробляти Ростислав Никітенко 12.08.2025 10:14
- Базовая военная подготовка в вузах: права студентов и последствия отказа Віра Тарасенко 11.08.2025 22:18
- Порівняння податкових навантажень: Велика Британія vs Кіпр для IT-компаній і фрілансерів Дарина Халатьян 11.08.2025 17:41
- Енергія хорошої пам'яті Євген Магда 11.08.2025 17:20
-
Вкладник намагався відсудити у ПриватБанку 3 млрд євро за депозит 1995 року
Фінанси 25715
-
У "маркетплейсі дронів" DOT-Chain Defence виконали перші замовлення
оновлено Бізнес 7890
-
Гетманцев: Рада не планує ухвалювати закон щодо крипторезерву, НБУ проти
Фінанси 6257
-
Галина Ободець: "Українське походження товару – ще не гарантія успіху на полиці"
Новини компаній 4581
-
Шмигаль терміново зв'язався з главою Rheinmetall після його скарг на бюрократію в Україні
Бізнес 4172