Позивний Путіна - Клоун
Нічого РФ поки не домоглася - крім репутації клоунів.
Путін вже давно травитьУкраїну своїм існуванням і "геніальними" ідеями. Лізе в Україну зі своєю політикою, правиламигри та диктує народу, як жити. На сайті everyday.in.uaподаєтьсяцікава стаття Станіслава Кукареки на яку я не зміг не звернути уваги.
Володимир Володимировичмав насправді стратегічний і хитрий план. Якби там «не розпочалось війни», тоРФ могла б використовувати свій вже отриманий бойовий досвід «боротьби зіррегулярними силами», за принципом Чечні, Афгану і т.д. отримавши значнуперевагу. Якби «всерйоз почалося» то РФ отримала б той самий досвід «справжньоївійни» і змогла б утилізувати значну кількість застарілої техніки та іншихозброєнь, яким все одно в утиль дорога. І особливого ризику в зіткненні з такимслабким противником як Україна все одно немає. Якби активно втрутилися США таінше НАТО, то досвід був би просто безцінний, бо досвід зіткнення не«незрозуміло з чим» а з сучасною армією і власне потенційним супротивником. Авийти з війни завжди можна шляхом дипломатичним, якщо раптом стане занадтожарко. Кругом профіт.
Але не все сталося, якгадалося. Воювати «зовсім всерйоз» Україна не стала. У Криму не стала взагалініяк воювати, не давши навіть постріляти "зеленим чоловічкам". Улугандоне - начебто і стала, але теж «дивно». РФ протистояла та сама совковаармія, яка у них самих уже була, про яку вони все знають. Ну і незрозумілівсякі правосекі та інші добробати, які ніби як «іррегулярні сили», але незовсім Чечня. Сміливих всяких там стратегічних ходів, маневреної війни та іншихрадощів Генштабу там не траплялося з часів Іловайська, ну якщо не вважатиДебальцевого облому. Разом їм показали як повинна (і як не повинна) воювати тасама «радянська армія», але цінність досвіду сумнівна, бо воно все одно«несправжня війна». Думаю завдання не були вирішені.
РФ не зіткнулася в помітнихмасштабах з натовської технікою, тактикою, стратегією і радниками. Просто томущо їх не було. Що стало великим (і неприємним) сюрпризом для Москви. Мільярдидоларів і тисячі життів були витрачені по суті марно. Плюс абсолютнокатастрофічні зовнішньополітичні витрати (включаючи санкції), і економічний шоквід цін на нафту і проблем з доступом до кредитних ресурсів і технологій, щовзагалі ставить під питання програму модернізації армії, бо нічим і ні за що.Але раз вже почали, то потрібно продовжувати. І вони полізли до Сирії, де точноє і інструктора і поставки. Їм таки неминуче потрібно «зіткнутися з Заходом»,завдання поставлене і ніхто її не відміняв. І послали туди для початку авіацію,якої так і не знайшлося роботи над Україною, послали всякі «крилаті ракети» таінше таке. А то раптом мовляв не встигнемо. Що вже ознака паніки. РФ вирішиламайже дослівно скопіювати всякі «бурі в пустелі» і зайти відразу з козирів, ане «розпалювати помалу», на чому вони в Україні вже прокололися.
Але в Сирії вони схожепрокололися теж. Судячи з розвитку подій, вони не добилися ні «статусусоюзника» зі зняттям санкцій, ні відвертою конфронтації (з бойовим досвідом, ідо речі панікою на ринку нафти). Нічого вони поки не домоглися крім репутаціїклоунів.
- Що чекає українську переробну промисловість та перспективи Кіровоградщини Юлія Мороз вчора о 16:10
- Водневі ініціативи в Україні: роль адвокації та GR у розбудові майбутньої енергетики Олексій Гнатенко вчора о 12:35
- Ваші гроші, ваше майбутнє: чому важливо перемогти фінансові злочини в державному секторі Акім Кібновський 13.08.2025 21:38
- 60 днів до межі: чому ротація рятує життя і фронт Віктор Плахута 13.08.2025 12:46
- Чого чекати від 15 серпня? Олександр Скнар 13.08.2025 09:03
- Дистанційне управління бізнесом: приховані загрози та мільйонні втрати Артем Ковбель 12.08.2025 23:15
- Небезпечний Uncapped SAFE Note: що це таке і як інвестору не потрапити в пастку Роман Бєлік 12.08.2025 18:30
- Тіньова імперія Telegram: як право і держава приборкують анонімну свободу Дмитро Зенкін 12.08.2025 14:58
- Гра за правилами: чому відповідальність – це основа гемблінг-індустрії Михайло Зборовський 12.08.2025 12:30
- Перемовини США та рф приречені Ігор Шевченко 12.08.2025 12:27
- Зберегти код нації: особистий досвід гуцулки про українську ідентичність за кордоном Наталія Павлючок 12.08.2025 11:22
- Ваш генератор може заробляти Ростислав Никітенко 12.08.2025 10:14
- Базовая военная подготовка в вузах: права студентов и последствия отказа Віра Тарасенко 11.08.2025 22:18
- Порівняння податкових навантажень: Велика Британія vs Кіпр для IT-компаній і фрілансерів Дарина Халатьян 11.08.2025 17:41
- Енергія хорошої пам'яті Євген Магда 11.08.2025 17:20
-
Вкладник намагався відсудити у ПриватБанку 3 млрд євро за депозит 1995 року
Фінанси 25861
-
У "маркетплейсі дронів" DOT-Chain Defence виконали перші замовлення
оновлено Бізнес 7892
-
Гетманцев: Рада не планує ухвалювати закон щодо крипторезерву, НБУ проти
Фінанси 6261
-
Галина Ободець: "Українське походження товару – ще не гарантія успіху на полиці"
Новини компаній 4581
-
Шмигаль терміново зв'язався з главою Rheinmetall після його скарг на бюрократію в Україні
Бізнес 4200