Про життя
Про мої перші 10 км. Про збір грошей. Про врятовані життя.
Два місяці тому я прийняла рішення долучитись до Команди #СомнениеChallenge2.0., щоб підготуватись до Київського марафону та пробігти свої перші10 кілометрів.
Викликами було усе: підійматись двічі на тиждень о 6 ранку,щоб доїхати на Олімпійський та тренуватись з 7-ої ранку, а в неділю - зранку на ВДНГ.
Змінити графік, звички, терпіти незручності, а іноді навіть біль.Змінитись. Звикнути. Радіти. Насолоджуватись. Бігти. І це магія. Те, що відбуваєтьсяпоступово із тілом та нервами. Так, так, саме з нервами, оскільки роботависнажує, спустошує та іноді розтрощує. Біг стає медитацію.
Але справжньою магією виявилась ідея благодійності. Яподілилась з командою своїм особистим викликом: «А давайте зберемо кошти?».
І з цього почалось моє інше життя.
Публічний збір коштів це виклик.
По-перше, тому що про це потрібно говорити та писати. Просити.Пояснювати. Радіти, коли допомагають. Сумувати, коли відвертаються. І все одноговорити. Писати. Піаритись, як сказав мені дехто. Але я не для себе. Для них. Єдине, що не пояснила. Бо коли ось так, то який сенс пояснювати? Треба йти далі.
У нас дуже великий брак довіри. Брак довіри до всього: доорганів влади, до змін, до відчуттів, до болю та закликах допомогти. Бракдовіри один до одного. І в цьому ми живемо щодня, а хтось тільки намагаєтьсяжити, оскільки змушений боротись за кожен подих.
Зазвичай всі перелистують сторінки про допомогу, тому що мизвичайні люди. Ми не хочемо бачити біль, страждання, відчувати бідність талиха. І це нормально. Ми живі. Ми – люди.
Коли люди чують про благодійність, людям здається, щопотрібно віддати все і припинити спосіб життя, який ведеш. Здається, що або всеабо нічого. Але це не так.
І саме про це потрібно говорити.
Благодійність – це допомога в межах можливостей.
Це не вимога змінювати спосіб життя.
Це не докір чи претензія тому, на що ми витрачаємо кошти.Свої. Власні. Зароблені. Ось це потрібно розуміти. Ніхто не звинувачує людей втому, що вони живуть так, як вони звикли. Вони мають на це право. Точніше, нетак. Я не звинувачую в цьому людей.
Допомагати – це крок. Мистецтво маленьких кроків у великійсправі.
Це коли в радість. Коли не виснажує.
Я знаю це відчуття, коли думаєш, що зараз хтось допоможеповністю.
Здається, що всім не допоможеш і навіщо робити трошки.
Але ось це трошки має значення.
Вчора ми відвідували інститут Амосова та діток, яким допомагали.Загалом ми зібрали на закупівлю оклюдерів більше 260 тисяч гривень, якихвистачило на імпланти для 4 діток.
Я плакала. Цю зустріч я не можу забути. Плакала, колиобіймалась із мамою дівчинки, яка не могла вимовити ані слова та рюмцала, як і я. Плакала, тому що здорова. Плакала, бо маю сили. Плакала, тому щопобачила диво. Ми з вами його зробили власними руками. І я за це вдячна.Вдячна всім.
Дуже сильно вдячна. Без вас нічого. Без вас не вийшло б.
Зараз ми продовжуємо збір для п’ятої дитини. І я не закликаю Вас змінюватизвичний спосіб життя. Я прошу допомагати в можливий спосіб. Тепер я знаю, що цереально.
https://ubb.org.ua/uk/project/2592/
P.S. І, так. Свої перші 10 кілометрів я пробігла.
Бігаю. Раджу бігати. Буду бігати.
- Ефект "зливного бачка" в маркетингу: чому ваші ліди називають "сміттєвими" Наталія Червона вчора о 10:30
- Рік Коня стане роком "темної конячки" Олексій Шевчук 01.01.2026 12:30
- Подарунки для посадовців: що заборонено законом Анна Макаренко 30.12.2025 16:49
- Зменшення розміру середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні Альона Прасол 30.12.2025 10:56
- Стабільні обсяги, зростаюча ціна: логіка ринку земель у 2025 році Денис Башлик 29.12.2025 17:11
- Чому закон часто не працює без адвоката Дмитро Ламза 29.12.2025 13:40
- Стратегія, якої бракує Україні: чому цифровий суверенітет має стати державним пріоритетом Тетяна Хабібрахманова 29.12.2025 11:46
- Воєнний стан і святкові дні – трудові права залишаються чинними Дмитро Ламза 25.12.2025 21:34
- Попит на житло молодих сімей змінюється: безпека і функціональність понад естетику Микола Марчук 24.12.2025 14:01
- Лісова галузь 2025: розворот від "схем" на 180 градусів відбувся Олександр Місюра 24.12.2025 13:03
- Коли в досудовому строки сплинули та як адвокат блокує подальше переслідування Дмитро Ламза 24.12.2025 10:51
- Чи можлива мобілізація жінок в Україні? Віра Тарасенко 23.12.2025 22:42
- Боротьба за берег озера та ліс у Дніпрі Павло Васильєв 23.12.2025 21:50
- Чому фокус на людину став новою конкурентною перевагою бізнесу? Мар'яна Луцишин 23.12.2025 13:44
- Бізнес і надалі залишать без кредитів Сергій Дідковський 23.12.2025 12:07
- Стратегія, якої бракує Україні: чому цифровий суверенітет має стати державним пріоритетом 313
- Чому закон часто не працює без адвоката 165
- Стабільні обсяги, зростаюча ціна: логіка ринку земель у 2025 році 81
- Подарунки для посадовців: що заборонено законом 38
- Зменшення розміру середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні 35
-
Продажі акумуляторів LiFePO4 зростають. Чи варто переплатити за них під час блекаутів
Технології 5302
-
20 прогнозів на 2026 рік. Чи буде втрата Донбасу, демократичний Конгрес та ШІ-пісні
2525
-
УЗ відновила електропоїзд ЕПЛ9Т-011: курсуватиме в київській агломерації – фото, відео
Бізнес 1958
-
Буданов очолив Офіс президента – перші висновки та прогнози
1129
-
Держенергонагляд перевірив дотримання графіків відключень у Києві й області: які результати
Бізнес 1064
