Як світ перейшов в он-лайн?
За статистичними даними, що опублікував Міжнародний союз електрозв'язку у 2016 році кількість користувачів всесвітньої мережі Інтернет збільшилася на 10% порівняно з попередніми роками і сягає 3,8 млрд осіб. А це 51% від населення Землі (згідно з даними ОО
Застатистичними даними, що опублікував Міжнародний союз електрозв'язку у 2016році кількість користувачів всесвітньої мережі Інтернет збільшилася на 10%порівняно з попередніми роками і сягає 3,8 млрд осіб. А це 51% від населенняЗемлі (згідно з даними ООН у 2016 році населення світу перевалило позначку 7,4млрд людей). І ця тенденція зростає не те, що кожного дня, а буквально кожноїгодини.
Хто серед топових, а хто пасезадніх?
Якправило, чим більш розвинена країна, тим вищий відсоток населення єкористувачами Інтернету. Першими у рейтингу стали жителі Ісландії, де відсотоклюдей, що мають доступ до Інтернету та користуються його послугами, складає 98,2%.Найнижчий показник у південній частині Африки, неподалік Сахари. У цих краяхІнтернет є менш ніж у 3% людей (Чад, Сьєрра-Леоне, Нігер та інші).
А що там Україна?
Ще20 років тому лише 1% українців користувався Інтернетом. Зараз – 62%. Більшетретини усіх користувачів Мережі українці віком до 29 років, для яких щоденневикористання Інтернету у 98% необхідне для покупок, соціальних мереж,спілкування, перегляду відео та фото. Для користувачів у віці 25-34 років — 93%це не тільки покупки, пошук інформації та Facebook. Ця категорія українцівкористується Мережею і для особистих цілей, а саме для отримання електроннихпослуг, які на сьогодні держава впровадила для громадян.
Цікаво,що серед інтернет-користувачів старше 55 років, а це кожен 10-й українець,щодня заходять в мережу 72%, ця категорія теж має попит на отримання послуг он-лайн.Аби, не виходячи з дому, отримати необхідні довідки та документи у будь-якийзручний час.
Середсервісів, що надають послуги без зайвого клопоту, бюрократії, черг, та щонайважливіше – без хабарів, лідером став Кабінет електронних сервісів – портал,на якому були «зібрані» усі необхідні дані як для громадян, фізичнихосіб-підприємців, так і для представників юридичних осіб.
Коженохочий може отримати усю необхідну інформацію у вигляді витягів чи виписокпросто перейшовши за посиланням – https://kap.minjust.gov.ua/services/registry.На сьогодні доступні наступні послуги, усфері державної реєстрації, наприклад:
1. Наданняінформації з державних реєстрів.
2. Зверненняу сфері державної реєстрації актів цивільного стану.
3. Отриманнявідомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичнихосіб-підприємців та громадських формувань, та багато інших послуг.
Доситьпримушувати громадян принижуватися перед чиновниками та проходити сім кілбюрократії. Ми забезпечуємо громадян сучасними і зручними послугами, які вонизможуть отримати навіть не виходячи з дому.
Чому для нас це так важливо?
Суспільствосьогодні буквально живе в Мережі та Мережею. Впевнений, через декілька років тіпоказники користування Інтернетом, які ми бачимо на сьогодні, будуть у разибільшими. Світ живе он-лайн, і це вимога суспільства переводити послуги, щонадає держава в он-лайн режимі.
Варторозуміти, що без е-врядування нам не стати е-державою.
Завдякинашим он-лайн сервісам за останні 2 роки Україна піднялась у рейтингу розвиткуе-врядування (https://publicadministration.un.org/egovkb/en-us/Reports/UN-E-Government-Survey-2016),який складається Організацією Об’єднаних Націй, на 25 сходинок, з 87-го на62-ге місце.
Прогрес,без сумніву, помітний. Країна змінюється. І найголовніше, що громадянивідчувають ці зміни, і розуміють, що їх життя може бути кращим за допомогоюінновацій, які впроваджує держава.
- Інструменти підтримки команди: корпоративна культура під час кризи Тетяна Кравченюк 11:27
- Бути чоловіком в Україні: фінансові виклики та можливості їх подолання Інна Бєлянська 11:21
- Міф про багатозадачність: чому "режим Цезаря" шкодить продуктивності Олександр Скнар вчора о 23:37
- Встановлення факту самостійного виховання дитини: судова практика Леся Дубчак вчора о 20:13
- Чотириденний робочий тиждень: глобальні експерименти й українські реалії Мар'яна Луцишин вчора о 16:22
- Віддати останню шану Героям Євген Магда вчора о 13:11
- UAE Corporate Tax для вільних зон: коли 0% – не завжди 0% Дарина Халатьян вчора о 11:59
- Як давати гроші близьким і не зруйнувати стосунки: правила підприємця Олександр Висоцький 01.10.2025 10:29
- Переміщення військовослужбовців за ініціативою: порядок та особливості проєкту Юлія Кабриль 30.09.2025 15:07
- Особистий бренд і медійність: як фахівцю просувати себе без втрати професійності Олена Рубанець 30.09.2025 15:05
- Як українському бізнесу вийти на міжнародний ринок через Ірландію Василь Селіфонов 30.09.2025 14:53
- Кадрові виклики для бізнесу Дніпропетровщини: результати дослідження Алла Чуприна 30.09.2025 13:11
- Грузинський сценарій в Молдові не пройшов Максим Гардус 29.09.2025 22:06
- Фейкова новина про обов’язкову заміну прав: що треба знати українцям у Польщі Михайло Стрельніков 29.09.2025 12:53
- Як розпізнати корупцію: ключові ознаки та приклади з життя Анна Макаренко 29.09.2025 12:26
- Особистий бренд і медійність: як фахівцю просувати себе без втрати професійності 121
- Фейкова новина про обов’язкову заміну прав: що треба знати українцям у Польщі 114
- Бути чоловіком в Україні: фінансові виклики та можливості їх подолання 103
- Як розпізнати корупцію: ключові ознаки та приклади з життя 65
- Як українському бізнесу вийти на міжнародний ринок через Ірландію 61
-
Угорщина підписала "найдовший у своїй історії контракт щодо LNG" з постачанням із 2028 року
Бізнес 34258
-
Лідери ЄС загалом погодилися надати Україні "репараційну позику", але ще сперечаються
Фінанси 25931
-
У Раді зареєстрували законопроєкт про перейменування копійки в шаг
Фінанси 11806
-
В порту Херсон катастрофічна ситуація. Концесіонер вимагає перегляду угоди
Бізнес 10825
-
У США зупинили будівництво "найвищого" дерев’яного хмарочоса у світі: яка причина
Життя 9319