Долучайтесь до створення “нового обличчя” Києва
“Київреклама” запускає новий пілотний проект з наведення порядку на ринку реклами. Ми хочемо змінити обличчя Києва спільними зусиллями киян і муніципалітету. Долучайтеся!
В чому суть проекту?
Запрошуємопредставників бізнесу, дизайнерів та простокиян до конкурсу на оформлення зовнішньоговиду вивісок та інших рекламних носіївна прикладі вулиці Петра Сагайдачного.Давайте встановлювати правила зоформлення реклами разом.
СамеВи найчастіше ходите вулицями міста,тому за Вашої участі варто встановлюватиправила.
Надсилайтесвої роботи на [email protected]дляЛілії Вдовиченко з позначкою "НоваСагайдачного". Відібрані роботи будевиставлено на оцінку киян. Кращі варіанти,які вибере громадськість, будутьвраховані при розробці пілотного проектуправил щодо оформлення вулиці Сагайдачного.Так разом зробимо місто затишнішим.
Чогоми прагнемо?
Максимальноконкретизувати вимоги до носіїв форматувивісок. Теперішні правила встановленіу 2011 році і багато формулювань єрозмитими. Чіткі правила допоможутьзробити місто кращим, приємнішим, а отже— допоможуть і самим підприємцямзаробляти більше.
Мипропонуємо впорядкувати зовнішнійвигляд реклами: встановити конструктивніособливості (вивіски з окремих літер,вивіски на площині, світлові короба,кронштейни тощо), у залежності відформатної зони; визначити місцевстановлення, розмір та освітлення;врегулювати розміри заповнення вітринрекламою; встановити, колір та шрифт для будівель, що є пам’ятками архітектури.
Митакож хочемо заборонити: перекриттяархітектурних елементів (прикрас, віконтощо); перекриття та монтаж у безпосереднійблизькості до пам’ятних та меморіальнихдощок; перекриття інженерних комунікацій,табличок з адресами. Тобто того, щоробить Київ унікальним і неповторним.
Чомуі для кого це потрібно?
Києвузаважає “поганий візуальний шум”.Візьмемобудівлюпо вул. Петра Сагайдачного, 41. Кількариторичних запитань. Ви можете оглянутиунікальний фасад XIX сторіччя? А пам'ятнудошку гетьману, про якого складали поемиі народні пісні, помітна? Якщо ж пройтималенькими вуличками Старого Подолу,то відкриється ще гірша картина. Гостіміста, яких колись водили сюди, щобпоказати “справжній Київ” тепер йогоне бачать за різними конструкціями. Теж саме відбувається в інших районах.
Цеі є однією з причин того, що серед головнихвражень туристів після Євро-2012, якезакарбувалося у пам’яті, була неособливість Києва, не його архітектура,азгадки про “дешевий алкоголь”.
Колисьмісто мало власний шарм, “власнеобличчя”. Київ називали “найзеленішоюстолицею Європи”. Його сприймали, яккультурно-освітній центр. Якщо дивитисяширше, то Київ мав власний бренд, тобтосукупність певних цінностей, що робивстолицю престижною і комфортною дляпроживання, додавав додаткової вартостітим товарам і послугам, які тут вироблялися.На сьогодні, на жаль, маємо ситуацію,коли цей шарм в силу різних об’єктивнихі суб’єктивних причин втрачено. Київперетворився у “просто столицю”. Не востанню чергу такий розвиток зумовленийі нашою діяльністю, нашим ставленнямдо Києва. Воно проявляється у різнихаспектах. Зокрема, у “візуальному шумі”чи “візуальному фоні”, який створюютьвивіски.
Вивіски,як один з ефективних видів реклами,вкрай необхідні. Вони дозволяютьспоживачеві знайти товар чи послугу, апідприємцю бути рентабельним. Безвивісок нікуди. Однак несмак табезконтрольність призвели до того, щоза кричущої рекламою ми втратилисамобутню красу міста. Власне те “обличчята унікальність”, за яку любили Київйого мешканці та гості міста. Насправдістрокатість та несмак впливають не лишена місто, але й на нас з вами. Адже красаі гармонія дарує спокій та рівновагу.Тоді, як безлад навпаки провокуєтривожність.
Такідумки наштовхнули на ідею створеннянового візуального образу міста, наприкладі однієї вулиці. Ми хочемо втілитиспільні правила, розроблені разом звами. Що ми отримаємо у кінцевомурахунку – дивіться на зображення... Таж будівля на Сагайдачного, 41, але виглядвже інший.
Тождолучайтеся до проекту з відновленняшарму міста Києва, його неповторностіта затишку. Надсилайте свої пропозиції.Переконана, що створені разом правилаоформлення реклами працюватимуть краще,бо враховуватимуть думку всіх: експертів,мешканців міста, рекламодавців та самихпідприємців.
- Як енергетичні компанії оптимізують КІК: досвід ЄС та українські реалії Ростислав Никітенко 11:46
- 4 помилки, які заважають власнику бізнесу побудувати сильну компанію Олександр Висоцький 10:27
- Где покупать жилую недвижимость и какую? Володимир Стус вчора о 23:53
- ТЦК – треш, хайп, фейк або соціальна допомога військовим та їх сім’ям Сергій Пєтков вчора о 19:52
- Китай закручує "рідкоземельну гайку". Як Україні скористатися своїм шансом? Ксенія Оринчак вчора о 16:53
- Компенсація 1,5 млн грн моральної шкоди з рф на користь киянина за "повітряні тривоги" Світлана Приймак вчора о 10:20
- Розпоряджання землею під час війни: поради юриста Сергій Пагер вчора о 08:57
- Стажування і підвищення кваліфікації: сенси та підходи Сергій Пєтков 20.04.2025 19:43
- Рішенням суду з працівника (водія) стягнуто упущену вигоду Артур Кір’яков 19.04.2025 18:25
- Чому корпоративний стиль – це більше, ніж просто форма Павло Астахов 19.04.2025 12:09
- От трансфера технологий к инновационному инжинирингу Вільям Задорський 18.04.2025 21:33
- Начинается фаза глобального разгона инфляции и масштабных валютных войн Володимир Стус 18.04.2025 18:53
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? Дмитро Пульмановський 18.04.2025 18:12
- Баланс між обставинами злочину та розміром застави Богдан Глядик 18.04.2025 17:09
- Люди в центрі змін: як Франковий університет створює сучасне академічне середовище Віталій Кухарський 18.04.2025 16:32
- Терези Феміди: статистика виправдувальних вироків в Україні – симптом чи вирок системі? 432
- Як комплаєнс допомагає громадським організаціям зміцнити довіру та уникнути ризиків 225
- Модель нової індустріалізації України 175
- Професії зникають, навички – у тренді 169
- Омріяна Перемога: яким українці бачать закінчення війни? 131
-
"Я туди не хочу". Власник UPG поставив на паузу експансію на ринок Європи
Бізнес 12725
-
Індія купить "боїнги", від яких через торгову війну зі США відмовився Китай
Бізнес 8690
-
Нелегальний ринок тютюну: як Україна втрачає 24 мільярди гривень щорічно
Бізнес 4407
-
Дефіцит вітаміну D, ймовірно, впливає на збільшення випадків раку товстої кишки: деталі
Життя 3850
-
Життя від вихідних до вихідних: експерти дають поради, як покращити будні
Життя 3443