Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.



22.07.2013 17:55
Адвокатські штампи
Як не дивно, мова піде саме про штампи, тобто, про штемпельну продукцію. Відповідно до закону (як старого, так і нового) адвокат має право посвідчувати копії документів. Це зручно робити з використанням штампу з сучасною оснасткою. Адвокату доцільно
Як не дивно, мова піде саме про штампи, тобто, про штемпельну продукцію.Відповідно до закону (як старого, так і нового) адвокат має право посвідчувати копії документів. Це зручно робити з використанням штампу з сучасною оснасткою.
Адвокату доцільно якось позначати документи (а також конверти, теки, коробки), що містять адвокатську таємницю. Це теж зручно робити з використанням відповідних штампів.
Наше адвокатське об'єднання такі штампи використовує давно, з минулого сторіччя.
Оскільки розробити текст та замовити штамп "не біном Ньютона", я не думав, що використання штампів - досвід який заслуговує обговорення і поширення.
Однак нещодавно довелося почути і побачити в мережі обговорення подібних питань.
Тому я вирішив опублікувати відбитки штампів, що їх я використовую зараз.
Переконаний, що подібні речі мають бути загальним надбанням всієї адвокатської спільноти. Адже неможливо захистити професійні права і гарантії якогось конкретного адвоката чи групи.
Професійні права і гарантії належать всій адвокатурі, а тому повинні спільно захищатися нами усіма.
Отже, штампи "КОПІЯ ПОСВІДЧЕНА" та "АДВОКАТСЬКА ТАЄМНИЦЯ".
А також фото коробки з документами, що їх було протиправно вилучено в ході незаконного обшуку у 2005 році, за що держава сплатила 10000 євро відповідно до рішення ЄСПЛ.
На жаль, текст штампу на фото не розібрати, однак самі штампи видно добре. Як легко зрозуміти, штампи зручні тим, що їх можна поставити практично на чому завгодно. Дехто з колег пропонує використовувати наліпки. Однак наліпки мають властивість закінчуватися. А штамп практично вічний. Я свої міняв виключно з причин зміни найменування адвокатського об'єднання та у зв'язку з тим, що набрав чинності новий закон.
Буду радий зауваженням і пропозиціям. І, колеги, повірте, кожен з нас здатен сам собі замовити хоч штампи, хоч наліпки, хоч хто ще щось вигадає.
Давайте не допустимо, щоб нас змусили виготовляти все це централізовано, як ордери.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- "Розумні строки" протягом 1200 днів: чому рішення у справі стає недосяжним Максим Гусляков 20:49
- Мир начал избавляться от иллюзий, связанных с ИИ Володимир Стус вчора о 23:54
- Триваюче правопорушення – погляд судової практики Леся Дубчак вчора о 16:19
- Дике поле чи легальна сила: навіщо Україні закон про приватні військові компанії (ПВК)? Галина Янченко вчора о 16:03
- Реформа "турботи" Андрій Павловський вчора о 12:07
- Оцінка девелоперського проєкту з позиції мезонінного інвестора, як визначити дохідність Роман Бєлік 26.06.2025 18:39
- Весна без тиші: безпекова ситуація на Херсонщині Тарас Букрєєв 26.06.2025 17:24
- Краще пізно, ніж бідно: чому після 40 саме час інвестувати в фондовий ринок Антон Новохатній 26.06.2025 16:20
- Коли рак – це геополітика. Або чому світ потребує термінової операції Дана Ярова 26.06.2025 12:35
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України Валерій Карпунцов 26.06.2025 12:18
- Воднева революція на колесах та чому Україні не можна залишатися осторонь? Олексій Гнатенко 26.06.2025 12:15
- Ризики Закону про множинне громадянство Андрій Хомич 26.06.2025 10:57
- Спеціальний трибунал щодо злочину агресії проти України Дмитро Зенкін 25.06.2025 13:10
- Товарознавча експертиза у справах про недостовірне декларування Віктор Худоченко 25.06.2025 13:00
- Симуляція безпеки: таблички замість життя. Троянди – на бюджеті. Люди – на підлозі Дана Ярова 25.06.2025 12:36
Топ за тиждень
- Дискреція не без меж: перші рішення на користь кандидатів до апеляцій 1634
- Як керувати бізнесом за тисячі кілометрів і залишатися лідеркою: мій особистий досвід 464
- Президент поза строком: криза визначеності й мовчання Конституційного суду України 441
- Реформа "турботи" 91
- Житлово-будівельні товариства: як знизити ризики у новому житловому будівництві 89
Популярне
-
"Гра в кальмара 3": ексклюзив LIGA.net з режисером і зірками шоу про фінал, конфлікти і продовження
Життя 18881
-
Дратують фото з моря: чому чужі Instagram-відпустки викликають заздрість і чи це нормально
Життя 12491
-
Чому жінки після 40 йдуть з сім’ї, а чоловіки купують мотоцикли: правда про кризу середнього віку
Життя 10331
-
"Юля друга". Банкова готує відставку Шмигаля – хто може стати новим прем'єром: усе про ротації
8770
-
Ці продукти любить ваш шлунок та кишківник. Розбираємо популярні поради з мережі
Життя 8443
Контакти
E-mail: [email protected]