Підсумки 43-го медіатижня: Скандал навколо пісні "Кварталу 95"
Візити В.Зеленського до Японії та Золотого, скандал навколо пісні "Кварталу 95" про В.Гонтареву.
Медіаохоплення В.Зеленського зросло на 32% на ТБ та на 46% в інтернеті. Цього тижня Президент здійснив робочий візит до Японії, відвідав Золоте на Луганщині, а також призначив радником секретаря РНБО шоумена С.Сивоху. В контексті візиту до Японії медіа активно повідомляли про участь В.Зеленського у церемонії. Інтронізації Імператора Нарухіто, а також про його зустрічі з Прем'єром Японії Сіндзо Абе та Президентом Німеччини Ф.Штайнмаєром.
Медіаохоплення І.Коломойського зросло на 149% на ТБ та на 102% в інтернеті. ЗМІ згадували І.Коломойського в контексті судового процесу щодо повернення «Приватбанку», а також скандалу навколо пісні «Кварталу 95» про пожежу в будинку В.Гонтаревої.
Охоплення О.Гончарука підвищилося на 20% на ТБ та на 68% в інтернеті. ЗМІ висвітлювали заяви Прем’єра з нагоди 50 днів роботи уряду, скандалу навколо пісні «Кварталу 95», а також ситуації зі смогом у Києві.
Більше ніж на 1000% на ТБ зросло охоплення Т.Кутового. Телеканали повідомляли про загибель екс-міністра аграрної політики в авіакатастрофі на Полтавщині.
ТБ-охоплення Р.Ахметова збільшилося на 5%. Р.Ахметова продовжували згадувати у зв’язку з його благодійною діяльністю.
Показники охоплення В.Гонтаревої зросли більше ніж на 1000% на ТБ та в інтернеті у зв’язку зі скандалом навколо пісні «Кварталу 95» про пожежу в її будинку.
Більше ніж на 1000% на ТБ та на 131% в інтернеті зросли показники охоплення Т.Милованова. Найбільш активно ЗМІ повідомляли про засудження Т.Миловановим скандального виступу «Кварталу 95», а також обурення І.Коломойського даною реакцією міністра економіки.
Водночас на 638% на ТБ зросло охоплення В.Бородянського. ЗМІ розповіли про вибачення В.Бородянського перед В.Гонтаревою через пісню «Кварталу 95», а також обурення І.Коломойського відповідними діями міністра культури.
Охоплення В.Кличка збільшилося на 20% на ТБ і на 4% в інтернеті. Медіа згадували мера столиці в контексті опалювального сезону, незаконних забудов, а також створення депутатами Київради групи «Новий Київ».
Показники охоплення П.Порошенка зменшилися на 53% на ТБ і на 7% в інтернеті. ЗМІ повідомляли про участь П.Порошенка у церемонії прощання із загиблим екс-міністром Т.Кутовим, кримінальні провадження проти екс-президента, а також згадували про продовження новою владою реформ, започаткованих за часів Порошенка.
Інтернет-охоплення Р.Рябошапки знизилося на 29%. Сайти переважно згадували Р.Рябошапку в контексті звільнення С.Горбатюка, а також проведення переатестації прокурорів.
Охоплення А.Богдана в інтернеті підвищилося на 116% у зв’язку з його зустріччю з послами країн G7.
Інтернет-охоплення А.Геруса зросло на 144%. Сайти згадували А.Геруса у зв’язку з його участю в ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера», а також дискусіями навколо законопроєкту про ринок електроенергії.
- Кенселінг як штучний контроль Михайло Зборовський 13:21
- Промптинг як нова необхідна навичка: чому вона важлива для кожного Станіслав Нянько 13:13
- Експертне дослідження шахрайських схем: практичні аспекти для адвокатів Юрій Григоренко 12:55
- Тимчасове вилучення майна у кримінальному провадженні Сергій Пагер 08:27
- Рівність у регламентах, асиметрія на практиці: дебютні уроки конкурсу в апеляцію Тетяна Огнев'юк вчора о 18:24
- Китай, Індія, Польща, Угорщина: сперечаємося чи торгуємо? Любов Шпак вчора о 16:03
- Вдячність, як ключ до власного життя Алла Заднепровська вчора о 12:59
- Оцінка доказів в аудиті та кримінальному процесі: точки дотику з точки зору ШІ Ольга Рубітель 26.05.2025 22:13
- Cмарт контракти в енергетиці: чи готова Україна до диджиталізації ринку Ростислав Никітенко 26.05.2025 12:54
- Акт догляду: коли держава перетворює турботу на бюрократію Світлана Приймак 25.05.2025 00:57
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) Христина Кухарук 24.05.2025 16:22
- Как оформить наследство в Украине, если вы находитесь за границей: пошаговая инструкция Віра Тарасенко 24.05.2025 14:50
- Централізація закупівель: як Україна та ЄС підвищують ефективність державних витрат Олена Усеінова 23.05.2025 17:38
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? Денис Терещенко 23.05.2025 15:07
- Як уникнути блокування податкових накладних? Сергій Пагер 23.05.2025 08:47
- Хто вбив Андрія Портнова? 3765
- Рівність у регламентах, асиметрія на практиці: дебютні уроки конкурсу в апеляцію 966
- Обмеження переказів між картками: що зміниться з 1 червня? 199
- Війна змінила правила гри: Україна на першому місці за передачами озброєння (2022–2024) 130
- Оцінка доказів в аудиті та кримінальному процесі: точки дотику з точки зору ШІ 122
-
Вітчизняний Patriot. Чи міг ЗРК "Кільчень" захистити українське небо
Технології 88310
-
Український defence-стартап, який розробляє системи deep strike, отримав $5 млн інвестицій
Технології 36694
-
У Раді запропонували знизити нештрафований поріг перевищення швидкості до 10 км/год
Бізнес 9088
-
Бум ШІ-музики: як українці генерують пісні та який із цього прибуток
Технології 6759
-
BLUETTI представляє Apex 300: електростанція для дому, автофургонів та автономного життя
Новини компаній 5575