Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
11.06.2013 16:19
Совет студентам 4 курсов
Относительно поступления на специалиста (магистра)
Если Вам в вузе говорят, что нет бюджетных мест на специалиста и магистра, что отменили уровень специалиста, и что можно поступить только на контракт - не нужно этому верить!
1.Первое и самое главное-не нужно волноваться без причины. Вузы еще не получили показатели госзаказа и поэтому и Вам ничего не могут сказать относительно количества бюджетных мест.
2.Не спешите писать заявления на контракт, даже если Вам это настоятельно рекомендуют делать сотрудники факультетов и деканата. Это Вы всегда успеете))))
3.Внимательно изучите правила поступления на 2013 год в части поступления на специалиста (или магистра).
4.Получите спокойно диплом, отгуляйте выпускной и ждите ориентировочно в начале июля показатели государственного заказа, простыми словами-количество бюджетных мест в Вашем вузе на специальности.
5.Подавайте документы с учетом имеющейся информации о количестве бюджетных мест и конкурсной ситуации.
6.Если Вы напишите заявление на контракт, а потом "вдруг" появятся бюджетные места, Вам скажут - извините, но Вы уже написали заявление на контракт. Будьте добры, заплатите и учитесь!
Поэтому, не спешите и следите за информацией в СМИ и в вузе, когда появится информация о количестве бюджетных мест.
Успехов Вам!)
P.S. Будут обижать - обращайтесь!)
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Мікро-ритуали для підтримки команди: маленькі кроки великої стійкості Тетяна Кравченюк вчора о 17:16
- Вихід власника з операційки: розділення стратегії та тактики для кратного росту маржі Олександр Висоцький вчора о 15:06
- Арешт майна: коли держава заходить у двері бізнесу Анна Ігнатенко вчора о 12:17
- Енергоконтракти осені 2025: як умови постачання стали фінансовим ризиком для бізнесу Ростислав Никітенко вчора о 10:23
- Аннушка вже розлила масло: чому "Міндічгейт" – точка неповернення Дана Ярова вчора о 00:47
- Що означає новий статус у Резерв+ та коли він з’являється у військовозобов’язаних Віталій Соловей вчора о 00:10
- Повернення анонімності: покоління Z перетворює цифрову ідентичність Христина Кухарук 16.11.2025 17:53
- Як створити робочий простір, що знижує стрес і допомагає відновленню Олександр Скнар 14.11.2025 11:27
- Коли ви "засновник" фіктивного ТОВ, про яке навіть не чули: алгоритм дій Андрій Лотиш 14.11.2025 11:25
- Ринок грантів і фандрейзингу у 2026: конкуренція зростає, правила гри змінюються Олександра Смілянець 14.11.2025 11:18
- Відставка міністрів і санкції: чи це реальні дії чи театр для суспільства Дана Ярова 14.11.2025 10:00
- Чи можливо мобілізувати особу під час розгляду заяви на відстрочку? Віталій Соловей 13.11.2025 22:58
- Відстрочка від мобілізації для догляду за родичами: кого і за яких умов це стосується Віра Тарасенко 13.11.2025 22:25
- Після 40: як жінки обирають зрілих чоловіків, а не пристрасть і шоу Людмила Євсєєнко 13.11.2025 21:05
- Державна митна служба та бюрократія сильніша за здоровий глузд Олексій Волохов 13.11.2025 16:31
Топ за тиждень
- Після 40: як жінки обирають зрілих чоловіків, а не пристрасть і шоу 841
- Принцип суперпозиції: чи буде відновлено довіру між кандидатами та ВККС? 527
- Корупційне правопорушення та правопорушення, пов’язане з корупцією: в чому різниця? 302
- Від небесної війни до суверенного захисту: теологічне обґрунтування права на оборону 201
- Чи можливо мобілізувати особу під час розгляду заяви на відстрочку? 199
Популярне
-
Україна може отримати близько 100 літаків Rafale. Як працює ця "пташка"
Технології 24862
-
Операція "Мідас". Встановити походження доларів у пачках ФРС виявилося неможливим
Фінанси 22184
-
"Це не слабкість, а симптом": чому з’являється безсоння, як заснути та чи допоможе CBD
Життя 18990
-
Tax Gap, 17 млрд грн ПДВ і перевірки по-новому – інтерв’ю з головою Податкової служби
Бізнес 1845
-
Ексклюзив LIGA.net: Ума Турман і Майкл С. Голл – про темряву, провину й другий шанс Декстера
Життя 1519
Контакти
E-mail: [email protected]
