Корона-вірус по-українськи. Який вірус найжорстокіший в Україні?
Який вірус являється дійсно руйнівним для українців? Що саме руйнує нашу країну? Про все це у статті.
В Україні щодня помирають сотні людей з причини нестачі грошей на ліки та з причини неякісного лікування. Я навіть не знаю що гірше: те, що науковці ще не винайшли певні ліки й хвора людина помирає; чи те, що хвора людина помирає від нестачі грошей на ліки, які вже існують.
У часи голодомору в Україні люди помирали від того, що їжі взагалі не було у селах. Вона була силоміць відібрана у незахищених селян. А зараз українці хворіють та помирають від нестачі грошей на достатнє харчування. То що гірше: не мати взагалі, чи бачити, що ось воно – лежить перед тобою, а взяти ти його не можеш?
Звичайно люди із нормальною заробітною платою цього не зрозуміють. Проте якщо зайти в аптеку, наприклад, та постояти в черзі з півгодини та послухати розмови старих, які запитують про ціни, то сльози з'являються на очах.
Нещодавно я став свідком такої ситуації. "Старенький дідусь прийшов в аптеку, щоб купити ліки, які йому приписали в лікарні. Далі, дізнавшись скільки вони коштують (приблизно 120 грн.), він просить продавця дати йому щось схоже, проте щоб коштувало не більше 50 грн. На це продавець спокійно та без емоцій дала йому якийсь препарат за 49 грн."
Я був у повному шоці. Пенсіонери лікуються не тими ліками, які їм приписують лікарі, а тими, на які їм просто вистачає грошей (менш якісні прототипи того, що насправді може допомогти).
Чия в цьому провина та чому я так назвав цю статтю?
Все просто. Справа в тому, що на сьогодні багато українців щодня говорять та пишуть про вірус з Китаю. Надзвичайно агресивно відносяться до людей, які нещодавно повернулися на Батьківщину з Китаю. Кидають каміння в автобус, в якому приїхали абсолютно здорові люди. Всі бояться, що нас охватить епідемія.
Проте чи цього нам треба боятися? В Україні існує інша хвороба. Справжня. Та, про яку слід говорити щодня. Та хвороба, яка руйнує життя мільйонів українців протягом багатьох років. Якщо провести аналогію, то назва корона-вірус чудово підкреслює статус людей, які приходять до влади в Україні. Адже, як правило, приходячи до влади, де вже зібралася велика кількість пронизаних корупцією людей, теж заражається корупційним вірусом. І таким чином, людина, яку поважали й на яку всі так сподівалися, приходить до влади та надягає собі величезну корону, яка закриває йому очі й не дає можливості розгледіти реальні проблеми, з якими стикаються люди. Нам всім треба боятися не вірусу з Китаю. Нам треба боятися корупції з України. Так, того вірусу, який з’їдає всіх нас щодня.
Як це можна побороти?
Для того, аби позбавитися будь-якого вірусу, зазвичай працюють по стандарту: оголошують карантин; знаходять лікарів, які можуть лікувати дану хворобу; госпіталізують тяжко хворих і взагалі не допускають до здорових людей.
Таким же чином нам треба лікувати й корупцію: провести ревізію на наявність правопорушень; виявити хворих корупцією людей; прибрати їх з керуючих позицій; очистити здорову спільноту від огидних корупціонерів та розвивати здорову націю.
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87050
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11258
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9249
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5719
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5427