Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
27.10.2016 09:51

Рідна земля збирає своїх синів

Громадський діяч, підприємець, еколог. Голова ГО "Українська військова організація СПАС-23"

24 жовтня 2016 року Україна втратила одного з найвидатніших своїх синів – Богдана Дмитровича Гаврилишина.

24 жовтня 2016 року Україна втратила одного з найвидатніших своїх синів – Богдана Дмитровича Гаврилишина. Відомий в усьому світі український, канадський, швейцарський економіст, громадський діяч, меценат, дійсний член Римського клубу , президент Фондусвого імені залишив вагомий слід в історії цивілізації ХХ-ХХІ століть.

Богдан Гаврилишин помер у родинному колі у своєму київському помешканні. Сьогодні відбудеться церемонія прощання з покійним у Міжнародному інституті менеджменту і Церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі, яку пан Гаврилишин особисто відвідував по неділях.

В ці дні ми сумуємо та поділяємо біль тяжкої втрати поруч з рідними, близькими та друзями Богдана Дмитровича, мільйонами українців та громадян інших країн, які залишаються прихильниками його унікальних талантів.

Одночасно, ми закликаємо владу і громадськість до толерантної та виваженої дискусії – чи не буде найкращою подякою Богдану Гаврилишину від вдячних співвітчизників його поховання на Аскольдовій могилі – символічному пантеоні Героїв України?

На нашу думку, такий крок слугував би важливому процесу єднання української нації навколо своїх видатних діячів, котрі творили свої звершення в глобальному вимірі, але завжди мріяли про щасливе майбутнє рідної землі, нашої Батьківщини.

Віримо, що у разі згоди родини покійного і наявності суспільного запиту, нам вдасться зламати усі бюрократичні перепони і нарешті розпочати будівництво символічного фундаменту історії і єдності української нації – Пантеону Героїв України на Аскольдовій могилі.

Вічна пам'ять великому сину Української держави Богдану Дмитровичу Гаврилишину! 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]