Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
13.04.2017 14:19

Ірпінь взявся за виховання бізнес-еліти

Лідер партії "Нові обличчя"

10 мільйонів і власна компанія. Такий стартовий капітал ми роздали більш як двом сотням школярів і студентів. Щоправда, поки віртуальний. Виховання освіченої бізнес-еліти в Ірпені починаємо зі шкільної лави.

10 мільйоніві власна компанія. Такий стартовий капітал ми роздали більш як двом сотнямшколярів і студентів. Щоправда, поки віртуальний. Виховання освіченоїбізнес-еліти в Ірпені починаємо зі шкільної лави.

17888286_1510189509022845_941740384_n.jpg

Вперше наКиївщині Ірпінь започаткував І Регіональний турнір для молоді «Business Profi».Тоді, як в Америці та Європі бізнес-виховання уже давно є нормою, у нас, нажаль, його досі називають модою. В Ірпені ми вирішили це виправляти. Адже уміннярозпоряджатися своїми фінансами, здатність правильно планувати бюджет,контролювати витрати, мають формуватися з дитинства.

Турнір стартувавна початку квітня. Кожна команда-учасник отримала у своє розпорядженнявіртуальну компанію зі стартовим капіталом. Напрямок роботи обрали однаковийдля всіх – молочна продукція. Далі відбувається найцікавіше. У комп’ютерній бізнес-симуляціїViAL+учні проходять усі етапи роботи підприємства: від виготовлення продукції до їїреалізації і отримання прибутку. Разом з тим учасники турніру опиняються вумовах, максимально наближених до реальних. Із особливостями ринку, попитом, сплатоюподатків, українським законодавством тощо.

17910868_1510189605689502_28638796_n.jpg

До цієїбізнес-гри долучилися не лише усі загальноосвітні школи регіону, але й вищінавчальні заклади. Загалом, беруть участь 143 команди, створені з учнів 8-11класів і студентів. А це понад дві сотні майбутніх підприємців. У порівнянні зтакими ж змаганнями, що уже пройшли у Кропивницькому, Львові, Харкові, Ірпіньпоказав один із найкращих показників за кількістю учасників. Цікаво, щонайбільше хочуть стати успішними бізнесменами старшокласники Коцюбинського. Тамучні ірпінської школи №18 об'єдналися аж в 32 команди. На базі інших шкіл за перемогузмагаються від 7 до14 команд.

Зособливим азартом до змагання підійшли учні школи №2 із поглибленим вивченнямекономіки і права. Адже тут вони опинилися у рідній стихії і можуть на практицівідточити свої теоретичні знання. Кажуть, що найскладніше домовитися зі своїми«партнерами» по бізнес-команді, дійти єдиної точки зору стосовно товару, якийварто виробляти, визначити стратегію розвитку компанії і рухатися у заданомунапрямку. Все так, як відбувається і в реальних бізнес-ситуаціях.

17909472_1510189842356145_840784117_n.jpg

Турнір  «Business Profi» триватиме три тижні. Урезультаті ViAL+визначить 20 команд, які найкраще вели онлайн бізнес. Вони зустрінуться вочному фіналі та будуть конкурувати на віртуальному молочному ринку вже міжсобою. 5 найкращих команд майбутніх підприємців отримають солідні грошовінагороди. А переможець матиме змогу представляти наше місто на Всеукраїнськомубізнес-турнірі «Стратегія фірми» - 2018.

Ініціаторомпроведення такого бізнес-турніру в Ірпені, до речі, виступила нещодавностворена Громадська Спілка «Ірпінська Агенція Розвитку». Партнером таспіворганізатором є відома Компанія інтелектуальних технологій, що проводитьтакі бізнес-ігри по всій Україні. Ми уже ведемо перемовини про те, щоб Ірпіньстав майданчиком для проведення обласного або й Всеукраїнського етапу наступногороку. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи