Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
22.02.2014 12:42

Харківським сепаратистам загрожує від трьох до п'яти років

Народний депутат України

Зараз у Харкові проходить з'їзд депутатів південно-східних регіонів на якому скоріш за все буде розглядатися анонсоване питання про розкол України та відокремлення деяких регіонів.

Зараз у Харкові проходить з'їзд депутатів південно-східних регіонів наякому скоріш за все буде розглядатися анонсоване питання про розкол України тавідокремлення деяких регіонів .   Однак деякі політики державного та місцевих рівнів погрожуютьта одночасно закликають громадян України східного регіону до федералізації тарозколу України.    Такі висловлення інакше як змовою назвати важко. Деякіполітики неодноразово спекулювали цим та погрожувала розколом країни. Помилкаполітиканів у тому,  що вони в такий складний і трагічний для України часпорушують питання «розколу», замість того, щоб навпаки об’єднувати країну таспільно шукати виходи з кризи.

Хочеться зазначити, що в статтях 1,2,5 Конституції України закріплені наступні положення, а саме, «Україна є сувереннаі незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Суверенітет Українипоширюється на всю її територію. Україна є унітарною державою. ТериторіяУкраїни в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною. Україна єреспублікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органимісцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад вУкраїні належить виключно народові і не може бути узурповане державою,її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державнувладу». Політики,які закликають до таких дій, підтримують напрямок федералізації та розколутериторії України, підпадають під ознаки кримінального правопорушенняпередбаченого ч.2 ст.110 Кримінального кодексу України і    караютьсяобмеженням волі на строк від трьох до  п'яти  років або позбавленнямволі на той самий строк. 

 

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net