Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
29.03.2016 23:28

Змінився порядок отримання витягів з ДЗК

Керуючий партнер ТОВ "ЮК "Альфа Лекс Консалтинг"

Зміни до життя «по-новому» не стоять на місці. Відтепер органи державної влади, органи місцевого самоврядування отримають доступ до Державного земельного кадастру і матимуть можливість користуватися інформацією Державного земельного кадастру при прийнятті

На засіданні Кабінету Міністрів прийнято постанову № 205 від 21.03.2016 року "Деякі питання ведення Державного земельного кадастру".

Документом визначається порядок надання безпосереднього доступу до відомостей Державного земельного кадастру широкому колу посадових осіб та фаховим спеціалістам.

Відтепер заінтересовані особи можуть самостійно отримувати необхідні відомості про об'єкти Державного земельного кадастру, його картографічну основу, відомості про земельні ділянки, їх власників та користувачів.

Крім того, постановою визначено за яким порядком надаватимуться витяги та інші документи з Державного земельного кадастру адміністраторами центрів надання адміністративних послуг та уповноваженими особами виконавчих органів місцевого самоврядування, що сприятиме децентралізації.

Урядовим документом також запроваджується механізм надання відомостей з Державного земельного кадастру з використанням можливостей Інтернету.

Відтепер адміністратори центрів з надання адміністративних послуг будуть надавати відомості з державного земельного кадастру.

Тепер вони мають наступні повноваження:

1.Здійснювати реєстрацію заяв про отримання відомостей з Державного земельного кадастру;

2.Проводити перевірку поданих їм на розгляд документів;

3.Надавати відомості про земельні ділянки, витяги з ДЗК (і ніби як планується можливість отримати витяг з ДЗК про земельну ділянку по всій території України);

4.Оприлюднювати на сайті Держгеокадастру дані про реєстрацію заяви про надання відомостей з ДЗК.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]