Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
15.03.2017 09:40

Meest у майбутнє спирається на права та потреби людей

Засновник і президент Міжнародної поштово-логістичної групи «Meest Group»

Сьогодні – Всесвітній день захисту прав споживачів. Вважають, що на найвищому рівні цінність цього поняття обґрунтував президент США Джон Кеннеді у своєму виступі в конгресі 1961 року. Тоді йшлося про Право на інформацію, Право на безпеку, Право на вибір,

Сьогодні – Всесвітній день захисту прав споживачів. Вважають, що на найвищому рівніцінність цього поняття обґрунтував президент США Джон Кеннеді у своєму виступі вконгресі 1961 року. Тоді йшлося про Право на інформацію, Право на безпеку,Право на вибір, Право бути почутим. Так право стало законом і керівництвом додії для Meest Group і підприємців усього світу.

Світ змінюється. Він ніколи не буде таким, як бувколись. Але споживачі залишаться споживачами, а бізнес – бізнесом. Для мене цеправило незмінне останніх майже 30 років.

На зламі 80 і 90 років минулого століття цілі народибули не впевнені у завтрашньому дні. То був час фантастичних можливостей. Той,хто їх першим тоді для себе відкрив, той і опинявся на коні.

Так сталося зі мною. Відмінник зі села з дипломомінженера у певний момент перестав бути сірим продуктом радянської системи післяоднієї подорожі до Канади. Я помітив, яких послуг не було на теренах колишньогоСРСР, і побудований мною міст на батьківщину відкрив доступ для забезпеченняорганічних людських потреб і, цілком закономірно, зробив мене мільйонером.

Звісно, не одразу – з роками, крок за кроком. Шляхомпроб та помилок. Тоді мені надзвичайно допомогли конкуренти: я аналізував їхслабкі місця і перетворював їх на свої переваги. Також спрацювала ставка нашироку мережу партнерів, які стали агентами-опорами для нашого мосту в ціломусвіті.

Тоді ж я вчився рухатися уперед одразу кількомашляхами: допомагаючи українцям по обидва боки океану, постійно розширював інфраструктурусвоїх бізнесі та працював над інвестиціями в Україну.

У фокусі уваги всіх моїх починань завжди були люди:їх потреби, проблеми, бажання та сподівання. Уважне ставлення до людей – нелише клієнтів, партнерів, працівників, а й до сусідів та інших співгромадян. Самелюдський потенціал і його ненастанний розвиток – це фундамент для розвиткубудь-яких проектів.Лише той власник бізнесу може розраховувати на успіх, який оточує себепрацівниками-однодумцями, котрі до роботи ставляться, як до власної справи. Самвласник бізнесу також має постійно рости, розумітися на всіх процесах тарозбиратися у технологіях і сервісах.

Жодні номінації чи премії не зможуть за силою свого впливу перевершитидовіру людей. Її важко завоювати. Особливо, коли працюєш з великою кількістюлюдей у своєму підпорядкуванні для ще більшого числа людей-споживачів. Саме таквиглядає робота нині Meest Group. А майбутнє відкриває перед нами ще більшіперспективи. Завдяки фантастичному за своїм потенціалом онлайну та напрацюванняммого бізнесу станом на цей день. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи