UA

об авторе

Ростислав Кісіль Засновник і Президент Міжнародної поштово-логістичної групи «Meest Group»

Засновник і Президент Міжнародної поштово-логістичної групи «Meest Group».

Освіта:

- Національний Університет «Львівська Політехніка»(спеціальність: інженер будівельник): 1979 - 1984рр.

- Львівський будівельний технікум: 1975 - 1979 рр.

Професійні навики:

Топ-менеджер з широким національним та міжнародним професійним досвідом:

- Географія – Україна, Канада, США, Австралія, Німеччина, Польща, Італія, Іспанія, Греція, Португалія;

- Галузь – національна та міжнародна поштова діяльність, логістика, експрес перевезення, кур’єрська доставка, інші напрямки;

- Управлінський та функціональний досвід – Власник та Керівник компаній, що створював (Президент, СЕО, Голова Ради Директорів, Голова Спостережної Ради).

Розвиток Компанії, стратегія, фінанси, корпоративне управління, поштова діяльність, логістика, ІТ та інше:

- Формування і впровадження комплексної бізнес-стратегії, стрімкий розвиток малих та середніх компаній у лідируючі національні та міжнародні компанії;

- Досягнення високих темпів розвитку бізнесу, капіталізації через органічне зростання, при одночасному підвищенні ефективності та прибутковості компаній;

- Операційна та фінансова реструктуризація активів в прибуткові і успішні компанії;

- Успішний досвід створення та виведення національних та міжнародних компаній в лідери поштово-логістичної галузі;

- Залучення масштабних українських та міжнародних фінансових ресурсів, а також ефективне планування, контроль та управління фінансовими потоками та ризиками;

- Успішне формування і розвиток компаній – лідерів та управлінських команд;

- Масштабна управлінська діяльність великою кількістю компаній-лідерів;

- Особиста підготовка та навчання десятків кращих топ-менеджерів провідних компаній України та світу.

Досвід роботи:

1989 р.- до тепер – Засновник/Президент Міжнародної поштово-логістичної групи «Meest Group»: Міжнародна складова - «Meest Corporation Inc.» (Торонто, Канада 1989р.), «Міст Америка» (1994р.), «Міст Австралія» (1996 р.), «Міст Іспанія», «Міст Португалія», «Міст Італія», «Міст Греція», «Міст Німеччина», «Міст Польща», Україна - СП «Росан», «Міст-Експрес», «Росан-ІТ», «Росан-Глобал».

2006 р. – Засновник і керівник Національного логістичного оператора «Міст Експрес» (визнаний лідер в Україні в експрес доставці «двері - двері»).

2002 - 2005 рр. – Засновник і керівник міжнародних поштово-логістичних компаній в Європі: «Міст Іспанія», «Міст Португалія», «Міст Італія», «Міст Греція», «Міст Німеччина», «Міст Польща».

1999 р. – Засновник і керівник «Росан Агро» (одне з найкращих підприємств у галузі вирощування та переробки продуктів тваринництва. Лідер в Західній Україні. Успішно викуплений у 2007 р. – європейським концерном «Дуда» через емісію акцій на Варшавській Біржі).

1997 р. – Засновник і керівник «Росан Пак» (лідер в Україні у виробництві та продажі пластикової упаковки (понад 700 видів). Більше 50 % ринку України у своєму сегменті, експортер продукції в 21 країну світу).

1997 р. – Засновник і керівник спільного Українсько-Канадського Підприємства «Міст Тур» (туроператор, лідер туристичного бізнесу в Західній Україні).

1993 р. – Засновник першого в Україні довірчого товариства «Росан Довіра», пізніше Інвестиційно-Фінансова Група «Росан-Капітал», до складу якої увійшли «Росан Цінні Папери», «Росан Реєстратор», «Росан Капітал» та інші. (одне з найбільших в Україні товариство, лідер на Західній Україні, в сфері фондового ринку та цінних паперів).

1992 р. – Засновник і керівник спільного Українсько-Канадського Підприємства СП «Росан» (перший приватний національний і міжнародний поштовий оператор України. Лідер у галузі міжнародних поштових відправлень в Україну).

1990 р. – Засновник Телекомпанії «Міст» (перша приватна телекомпанія незалежної України).

1988 р. – Засновник одного з перших приватних підприємств на Львівщині «Кооператив Сервіс».

1984 - 1988 рр. – Майстер, виконроб, начальник дільниці «Трест Львівжитлобуд».

Примітка: вище вказані компанії є найбільшими і лідерами з загальної кількості заснованих бізнесів, яких є близько 30.

Контакты
E-mail: [email protected]