Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
Задекларованою метою даного документу є нібито забезпечення доступностісоціальних послуг, підвищення їхньої якості та ефективності надання. Адже наразіпонад мільйон українців не мають доступу до соціальних послуг.
Для розв’язання ситуації, що склалася, уряд пропонує низку заходів. Але прицьому у документі не міститься жодного конкретного способу їх реалізації. Такісобі чергові повітряні замки для народу, об’єднані гарним заголовком. Більшетого, у так званій «стратегії» немає навіть чітких строків її виконання тажодних показників, які мають бути досягнуті насамкінець. А за тих обставин,коли чинна влада фактично намагається «непомітно» знизити прожитковий мінімум україні, таким чином автоматично зменшивши всі соціальні виплати, одразу стаєзрозумілим, що вищезгадана стратегія слугує виключно для звичайного окозамилюванняукраїнців напередодні виборів.
Так, напередодні фахівець з Міністерства аграрної політики офіційноповідомив, що споживчий кошик українців у серпні подешевшав на 10% порівняно зпочатком 2012 року. А цей показник є визначальним при обрахуванні прожитковогомінімуму. Зокрема, судячи зі слів міністерського чиновника, середня вартість споживчогокошика в Україні сьогодні становить 450 гривень, тобто – 15 гривень на день. Занинішніми цінами на 15 гривень можна купити хіба що буханку хліба та пляшкумінералки. Схоже, що саме таким чинна влада бачить «повноцінне» харчуванняукраїнців.
Ще одним підтвердженням тому, що всі обіцянки чинної влади – це не що інше,як жонглювання бюджетними коштами, являються соціальні обіцянки Януковича. Аточніше – той спосіб, у який нинішня влада намагається втілити у життяпринаймні соту їх частину.
Так, згідно офіційних даних, у липні-серпні уряд заморозив близько 4мільярдів гривень, які повинні були бути перераховані місцевим бюджетам наремонт доріг та благоустрій прибудинкових територій. Причина банальна — в державному бюджеті просто бракує коштів для виконання передвиборних обіцянокпрезидента та Партії регіонів. Зокрема, Кабмін минулого місяця використав 1,5мільярди гривень з місцевих бюджетів, перенаправивши їх на виплату компенсаційвкладникам Ощадбанку, 639 мільйонів гривень на планове підвищення соцстандартівта 1,4 мільярди гривень на обслуговування та погашення державного боргу. І цепопри те, що кошти на два останні пункти попередньо були передбачені у держбюджетіна цей рік, а гроші на соцобіцянки Януковича, згідно його ж слів, 100% мали плановонадійти до бюджету завдяки сплаті податків. Принаймні, так прорахували фахівціПартії Регіонів. Висновок напрошується сам – або ж у партії влади працюють, м’якокажучи, некваліфіковані спеціалісти, або ж влада обіцяє лише заради того, щобобіцяти, навіть не переймаючись втіленням. В даному випадку обидва припущення євірними.
Подібне маніпулювання ресурсами держбюджету та хаотичне затикання дірок йоговитратної частини – не що інше, як спроба чинної влади створити ілюзіюдобробуту у країні напередодні парламентських виборів. Адже, насправді всі підвищеннясоцвиплат, які «з барського плеча» дарують населенню провладні урядовці, непідкріплені жодними економічними здобутками, які б закріпили збільшення витратна цю статтю у бюджеті. Таким чином вже зараз можна достовірно спрогнозувати –після виборів всі «покращення» не лише припинять своє існування, а й утворять удержбюджеті чергову величезну дірку.
20.08.2012 17:47
Соцбрехня від Кабміну
На початку цього місяця Кабінет міністрів України своїм розпорядженням затвердив Стратегію реформування системи надання соціальних послуг.
Задекларованою метою даного документу є нібито забезпечення доступностісоціальних послуг, підвищення їхньої якості та ефективності надання. Адже наразіпонад мільйон українців не мають доступу до соціальних послуг.
Для розв’язання ситуації, що склалася, уряд пропонує низку заходів. Але прицьому у документі не міститься жодного конкретного способу їх реалізації. Такісобі чергові повітряні замки для народу, об’єднані гарним заголовком. Більшетого, у так званій «стратегії» немає навіть чітких строків її виконання тажодних показників, які мають бути досягнуті насамкінець. А за тих обставин,коли чинна влада фактично намагається «непомітно» знизити прожитковий мінімум україні, таким чином автоматично зменшивши всі соціальні виплати, одразу стаєзрозумілим, що вищезгадана стратегія слугує виключно для звичайного окозамилюванняукраїнців напередодні виборів.
Так, напередодні фахівець з Міністерства аграрної політики офіційноповідомив, що споживчий кошик українців у серпні подешевшав на 10% порівняно зпочатком 2012 року. А цей показник є визначальним при обрахуванні прожитковогомінімуму. Зокрема, судячи зі слів міністерського чиновника, середня вартість споживчогокошика в Україні сьогодні становить 450 гривень, тобто – 15 гривень на день. Занинішніми цінами на 15 гривень можна купити хіба що буханку хліба та пляшкумінералки. Схоже, що саме таким чинна влада бачить «повноцінне» харчуванняукраїнців.
Ще одним підтвердженням тому, що всі обіцянки чинної влади – це не що інше,як жонглювання бюджетними коштами, являються соціальні обіцянки Януковича. Аточніше – той спосіб, у який нинішня влада намагається втілити у життяпринаймні соту їх частину.
Так, згідно офіційних даних, у липні-серпні уряд заморозив близько 4мільярдів гривень, які повинні були бути перераховані місцевим бюджетам наремонт доріг та благоустрій прибудинкових територій. Причина банальна — в державному бюджеті просто бракує коштів для виконання передвиборних обіцянокпрезидента та Партії регіонів. Зокрема, Кабмін минулого місяця використав 1,5мільярди гривень з місцевих бюджетів, перенаправивши їх на виплату компенсаційвкладникам Ощадбанку, 639 мільйонів гривень на планове підвищення соцстандартівта 1,4 мільярди гривень на обслуговування та погашення державного боргу. І цепопри те, що кошти на два останні пункти попередньо були передбачені у держбюджетіна цей рік, а гроші на соцобіцянки Януковича, згідно його ж слів, 100% мали плановонадійти до бюджету завдяки сплаті податків. Принаймні, так прорахували фахівціПартії Регіонів. Висновок напрошується сам – або ж у партії влади працюють, м’якокажучи, некваліфіковані спеціалісти, або ж влада обіцяє лише заради того, щобобіцяти, навіть не переймаючись втіленням. В даному випадку обидва припущення євірними.
Подібне маніпулювання ресурсами держбюджету та хаотичне затикання дірок йоговитратної частини – не що інше, як спроба чинної влади створити ілюзіюдобробуту у країні напередодні парламентських виборів. Адже, насправді всі підвищеннясоцвиплат, які «з барського плеча» дарують населенню провладні урядовці, непідкріплені жодними економічними здобутками, які б закріпили збільшення витратна цю статтю у бюджеті. Таким чином вже зараз можна достовірно спрогнозувати –після виборів всі «покращення» не лише припинять своє існування, а й утворять удержбюджеті чергову величезну дірку.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
Топ за тиждень
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
Популярне
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87047
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11243
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5712
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5411
Контакти
E-mail: [email protected]