Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
11.09.2015 15:15

Хто в глухому куті: Порошенко чи Путін?

Народний депутат України VII скликання (2012-2014)

Ми останніми днями чуємо з уст Президента України, що саме завдяки прийнятим в 1-ому читанні змін до Конституції, на Сході не стріляють.

Ми останніми днями чуємо зуст Президента України, що саме завдяки прийнятим в 1-ому читанні змін до Конституції, на Сході не стріляють.

Якщо так, тоді чому нас дурять, що вказані зміни не вигідні Кремлю?
А може не стріляють з іншої причини: Путінупотрібно гарно виглядати на Сесії Генасамблеї ООН?
Думаю, що теперішнє затишшя обумовлено цими обомачинниками.

Далі.Президент каже, що Україна вставила ЦЕЙ ПАСКУДНИЙ пункт 18 в Перехідніположення Конституції, оскільки це вимога Мінських домовленостей. Але, ми такйого виписали, що потім зможемо внести зміни в закон від 16 вересня 2014 року,який буде вигідним Україні. 
Тим самим, обійдемо Путіна на повороті. Така логіка Порошенка...
Я Мінські домовленості не сприймаю взагалі. З двох причин: а) Нам невідоміДирективи, якими Порошенко наділив Кучму в цих перемовинах, оскільки вони недоведені до суспільства; б) Мінські Угоди не ратифіковані парламентом, азначить вони не мають жодної юридичної сили.
Але, якщо Порошенко (разом із Меркель та Олландом) так тримається за ціпсевдоУгоди, я хочу зрозуміти його логіку по їхній імплементації.
Говорячи простою мовою, згідно Мінська-2, після припинення вогню та відведенняпід егідою ОБСЄ важкого озброєння на відповідну відстань, Україна маєпогодитися на проведення на ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ місцевих виборів. Зрозуміло,що за українським законодавством.

А ТЕПЕР НАЙЦІКАВІШЕ.
Що перше: курка чи яйце?
В нашій ситуації: місцеві вибори, чи контроль України над кордоном?
Від відповіді на це запитання залежить хто переможе в протистоянніПорошенко-Путін.
Наша влада нас запевняє, що ми вибори на окупованих територіях проведемо тількипісля виведення російських військ та відновлення контролю над кордоном. ДУЖЕДОБРЕ! ОБОМА РУКАМИ ЗА!!!
Кремль, Путін нас відсилають до Мінська-2, де у пункті 9 записано:
"Відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду Україниу всій зоні конфлікту, яке має розпочатися в ПЕРШИЙ ДЕНЬ ПІСЛЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВі завершитися після всеосяжного політичного врегулювання (місцеві вибори вокремих районах Донецької та Луганської областей на підставі Закону України таконституційна реформа) до кінця 2015 року..."
ЧОМУ КУЧМА ПІДПИСАВ ТАКИЙ ПУНКТ???
ВІН МАВ НА ЦЕ ВІДПОВІДНІ ДИРЕКТИВИ???

Тепер нам слід очікуватичергового загострення в стінах парламенту, оскільки всілякі там друзі з-закордону вимагатимуть від нас якнайшвидшого прийняття Закону України про місцевівибори в окремих районах Донецької та Луганської областей. 
Це є вимога Мінська-2. І згідно цих вимог спочатку вибори, а потім відновленняконтролю над кордоном. Президент про це знав давно...

Так ось у мене запитання:ХТО ЗНАХОДИТЬСЯ В ЦУГЦВАНГУ 
(глухому куті) - ПУТІН, чи все-таки ПОРОШЕНКО?

 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи