Не все фюреру малина...
Достойна заміна фрау Меркель
Ось уже чотири з половиною роки Україна воює з Московією під недремним наглядом фрау Меркель. Путлєр найперше плачеться їй на те, які, мовляв, прокляті ці хфашисти укри, недобиті бандерівці, і бреше, бреше в кожному новому випадку, бо, либонь, це робить завжди. Можливо, тому, що він спілкується з нею німецькою, вона іноді таки вірить йому. Бо якби, мабуть, було інакше, то й війна б уже давно закінчилася. Особливо в таких кардинальних питаннях, як «є там вони», чи їх таки справді «там немає». В українському ж Донбасі, зрозуміло…
Це ж Ангела Меркель, ще при запуску так званого «нормандського формату» з врегулювання збройного конфлікту, пригадуєте, П. Порошенку назвала прізвище однієї української особи, котра, за її переконанням, конче повинна стати офіційним представником нашої держави, і, насамперед, у справі звільнення українських бранців з московітського полону, у Мінському процесі. Якщо ви скажете, звідкіля вона знала прізвище цієї людини, то я ще 2014 року відповів на це питанння. Ще тоді писав, пояснював - «вона його не знала… Просто бездоганно виконала завдання Путлєра з вербування ним
своєї людину в контактній групі. Так завжди працюють кагебісти…»
Пан Порошенко, отримавши вказівку фрау Меркель, бадьогро взяв під козирок. Відтак, немає ніякого толку ні від Мінського процесу, ні у справі звільнення наших військових з московських тюрем. Дипломатичний і військовий тупик!
Сподіваюся, ви знаєте про кого і про що йдеться. Тому я персонально частіше не вірю, ніж вірю Ангелі Меркель, як начебто посереднику в боротьбі за виведення російських військ з Донбасу, припинення агресором анексії Криму, і вже зовсім не проти того, щоб ця мила фрау пішла на заслужений відпочинок. Краще нехай на пенсії вона з кимось іншим відточує свою російську, а ніж з Путлєром під час офіційних, або ж і таємних перемовин. І ці кроки до впевненого звільнення німецького політичного олімпу відома німкеня вже повільно робить. Учора, 6 грудня ц.р., вона вже здала один свій важливий пост – глави впливової партії ХДС - Християнсько-демократичний союз Німеччини.
Одначе, вельми важливо, хто саме поволеньки займає позиції на чолі найпотужнішої європейської держави, визнаного лідера Європейського Союзу.
![Portraitfoto Annegret Kramp-Karrenbauer](http://blog.patrioty.org.ua/images/2018/12/07204532_krampan0.jpg)
Новий лідер Християнських соціал-демократів Німеччини, один із головних претендентів на пост канцлера ФРН Аннегрет Крамп-Каренбауер...
Похвально, що зданий Меркель портфель християнські демократи, як стало відомо, довірили теж жінці – 56-літній фрау Аннегре́т Крамп-Ка́ренбауер. Переконаній сподвижниці своєї попередниці. Але є одна важлива особливість у постаті нового німецького політика на чолі найпотужнішої політичної сили ФРН: фрау Аннегрет значно зубатіше, агресивніше, ніж А. Меркель засуджує дії росіян щодо їхньої спроби впливати на світову політику. Утискати силою і загрожувати своїм сусідам. Фрау Крамп-Ка́рренбауер одразу, без реверансів, без порад із самим Путлєром, як це робила часто А. Меркель, доволі жорстко засудила агресивні дії московітів у Керченській затоці 25 листопада проти українських катерів. Вона висловилася за те, щоб всі світові порти були тут же оголошені закритими для російських суден, котрі розстрілювали моряків ВМС України на переході до Азова.
Як упевнено висловлюється ряд моїх зарубіжних колег, саме ця німкеня, котра має всі шанси незабаром стати канцлером Німеччини, може таки відкусити яйця фраєру-фюреру. Вона, кажуть, бандита бачить наскрізь і бавитись із ним у кішки-мишки точно не буде: одне слово, «Путлєр капут!»…
Дай же ж, Боже!
- Альтернативи децентралізації енергогенерації в Україні не існує Олексій Гнатенко вчора о 15:31
- Відкриті дані: прозорість проти корупції Діана Граділь вчора о 13:39
- Способи захисту прав власника від самочинного будівництва на земельній ділянці Євген Морозов вчора о 10:45
- Власть, наука, интеллект – инвестиции в средний и малый бизнес и устойчивое развитие Вільям Задорський вчора о 04:01
- Прифронтовий Миколаїв. Яку допомогу можна отримати у місті, де лінія фронту зовсім близько Галина Скіпальська 25.07.2024 13:53
- На що дивляться інвестори? Олександр Висоцький 25.07.2024 12:22
- Де нормальний начпрод, там якісні продукти харчування Дана Ярова 25.07.2024 12:06
- Розвиток європейського ринку водню: Нові ініціативи та перспективи Олексій Гнатенко 25.07.2024 10:17
- Внесіть зміни у свій щоденний "to do list" Катерина Кошкіна 25.07.2024 09:59
- Гранти на відновлення та енергоефективність житла: можливості від Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк 24.07.2024 21:44
- Порушення прав власника земельної ділянки внаслідок самочинного будівництва Євген Морозов 24.07.2024 19:48
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? Євгеній Сільверстов 24.07.2024 18:00
- Кого підтримуватиме Ізраїль під час виборів у США? Олег Вишняков 24.07.2024 13:22
- Європейська рада схвалила висновки щодо інфраструктури електромережі ЄС Олексій Гнатенко 24.07.2024 12:30
- Спільна власність чоловіка та жінки, які проживають без реєстрації шлюбу Євген Морозов 23.07.2024 19:26
- Boris Johnson: Запрошення до усвідомлення – домовлянь з РФ не буде 1883
- Суди проти рф – реалії, фантазії, міфи. Перспективи Арбітражу 299
- Як застосувати методи відбору постачальників НАТО у наших реаліях? 91
- Чому конкурентні закупівлі – це більше ніж просто вимога закону 65
- Дизайн дитячого простору 63
-
11 млрд доларів тому, кого немає. На що просила гроші Україна в Берліні
Бізнес 87049
-
У Харкові обрали нові назви для трьох станцій метро
Бізнес 11247
-
Помпео виклав своє бачення мирного плану Трампа: лендліз на $500 млрд і реальні санкції
Бізнес 9246
-
Криза мобільного зв’язку. Скільки коштуватиме подовження зв'язку під час відключень
Бізнес 5717
-
Київський підприємець почав розбирати Tesla, щоб заряджати оселі – FT
Технології 5422