Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
07.08.2017 22:48

Чи поміститься мільйон сто тисяч гривень в одну кишеню?

Якщо приватна кишеня ширша, ніж державна казна...

         Сьогодніпрактично всі ЗМІ, як одну з найважливіших новин України подали інформацію проте, що якийсь там діяч у кріслі державного (!) очільника підприємства «Укрспецекспорт»виплатив собі заробітної плати ЗА МІСЯЦЬ мільйон гривень.

         -Та немільйон, - облизавшись, вдоволено заявив херой, - а мільйон 100 тисяч!

         От ясобі й думаю. Це один мільйон українців сукупно менше одержують пенсії, ніж вінодин-єдиний, цей худенький страдалець за державу, котрий без тіні сумніву в праведності оплатийого достоїнств у касі підприємства пакує мішки з грішми додому. Яку ж таку роботу вінвиконує для панів Порошенка та Гройсмана, що вони вважають його дорожчим завсіх разом узятих громадян таких міст, як Дніпро, Одеса, Запоріжжя, де мешкає  по мільйону українців?

         Виявляється,продає пан зброю.

Мабуть,можна було б погодитись на таке, якби ми знали, що цей дорогий начальник самотужкиз вагранок сталь розливає, заготовки обробляє, шліфує, збирає те начення,стволи нарізає, пристрілює їх і різним шейхам у вигляді танків, бронемашин івсього іншого без навару для себе і вищих керманичів реалізує. Насправді він дужедалекий від цього всього клопоту: лише контракти підписує.

Іншими словами, виганяєз наших військових частин, зі складів новеньку техніку, і збуває її. І це тоді,коли держава по всьому світі ходить з простягнутою рукою, випрошує озброєння. Молитьнадати їй оборонну техніку. Бо ж  незабуваймо, що все це відбувається в пору жорстокої і кривавої війни з агресоромна Сході Донбасу. Коли ми раз-по-раз чуємо, що полагоджені на бронезаводах військовімашини абсолютно не придатні вирушати у бій, а  підходящі лише … на металолом. Пофарбовані уЛьвові, Житомирі танки не заводяться. За подібне, мабуть, розстрілювати треба.Заспокоюють усіх тим, що, начебто заведено кримінальні справи про це, і навіть ув’язненіза такі гріхи теж є…

рвны

Ось він, дорогий наш власник широкої приватної кишені. Любіть і поважайте... 

А цей,як бачимо, жирує на всенародній біді, нараховує собі мільйони. Перетрудився,бачите, не знає, як переварити отримане. І ніхто ж не спам’ятає. Не згадає просовість, про мораль. Верховні пани-начальники Розенко з Гройсманом радіють:такий захмарний заробіток одного вельми суттєво підвищує середню заробітнуплату для сотень тисяч людей для середього обрахунку. Напевне ж. Тепер можна перед екранами звітувати: зарплата громадянзнову зросла суттєво! Насправді ж, у кишені одного…

Повнийабсурд і управлінське безумство.

Погляньте на цього добродія:у нього на обличчі радість від отримуваних мільйонів б’ється, як телячий хвісту Петрівку…  
Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи