Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
12.03.2014 22:49

«Війна нервів» замість кривавої війни

Експерт з місцевого самоврядування, ексдепутат Київради

Не допустити війни сьогодні є головним завданням для всіх

«Війна нервів» замість кривавої війниТретій тиждень поспіль територія Криму лишається окупованою російськимивійськами. Вулицями мирних міст автономної республіки їздять бронетранспортери,танки та військові вантажівки. Безпрецедентне військове втручання Росії,здійснене всупереч ряду міжнародних договорів, стало неочікуваним ударом наголови новопризначених українських урядовців.

Проте під загрозу потрапляє не лише Крим. Активні дії російських «туристів»на Донбасі, мінування полів Херсонщини російським солдатами та масові військовіманеври російських військ поряд зі східним та північним кордонами Українипоказують, що Путін має свій сценарій.

Розуміючи, які катастрофічні наслідки може мати війна за участю російськихта українських солдат, в.о. Президента України Олександр Турчинов заявив, щоУкраїна не вступатиме першою у військовий конфлікт у Криму і буде займати лишеоборонну позицію. Життя, зруйновані міста, внутрішні біженці і зруйнованаекономіка – історично миролюбний український народ не згоден платити таку цінуза провокацію московського диктатора.

Не допустити війни сьогодні є головним завданням для всіх: кримчан,губернаторів, в.о. президента. Звичайні люди від Заходу до Сходу України вийшлина вулиці висловити підтримку цілісності країни та висловити свій протест противійни. Стихійно організовані вуличні антивоєнні ініціативи ясно дають зрозуміти– в Україні ніхто не хоче війни. Українські урядовці працюють у посиленомурежимі, шукаючи шляхи виходу з кризи, штучно створеної сусідньою державою.

У цій безпрецедентній «війні нервів» перемагають економічний тиск таміжнародна ізоляція, розрив дипломатичних зв’язків, візові санкції, позбавленнязасобів для підтримки економіки, арешт банківських рахунків та майна… Ми –переможемо, якщо будемо діяти спільно: українці і світ.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи