Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
17.04.2014 11:33

Батьки мають піти отримати компенсацію за відсутність харчування дітей

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах України, розташованих на територіях радіоактивного забруднення, не здійснювалося з 03.03.2014, оскільки не було проведено вчасно процедуру відкритих торгів на закупівлю послу

Харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, у навчальних закладах України, розташованих на територіях радіоактивного забруднення, не здійснювалося з 03.03.2014, оскільки не було проведено вчасно процедуру відкритих торгів на закупівлю послуги з харчування.

 

Процедура не була проведена вчасно у зв’язку зі зверненням учасників торгів щодо порушень законодавства при проведенні закупівель.

 

Таку відповідь отримав на своє звернення щодо причин припинення харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, отримав від Міністерства освіти і науки України та від Міністерства соціальної політики України.

 

Оскільки дітей протягом місяця не годували, Мінсоцполітики направлено до регіональних органів соціального захисту населення 43,05 млн. грн. для своєчасної виплати грошових компенсацій батькам потерпілих.

 

Так, дітям, які не забезпечені гарячим харчуванням у навчальних закладах, буде здійснено виплату щомісячної грошової допомоги у розмірах: у віці від 6 до 10 років – 180 грн., від 11 до 14 років – 185 грн., від 15 до 18 років – 190 грн. на місяць, пропорційно навчальним дням.

 

Для отримання вказаної компенсації батькам слід звернутися до регіонального органу соціального захисту населення за місцем реєстрації із відповідною заявою та довідкою із навчального закладу. Як повідомили мені на моє звернення, Державним органам соціального захисту населення у регіонах дано відповідне доручення.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]