Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
21.06.2013 16:16

Музей історії Десятинної церкви існує лише у відомості про зарплату

Журналіст, громадський діяч, позаштатний радник Міністра інформполітики в зоні АТО

Громада була права: Музей історії Десятинної церкви існує лише у відомості про зарплату.

Громада булаправа: Музей історії Десятинної церкви існує лише у відомості про зарплату.

Громада була впевнена,що під виглядом Музею історії Десятинної церкви в незаконно збудованій споруді-церквіна Старокиївській горі біля решток Десятинної церкви працює група церковників,яка підтримує та розвиває незаконний монастир, а не музей. На чолі цихцерковників, під виглядом керівника музею, стоїть ієродіакон Ярослав.

Ми звернулися домузейного відділу Міністерства культури, де нам повідомили, що Музей історіїДесятинної церкви зареєстрований за адресою: вул. Володимирська, 2. Насправді зацією ж адресою розміщений і Національний музей історії України, і рештки Десятинноїцеркви, і той самий незаконно побудований монастир. Ніякого музею історіїДесятинної церкви за цією адресою не існує, повідомили нам у Музеї історії. ІєродияконЯрослав, дійсно юридично затверджений на посаду директора неіснуючого музею.

У штаті музеюпрацює цілих 120 працівників. В той же час, для порівняння, в одному знайуспішніших музеїв Києва - Музеї Булгакова - кількість працівників складає 24особи.

Штат зі 120працівників музею складають: мінімум 9 осіб, які працюють у відділіекскурсійної роботи, 7 – створюють експозиції.

 

Мабуть, дужевесело створювати експозиції та проводити екскурсії по неіснуючому музею.


Фонд заробітноїплати в розрахунку на штат працівників Музею на один місяць минулого року(тобто, без суттєвого покращення, яке відбулося цього року) склав понад 180тис. грн.. Висновки пропоную робити кожному самому. Але я сподіваюся також нависновки прокуратури, до якої я звернувся із цією інформацією.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net