У статті розглядаються деякі види гіперпосилань та питання щодо правомірності їх розміщення.
У статті розглядаються ситуації, пов’язані з діяльністю постачальників програмної продукції та питаннями, які виникають до них у покупців
Розглядаються деякі випадки проведення держ.експертизи у сфері ТЗІ щодо відповідності програмного зебезпечення вимогам НД з ТЗІ
У статті розглядається питання, пов’язане з програмним забезпеченням та «Сертифікатом захисту Г-2». Дуже нудний longread тільки для дуже зацікавлених, але з висновками наприкінці.
У статті розглядається питання щодо застосування термінів "доступ до інтернет-сайтів" та "доступ до онлайн-сервісів" для операцій з постачання програмної продукції.
Аналіз судової практики з розгляду справ за статтею 51-2 КУпАП щодо порушення прав на об’єкти права інтелектуальної власності. Висвітлено деякі різні підходи судів у вирішенні цієї категорії справ.
У статті висловлюється думка автора щодо обрання суб’єктами авторських прав на комп’ютерні програми способу захисту прав: стягнення з порушника збитків чи компенсації
У статті розглядається питання можливості стягнення збитків чи компенсації за зберігання комп’ютерної програми, аналізується законодавство України та судова практика.
У статті розглядається законопроект № 8042. Розглядається питання щодо необхідності уточнення/визначення деяких термінів.
У статті висловлюється думка про причини, які обумовили намір Президента США призупинити дію безмитного режиму для товарів походженням з України.
Профессиональная деятельность. Юрист в сфере IP и IT. Судебный эксперт. Патентный поверенный (Украина).Опыт работы в сфере интеллектуальной собственности - 17 лет.Судебный эксперт в сфере интеллектуальной собственности. Патентный поверенный (Украины).Пишу для юристов.Образование. Высшее юридическое образование, второе высшее образование в сфере интеллектуальной собственности.Контакты: т. +38 (067) 954-43-82