Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
15.12.2014 13:17

Україна може стати союзником США

Колишній в.о директора ДП "Одеський морський торговельний порт"

Сенат США ухвалив законопроект, який передбачає надання Україні суттєвої фінансової допомоги, летального озброєння та визначає Україну особливим військовим партнером США поза блоком НАТО.

Сенат США ухвалив законопроект,який передбачає надання Україні суттєвої фінансової допомоги, летальногоозброєння та визначає Україну особливим військовим партнером США поза блокомНАТО.

Документ за номером 2828, окрімвійськової допомоги Україні, також передбачає підтримку у сфері енергетики,боротьбі з російською пропагандою та допомозі тимчасовим переселенцям.

Законопроект також передбачаєнакладення додаткових санкцій на Росію. Щоб стати законом, свій варіантдокументу ще має прийняти Палата Представників. Експерти і журналісти, зокремаМирослава Гонгадзе, вважають, що це мусить відбутись ще цим складом Палати,робота якого згідно з графіком закінчується завтра.

Законодавці попередньозаявляли, що робота Конгресу може бути продовжена до вихідних.

Згідно з законопроектом,Україна стане військовим союзником США поза блоком НАТО.

Америка виділить 140 млн.доларів на економічну допомогу Україні.

122 млн. доларів буде виділенона реформування ЗСУ та зміцнення обороноздатності України.

Також  175 млн. доларів виділять Пентагону навійськову допомогу спільно Україні, Латвії, Литві, Естонії.

500 млн. доларів піде напротидію агресії РФ в Євразії.

Як бачимо, Сенат прийнявбезпрецедентні заходи щодо підтримки України. І це говорить, що в суспільствіСША дуже занепокоєні агресією Росії на Сході України, а також проте, що у США готові розпочати суттєво допомогти Україні в боротьбі зтерористами. 

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи