Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
15.12.2014 13:17

Україна може стати союзником США

В.о директора ДП «Одеський морський торговельний порт, депутат Вінницької міської ради, громадський діяч

Сенат США ухвалив законопроект, який передбачає надання Україні суттєвої фінансової допомоги, летального озброєння та визначає Україну особливим військовим партнером США поза блоком НАТО.

Сенат США ухвалив законопроект, який передбачає надання Україні суттєвої фінансової допомоги, летального озброєння та визначає Україну особливим військовим партнером США поза блоком НАТО.

Документ за номером 2828, окрім військової допомоги Україні, також передбачає підтримку у сфері енергетики, боротьбі з російською пропагандою та допомозі тимчасовим переселенцям.

Законопроект також передбачає накладення додаткових санкцій на Росію. Щоб стати законом, свій варіант документу ще має прийняти Палата Представників. Експерти і журналісти, зокрема Мирослава Гонгадзе, вважають, що це мусить відбутись ще цим складом Палати, робота якого згідно з графіком закінчується завтра.

Законодавці попередньо заявляли, що робота Конгресу може бути продовжена до вихідних.

Згідно з законопроектом, Україна стане військовим союзником США поза блоком НАТО.

Америка виділить 140 млн. доларів на економічну допомогу Україні.

122 млн. доларів буде виділено на реформування ЗСУ та зміцнення обороноздатності України.

Також  175 млн. доларів виділять Пентагону на військову допомогу спільно Україні, Латвії, Литві, Естонії.

500 млн. доларів піде на протидію агресії РФ в Євразії.

Як бачимо, Сенат прийняв безпрецедентні заходи щодо підтримки України. І це говорить, що в суспільстві США дуже занепокоєні агресією Росії на Сході України, а також про те, що у США готові розпочати суттєво допомогти Україні в боротьбі з терористами. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]